Ana Menü

BEŞİKTAŞ'IN YENİ BAŞKANI FİKRET ORMAN

Başlatan NoPasaran, Mart 25, 2012, 18:36:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

5.Sandık sonrası Fikret Orman 1073, Bülent Deriş 89, Nazmi Koca 46

3600 kişi katılmış. Sonuç ortada. Hayırlı olsun, umarım o açıklamalar icraata dökülür.

Bilic ismi konuşuluyor tekrardan. Hep diyorum Türk hocadan yanayım ama yabancı olacaksa iyi bir tercih olur. Yapacağı yabancı transferler ucuz yollu Hırvat vs olacağını düşünüyorum. Öyle adamların takıma katkısı daha çok oluyor. Neyse bunlar için daha erken.

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

CR7

Beşiktaş JK başkanlık seçiminde açılan sandıklarda son durum: Fikret Orman: 1424 , Bülent Deriş: 112 , Nazmi Koca: 62
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

saldır beşiktaş

Hayırlı olsun.
İnşallah söylediği gibi bir scoot ekibi kurar.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ERHUN

Ya tamam Serdal Adalı olsun bende istiyordum ama kendi başkanlığa aday olmadı. Sitelerde hala Serdal Adalı başkan olmalıydı tarzı şeyler yazılıyor. Millet kraldan çok kralcı olmuş. Bir kişiye odaklı kalmakla olmaz bu iş. Yeni gelene destek vermek lazım.

Guti ORÇ.

vaadlerini yerine getirirse cok güzel günler bekliyor bizi, hayırlı olsun.

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

El Maestro

Hayırlı olsun umarım şu anki çizgisinden uzaklaşmaz ve Beşiktaşımızı düzlüğe çıkarır ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Banucan

neden bilmem pek kanım ısınmadı Fikret beye ama umarım yanılıyorumdur ve umarım bizim için hayırlısı olur
FEDA

KeePSaKe

Since 1903

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

keskinli

hayirli olsun
Allah yardimcisi olsun,cok zor bi gönemde baskan oldu
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin