Ana Menü

Fitness - Sağlıklı Yaşam

Başlatan RCA, Mart 28, 2012, 12:56:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

Aksam 18den sonra yemege saldirmayin, duzenli haftada 2-3 gun antreman yapin bence yeterli olur. Bu da benim tavsiyem.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Eve duvara monte edilen barfiks almayı düşünüyorum ama tavan çöker mi acaba  ;D
Since 1903

Simurg

Volkan abinin yorumuna katılıyorum zaten 40dan sonra yiyemiceksin.
Sağlık problemin yoksa gerek yook.
sizi beğenen böyle beğensin.  ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Maestro

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 15, 2012, 16:34:20
Ben diyet ürünleriyle beslenmek lazım demiyorum, zaten bende öyle yapmıyorum. Kıvanç Tatlıtuğ olsan ne yazar denmiş. Kimseye kendinizi beğendirmek için değil kendi sağlığınız için bunlar gerekli. İleride damar tıkanıklığı, karaciğer yağlanması vs. gibi bir sürü sorunla uğraşmamak için insanın kendine dikkat etmesi gerekir. Zaten kimsenin kimseye onu yeme bunu yeme demeye hakkı yok. Ben sadece tavsiyede bulundum. Yeri geliyor bende yiyorum lahmacun olsun döner olsun ama dozunu kaçırmadan.

Hangi şube olduğunu sormadım ama burger king'de çalışmış. Kimseyi inandırmak zorunda hissetmiyorum kendimi. İsteyen gidip yer istemeyen yemez benim umurumda değil herkes kendini düşünür, ben öğrendiklerimi paylaştım. Ayrıca ben "milletin kalan patateslerini toplayıp yeni gelene veriyorlar" demedim, kullanılan ürünlerin katkı maddeli olduğundan bahsettim. İçerinin hijyeni hakkında da bir şey söylemedim, sadece kullanılan yağların kullanılması gereken süreden bir kaç kat fazla kullanıldığını söyledim.

Sana yalancı diyenmi oldu neden hemen savunmaya geçiyosunki inandırmak zorunda hissetmiyorum falan .  :)

Ben içinde olduğum için iyi bildiğim için söylüyorum, o patates olayıda temizliği gösterir yani boşuna yazmadım onu .. Ayrıca yağ olayıda hiç öyle olmuyordu günü gününe onuda belirttim yani .. Orası öyleyse bilemem ama öyle olmaz gibi geldiği için söyledim çünkü baştaki müdürler acaip titiz ve herşeyi ince eliyip sık dokuyan insanlar oluyor genelde .. Ortada bişey varsa o senin suçun olmuyor zaten çünkü bu lafı sen demiyorsun hemde 5 parmağın 5ide 1 değil yani ne diyim, sadece hemen kavga moduna geçmene gerek yok konuşuyoruz şurda ..  :)
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

RCA

şöyle bir durum var ki

ben bu programı uygularken hiç mi dondurma dürüm lahmacun ya da ev yemeği yemiyorum paşalar gibi yiyorum ama az az yiyorum

ama bu programı şimdilik belirli şeyleri oturtmak için yapıyorum daha sonra biraz daha hafif programda gidicem daha sonra bünyem alışıcak çok yağlı şeyler yemeyip daha saglıklı gıdalara yönelicem

volkan abi senin yanıldığın nokta şu ben kıvanç tatlıtuğa benzemek için yapmıyorum bunu gerçekten kendimi iyi hissetmek için yapıyorum 31 beden kot giymek yerine 33 34 niye giyiniyim ya da xl bir gömlek yerine m bir gömlek neden giymiyim. zayıflık fit olmak her zaman insanın bünyesine yararlıdır. ( hem ruhsal hem fizyolojik)

insanın özgüvenini artırır

bakış açısı değişir daha fazla hareket eder.

mesela ben sırf bu yüzden sigarayı bıraktım. 2 yıl içtim artık dayanamadım yeter diyip bıraktım çünkü nefesimi kesiyordu.

spor + düzenli beslenme = özgüven , sağlıklı yaşam ve farkındalık yaratır insanda.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ERHUN

Biraz sert çıkmış gibi anlaşıldım herhalde kusura bakma.

Agilis8'e katılıyorum. Bir insan ne yaparsa kendisi için yapar. Şimdi yerim bir yaştan sonra yiyemeyeceğim felsefesi bence yanlış çünkü şimdi yediklerinizde size ileride sorun olarak büyük ihtimal dönecek.

NoPasaran

Atın ölümü arpadan olsun gençler :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

O da bir bakış açısı tabii. Farklı bakış açılarına saygım var. ;D

El Maestro

Alıntı yapılan: ERHUN - Nisan 15, 2012, 21:00:57
Biraz sert çıkmış gibi anlaşıldım herhalde kusura bakma.

Agilis8'e katılıyorum. Bir insan ne yaparsa kendisi için yapar. Şimdi yerim bir yaştan sonra yiyemeyeceğim felsefesi bence yanlış çünkü şimdi yediklerinizde size ileride sorun olarak büyük ihtimal dönecek.

Sıkıntı yok erhun sana bişey olmasın .  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 15, 2012, 21:03:35
Atýn ölümü arpadan olsun gençler :D

aynen öyle. yerim sporumu da yaparım sorun yok :D
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Nisan 15, 2012, 15:59:15
Döner yemedikten sonra
Cola içöedikten sonra
İskenderi ekmekle yemedikten sonra..

Kıvanç Tatlıtuğ olsan ne yazar arkadaş..

İnsanın hayattaki en büyük zevklerindedir yemek..

Abartmadan yediğin sürece bence hiç bişey olmaz...

Yeşil yiyerek 70 te öleceğime
Et yerim 60 da giderim

En azından yedi ve öldü derler
Sen adamsın abi :ok
altın kapılarımız kan oldu tayfun