Ana Menü

Mansimov aday olacak mı?

Başlatan KeePSaKe, Şubat 25, 2012, 20:44:11

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KeePSaKe

Yıldırım Demirören'in TFF Başkanlığı'na adaylığını koymasının ardından yeni yönetimin başına hangi ismin geçeceği merakla bekleniyor.
Eski yöneticilerden Levent Erdoğan'ın resmen adaylığını açıkladığı başkanlık koltuğu için adı geçen isimlerden Palmali şirketler Grubu Başkanı Mübariz Mansimov konuyla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.
Azerbaycan basınına konuşan başarılı iş adamı "Ben iyi bir Beşiktaş taraftarı ve izleyicisiyim, ancak Beşiktaş'a şu an başkan olmayı düşünmüyorum. Şu an için bu göreve ayıracak vaktim yok. Ancak Beşiktaş'a elimden gelen yardımı yapmaya her zaman olduğu gibi hazırım. Siyah beyazlı kulüp sahipsiz değildir, o koltuğa en layık görülen kişinin seçileceğinden hiç bir şüphem yok. Bir kez daha yinelemek istiyorum, aday olmayacağım." açıklamasını yaptı.
Azerbaycan Ligi'nde mücadele eden Hazar Lankaran takımının fahri başkanlığını yürüten Mansimov, geçmiş dönemde Beşiktaş Kulübü'ne yaptığı maddi yardımlarla adından söz ettirmişti.
Since 1903

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

istemez zaten böyle uzak dövüs yapan adam
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Ya buda bi işine baksın artık yalandan yere delilik yapıp duruyor ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Bu adam en başından beri aday olmayacağım diyordu zaten. Hem 5 yıldır üye olma şartı varmış. Mansimov'un 5 yıl olmamış.

eRe

adam 10 yıldır konusuyor 5 yıllık uyelıgı yok o da garıp
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi