Ana Menü

Aranızdan Ayrılıyorum...

Başlatan NoPasaran, Şubat 04, 2012, 11:40:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

1Ay snra izine gelicem bi kaza bela olmazsa abicim.. vakit ayirabilecegn musait bir zmnda isaret et yeter..

bu arada: alismak zorundasin be abicim.. ben hc bitmeyecek kurtulamayacgm sanardım bir cok seyden ama doganinda bir kanunu war.. gecte olsa yıl gectkten snra benim önume ckti şu kotu gorunem zor olan askerlik.. bu durum olmasaydi ne kafami toparlayabilecegm an, ne kendimi dusunecek zaman, nede beynimi kavuran dusuncelerden dolayi seninde bildign: insanın kendini avutmak icin tehlikeli oyunlardan bile kurtulamazdim belkide.. bir dusun abicim bu basit gorunen beni yoran kotu gorunen zamanin gecmek bilmedgi şu askerlik olmasaydi hayat benim icin ne sonuçlara gebe kalırdı..? ama işte doğanin kanunu ya, cikacak illaki biseler, keza cikmakta zorunda...

biliyorum birşey ifade etmeyecek ama we hatta sanirim sende başaramayacaksin ama icinde öldürmeye başlaman gerek bazı şeyleri.. şayet başaramazsan onlarla yasamaya alisman gerek.. we emin ol bu daha zor daha yorucu be abicim..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

Alıntı yapılan: DIABLO - Şubat 12, 2012, 01:16:02
Volkan alkol etki etmiyor içme bence çok içtim dağıttım sapıttım ama sabah kalktığımda herşey aynı idi  :hehe

üstüne baş ağrısı da eklenir :D
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Eklensin valla

En azından başka bişey düşünürüz  :) :)

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Şubat 12, 2012, 01:19:25
1Ay snra izine gelicem bi kaza bela olmazsa abicim.. vakit ayirabilecegn musait bir zmnda isaret et yeter..

bu arada: alismak zorundasin be abicim.. ben hc bitmeyecek kurtulamayacgm sanardım bir cok seyden ama doganinda bir kanunu war.. gecte olsa yıl gectkten snra benim önume ckti şu kotu gorunem zor olan askerlik.. bu durum olmasaydi ne kafami toparlayabilecegm an, ne kendimi dusunecek zaman, nede beynimi kavuran dusuncelerden dolayi seninde bildign: insanın kendini avutmak icin tehlikeli oyunlardan bile kurtulamazdim belkide.. bir dusun abicim bu basit gorunen beni yoran kotu gorunen zamanin gecmek bilmedgi şu askerlik olmasaydi hayat benim icin ne sonuçlara gebe kalırdı..? ama işte doğanin kanunu ya, cikacak illaki biseler, keza cikmakta zorunda...

biliyorum birşey ifade etmeyecek ama we hatta sanirim sende başaramayacaksin ama icinde öldürmeye başlaman gerek bazı şeyleri.. şayet başaramazsan onlarla yasamaya alisman gerek.. we emin ol bu daha zor daha yorucu be abicim..

:(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

DIABLO

ilk bahar gelse deniz kenarında rakı balıkmı yapsak ne :P
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

unicorn

Cuma akşamı aile ortamında yaptık evde ayıptır söylemesi "levrek" eşliğinde. :)

Havalar ısınsa bi deniz kenarına tıcaz kendimizi de :)

DIABLO

ah be ah birde ben yapabilsem :P

forzaChelsea

unicorn

Simurg

içki çözüm olsaydı dertli insan kalmazdı  ;D
bide özendire özendire yazmışlar kendinize zarar vermeyi ne seviyosunuz
:D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

DIABLO

Alıntı yapılan: unicorn - Şubat 12, 2012, 14:28:37
Ne duruyorsunnnn?

En kısa zamanda yapıcam birşeyler :)

Alıntı yapılan: Simurg - Şubat 12, 2012, 14:57:23
içki çözüm olsaydı dertli insan kalmazdı  ;D
bide özendire özendire yazmışlar kendinize zarar vermeyi ne seviyosunuz
:D

zarar ve ziyanları sayarsak daha neler neler çıkartırız yediğimiz yemeklerde dahil :)

forzaChelsea

Simurg

içkiyle yediğin hangi yemeği karşılaştırabiliyosun ki :D
bu kadar da beyaza boyamayın
sigara içenler ölüyoda içmeyen ölmüyomu muhabbeti gibi :D

BEŞİKTAŞK

DIABLO

Alkol' ü ayda yılda 3 ayda bir olur veya olmaz arkadaş ortamı olduğunda kullanırım.

Nasıl öldürecekmiş çok merak ettim 6 ayda bir içtiğim rakı veya vodka :) açıklarmısın

forzaChelsea

Simurg

6 ayda bir içince zararı olmuyor diye düşünüyorsan içmeye devam et :D
yarasın

BEŞİKTAŞK

DIABLO

Teşekkürler.

Bu kadar detaya inmek istersen günlük hayatta yediğin mcdonals, pizza hut gibi yerlerdeki hazır yemeklerinide yememeni tavsiye ederim sigara içilen ortamlar hiç kalma olmadı maske tak ne kadar faydası olur orasını bilmem :)

forzaChelsea