Ana Menü

Flas! Demiroren Alacaklarini hibe etti!

Başlatan djinonu, Şubat 26, 2012, 12:21:29

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Yaptığı konuşmanın en önemli iki bölümü ben gidiyorum ama inönü stadı yapilacak..VEEEEE BORCU HİBE EDİYORUM diyerek gözyaşlarıyla kürsüyü terketmiş kaynak ntvspor tv.
Tabiiki soktugu durum daha beter ama buda yine köyünün iyisi..:)

NoPasaran

Soyleyecegim tek sey

Helal olsun. Tesekkurler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Şubat 26, 2012, 12:52:51
Soyleyecegim tek sey

Helal olsun. Tesekkurler
tesekkür etmeni anliyorum..helal olsunuda kendi kafamda helal olsun klübü batirdin ve gidiyorsun diye kabul ediyorum..
yani yanlis anlamada.. yeni yasa sayesinde 25%ini alabiliyormus sadece.. yani 30 milyon kadar.. serdal adali 10milyonu almazken ydnin 30milyonu almasi biraz komik olurdu bence..giderken kimse 30u degilde 110milyonlari düsünerek hibe etti saniyor..

inanirmisin facebookta helal olsun baskan seni mumla arayacagiz demeye simdi basladi..hepsi daha dün sövüyorlardi yemin ederim..

iste böyle birsey BESIKTASLILIK... durusumuz bile bozulmus..

Cem Goren

Vay arkadaş ya. Sen kulübün içine sıç sonra hibe ediyorum de. Bi [otomatik editlenmistir]git ya derler adama. Ulan senin şu an kafanda dönen tilkilikleri biz bilmiyoruz sanki.

Neyse ya.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

Beşiktaş Kulübü Eski Yöneticisi Murat Aksu, yaptığı açıklamada Beşiktaş Kulübü Yönetimini ibra etmeyeceğini açıkladı...

"Hukuken şartlı hibe olmaz. Sayın Yıldırım Demirören verdiği 103 Milyon TL'lik borcu nasıl verdiğini açıklasın. Kimsenin Beşiktaş'ın sadakasına ihtiyacı yoktur." dedi.

kapak gecikmemiss :D

DIABLO

Ne teşekkür ederim nede helal olsun derim yıllarca kulübü kimyasını boz mahvet birde teşekkürmü edicem komik :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

KeePSaKe

Yıllarca Beşiktaş'a zarar versede yaptığı güzel bir davranış teşekkürler.
Since 1903

Cem Goren

Helallik istiyormuş. Şayet bir Beşiktaş'lı olarak sana hakkım varsa helal etmiyorum demirören.

Al sana helallik. Ulan zaten o verdiğin paranın 3 5 katını kazandın neyin vefasından bahsediyorsun

erdibatmaz

yahu bu adamın görünmeyen borçları vardır bu kulübe. sağa sola futbolcu kılıfıyla milyonlar saçarken uğrattığı zararları da ödemesi gerekir.
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

djinonu

onu bunu BRAG´IN bugün bayramdir uleeee lilililiy  ;D
:rock BENZINE GECIYORUZ :rock

NoPasaran

Abartmayın yahu...

Giderken alıp gitse kim ne diyebilir..

103 tl değil 103 trilyondan bahsediyoruz burada..

Tek başına olmadı herşey, 8 senedir başkanı seçenlerin hepsi o kongrede..

Yaptığı iş takdir edilecek iş..

Başarısız ki gidiyor onunda karşılığını alıyor zaten..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Şubat 26, 2012, 14:06:23
Abartmayın yahu...

Giderken alıp gitse kim ne diyebilir..

103 tl değil 103 trilyondan bahsediyoruz burada..

Tek başına olmadı herşey, 8 senedir başkanı seçenlerin hepsi o kongrede..

Yaptığı iş takdir edilecek iş..

Başarısız ki gidiyor onunda karşılığını alıyor zaten..

ya volkan sen hangi takdir edilecek isten bahsediyorsun?
adam bizim sirtimizdan reklamini yapti gitti portekizde gider ayak sükse yapti ronaldoyla anlasti mourinhoyla iyi anlasiyor mendes takimin 3de 1ini fona aldi..
bunlarmi takdir edilecek?
son secimde borc var diye kimse secmedi.. yeni aday tek murat aksu vardi.. ve cogu kisi demirörene gebeydi ondan secti adami..
hicbirsey takdir edilecek degil

YARINDAN ITIBAREN PAF TAKIMIYLA CIKIYORUZ taraftar burada paf takimi nerede!!!
BU ISLERI ARTIK ÖGRENDIK YUMRUGUMUZU MASAYA VURACAGIZ tigananin sezonunu hatirlatirim sampiyonluk kacti !!
su 8yilda 8 ayri kadro kurdu
kactane hoca degisti
futbolcular güle oynaya para alip gitti..haa quaresmada o yolda !!
ferrari haksizken hakli cikti milyonlarini aldi gitti! halbuki del bosqueden ders almisti hani?
30milyon borclu takimi rezil hale soktu..zaten sayginligimiz durusumuz ortadaydida sen onuda bozdun taraftar maci düsünecegine onun bunun ebesine sövüyor ceza aliniyor
taraftarda olan suc tek korsan aliyor yada kombine almiyor.. formalar ortada fiyatlara lafim yok tasarimlara bakin gerisi size kalmis..
kombine almayanda neden istemiyor baskani ondan!
yani cogu sebep baskan
ve bardagi tasiran fenerbahcemiz.
kendiniz bilirsiniz artik ..

NoPasaran

Ya kardeşim seçilmiş olmuş bitmiş şeylerden bahsediyorsun..

Bu durumda bile konuşuyorsunuz ne deyim ya..

Adam gidiyor kardeşim..

Çokta şeyinde yani bundan sonraki durum..

Koyar hacizi alacaklarına ödemek zorunda kalırsın..

Uzaktan sallamak kolay geliyor..

Hep olumsuz hep olumsuz..

Beşiktaş bugün 2002 de yerindenmi ?

Borç var ama büyüme var..

Türkiye Ekonomisi gibi..

Borç 1950 de neydi şimdi ne ve o zamanki türkiye nerede şimdiki nerede..

Elbette bir sürü hataları oldu ama 103 milyon tl yi geçtim, 103 lirasını al kulubümün olsun hiç bişey istemyıorum diyen kaç insan var..

ucunda bi kazancı yok yani verdiği paranın..bırakıyor ve gidiyor..

Kusura bakmayında 103 trilyon (eski para) ile hibe eden adama ben teşekkür ederim..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

volkan senin dediklerinde dogruysa benimde bir dedigim dogrudur.. kimbilir bizim sirtimizdan ne kadar para kazandi ?
o tff adayligi edipte bjknin hisseleri tavan yaptiysa kendi hisseleri ne olmustur..
haa herkez tvde diyor..tff isinde büyük paralar dönecek..o yüüzden o kadar aday var..herkes pastadan nasibini almak istiyor.. yani besiktasta baskanlik yapmasaydi zor görürdü adayligi

Cem Goren

Abi adam ibra edilmeme korkusu yüzünden hibe ettiğini söylüyor. İbra edilmezse şayet bu işin mahkemeye kadar yolu var. Yıldırım Demirören için bu para büyük bir mebla değil belki ama ayaklar altına alınan duruşumuz onurumuz ne olacak. Ben hala bir bit yeniği arıyorum ve hiç bir Allah'ın kulu beni inandıramaz bu adamın bu parayı hibe ettiğine. Elbet bir yerden çıkacaktır bu para bizden öyle ya da böyle.

Bu adamın karar alırken Yönetim Kuruluna fikir bile sormadan hareket ettiğini biliyorum ben ya. Aslında bir dünya mevzu var ama işte anlatmamak üzere söz verdik eşimize dostumuza abimize. Gözünüzü açın abi biraz bu adam Beşiktaş üzerinden reklamın kralını yaptı gider ayak kendi reklamını yaptı gidiyor.

Salonda onu alkışlamışlar bu hareketinden sonra işte o an YD "aha tamam yırttım lan hibe ettim dedim hepsi inandı" diye söylenmiştir içten içe.

Neyse herkesin görüşüne saygım var sonuçta teşekkür edende de sövene de neden sövdün ya da neden teşekkür ettin diyecek halimiz yok