Ana Menü

Demirören ve 8 yöneticiye hapis yolu

Başlatan keskinli, Mart 19, 2012, 23:21:22

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Beşiktaş'ta 2005-2007 yılları arasında görev yapan Yıldırım Demirören ve 8 yönetici arkadaşı hakkında vergi kaçırıldığı gerekçesi ile Cumhuriyet Savcısı tarafından haklarında iddianame düzenledi. Hazırlanan bu iddianame mahkeme tarafından kabul edildi.

Yıldırım Demirören ve 8 arkadaşının konu ile ilgili mahkemeye çıkacağı öğrenildi. 1-3 yıl arası hapis istemiyle açılacak davanın 24 Mayıs'ta görülmeye başlanacağı öğrenildi.

Eğer suç teşkil eden bir durum varsa yargılanan kişiler,  Savcı'nın özel talebiyle Resmi kurumlarda görev alamama cezasına da çarptırılacak.

TFF Başkanlığı görevini yürüten Yıldırım Demirören dava sonucu suçlu bulunursa, görevini bırakmak zorunda kalacak.

Beşiktaş'ta 2005-2007 yılları arasında görev yapan Yıldırım Demirören ve 8 yönetici arkadaşı hakkında vergi kaçırıldığı gerekçisi ile Cumhuriyet Savcısı tarafından haklarında iddianame düzenledi. Hazırlanan bu iddianame mahkeme tarafından kabul edildi.

Yıldırım Demirören ve 8 arkadaşının konu ile ilgili mahkemeye çıkacağı öğrenildi. 1-3 yıl arası hapis istemiyle açılacak davanın 24 Mayıs'ta görülmeye başlanacağı öğrenildi.

Eğer suç teşkil eden bir durum varsa yargılanan kişiler,  Savcı'nın özel talebiyle Resmi kurumlarda görev alamama cezasına da çarptırılacak.

TFF Başkanlığı görevini yürüten Yıldırım Demirören dava sonucu suçlu bulunursa, görevini bırakmak zorunda kalacak.
Kaynak:kartalhaber.com
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

keskinli

Murat Aksu, Kıvanç Oktay, Kenan Öner, Ertunç Soğancıoğlu, Sinan Vardar, Yahya Kemal Gencer,  Süleyman Eren, Bülent Deriş ve Ahmet Kavalcı.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Yaptılarsa girsinler çeksinler,bu adama birşey olacak zaten bu kadar insanın ahını aldı ..

Ama sanmıyorum ben hapise falan gireceğini Başbakanla arası çok iyi ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Konuyu.oylesine okudum ama

Simdi dusunuyorum durum oyle degil..

Demirorende tehdit ediliyor..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

iso ve tabatanin bonservisleriyle filan mi ilgili acaba?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

djinonu

keske girsede adam akilli hareket edebilse adaylar..