Ana Menü

Sinan Bolat Şart Oldu !

Başlatan El Maestro, Mart 19, 2012, 12:32:51

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Beşiktaş'ımızda bu sezon Cenk'in yediği goller ve tecrübeli kalecimiz Rüştü Reçber'in sürekli sakatlanması can sıkırkan Sinan Bolat ihtimali akıllara geliyor. 

Bu sezon kalesini gole kapatmakta zorlanan Beşiktaş'ımızda Cenk'in yediği hatalı goller büyük hayal kırıklığı yaratırken deneyimli kalecimiz Rüştü Reçber'in de sürekli olarak kritik maçlar öncesi yaşadığı sakatlıklar Beşiktaş'ımızda deneyimle kaleci eksikliğini bir anlamda karşımıza çıkartıyor.

Son olarak Atletico Madrid maçında yaptığı hata ile büyük tepki çeken ve kredisini dolduran Cenk Gönen'in Beşiktaş'ımızdaki geleceği tartışılırken yaz ve devre arası transfer döneminde ismi kulübümüzün gündemine gelen Sinan Bolat transferi akıllara geldi.

Milli Takımı'n da kalesini koruyan 23 yaşındaki kalecinin Türkiye'de oynamak istediği bilinirken refleksleri ve fiziksel yapısıyla dikkat çeken genç kalecinin yeni gelecek yönetim ve bu yönetimin çalışacağı teknik heyetin gündemine gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

SERDAL ADALI'NIN GÖZDESİYDİ

Beşiktaş'ımızda yaşanan başkanlık süreci öncesinde adaylığını açıklamasına kesin gözüyle bakılan ancak yaşanan beklenmedik gelişmelerin ardından başkanlık için adaylığını koymayan Serdal Adalı'nın listesindeki ilk isim olan Sinan Bolat, bu sezon 42 maçta forma giyerken oyuncunun tahmini piyasa değeri 3.5 Milyon Euro civarında.

Karakartal.com
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Bende durmadan Sinan Bolat diyenlerdendim ama Cenk'ten fazla bir artısı yok gibi gelmeye başladı, maçlarını izleyince bu kanıya vardım. O kafa golü isim yapmasına neden oldu o kadar. Gidip iyi bir Güney Amerika'lı bulsak ucuz yollu fena olmaz.

Piyasası ne kadardır bilmiyorum ama David Ospina FMciler falan bilir Kolombiyalı şuan Fransa'da Nice'de oynuyor bence iyi kaleci yaşı da genç. 88 doğumlu. Eskiden faydalandığımız oyuncuların yardımını almalıyız kesinlikle, git Cordoba'ya sor Ospina'yı veya alınabilecek Kolombiya'dan Arjantin'den iyi bir kaleci. Çok mu zor bunlar ya. Yada adam akıllı scout ekibi kur. Afrika'da Amerika'da Kuzey Avrupa'da Doğu Avrupa'da sıradan takımlarda oynayan iyi oyuncular var, yüzlerce binlerce oyuncu var. Beşiktaş'ta oynayabilecek kapasitede adamlar illaki vardır, mecbur değiliz isim yapmış liglerin isim yapmış takımlarında oynayan isim yapmış futbolculara para bayılıp karşılığını almamaya. Kafa kullanmak gerekiyor.

CR7

bizim ve gs ile fb'nin yediği gol sayılarına baktım varsa en fazla 5 tane fark var.
sorun atamamamız.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)