Ana Menü

Aranızdan Ayrılıyorum...

Başlatan NoPasaran, Şubat 04, 2012, 11:40:39

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

Fayda degil ki hersey we heryerden gitmek.. kafanla beraber icindeki tum soru isaretleri vs de seninle gelicek abi.. hergun icten ice çürüyeceksin, kotu seyler yapmak isteyeceksin belkide.. ama inan kotuyede alisior insan..

abi.. hatirliormusun benim kendime uyguladgm durumlari o sıkıntılı dönemlerde uyguladgm yanls yolları.. keske daha once habrm olsaydi bu durumdan.. seninle uzun uzun knusma firsatm olurdu.. abi sana gtme diyemem biliorm gidiceksin.. kafandakiler durman icin bir sebep bırakmayacak.. gecer, unutursun,soleyene kolay dinleyene anlamsz cumleer kuramam.. biliorm hc bise ifade etmeyecek.. sdece haftasonu bir sıkıntı yaratmazlarda disariya cktgmda ozelden knusurz umarim.. sıkıntılarini hafifletecek yada renkli cumleler kuramam.. sadece kendimle ilgili bir kac cumle ben kurmadan gitme.. bu sıkıntılar yuzunden neler yaptgimi sende biliorsun be abi.. ama bildklerine ilave yapacgm o kadr ck sy warki..

burda ne desem bos, bilirm; O'nsuz uyumanin telaşında, nasılda yakar bu soğuklar...
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

keskinli

Alıntı yapılan: unicorn - Şubat 04, 2012, 14:38:50
Şunu bil ki; hayat herşeye rağmen devam ediyor,sağlığı yerinde olduğu sürece insanın çözemeyeceği problem yoktur.
cok dogru bi tespit
yaziyi okuyunca ilk aklima bu geldi
son zamanlarda sagligi epey bozulmus birisi olarak samimi söylüyorum
saglikta sorun yoksa,hic bi sorun yok demektir aslinda
hicbirinizin bunu yasayarak tecrübe etmenizi dilemiyorum,cevrenize bakinca göreceksiniz zaten
insanin bazen kafa dinlemesi gerekiyor,sadece sanal alemde degil gercek hayattada insanin bi süre cevresinden ayrilmasi iyi gelebiliyor
en sevdiginize bile tahammül edemediginiz anlar oluyor,bunu bi süre yalniz kalarak atlatabilirsiniz
samimi anlamda dua ediyorum senin icin
Allahtan tüm sorunlarini bi an önce asmani diliyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

DIABLO

5 yıl önce çok zor zamanlar yaşadım  banu iyi bilir çok kahrımı çekti. Kendimi hayattan, insanlardan ve birçok şeyden soyutladım kaçamadım teselliyi alkolde aradım oda sonuç vermedi sadece o an teselli etti sabah uyandığımda dertlerin yanında birde baş ağrısı eklendi. Ansızın askere gittim tek kurtuluşmuş gibi azda olsa askerde sadece kendimi düşünmeyi öğrendim ben varsam herkez var, ben yoksam kimse yoktur. Sadece aşk anlamında değil her yönden buna beşiktaşlılıkta dahil eskiden beşiktaş yenilince gözlerim dolardı dünyam yıkılırdı artık öyle olmuyor biraz üzüntü ve sonra normal hayata devam :)

Kendini herşeyden soyutlaman ya olumlu olur yada daha çok ters teper kişiden kişiye değişir. Allah hakkında hayırlısını versin.

En kısa zamanda dinç bir şekilde geri dönmen dileğiyle güzel insan...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

BJK_Kübra

Açıkçası şaşırdım birazda garip oldum halkın admini olmadan olmaz çünkü.. Hayırlısı olsun diyelim inş. sıkıntılarını kısa süre de atlatırsın..
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

a.slm volkan insaallah iyisindir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

yuNuS1903

Banucan

FEDA

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

o zamannnn

hoşgeldin abican :D
FEDA

NoPasaran

Daha gelmedim banucan..

sizlere baktım şöyle..

Beşiktaşsız hayat aynen devam ediyormuş ama diyeyim size  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Banucan

olsun bak bizleri unutmamışsın :D
ama olmaz abican Beşiktaş farklı onsuz olmaz :D
FEDA

beckyZWICKY

Naber abi.

onu bunu sktr ette senin açından hayat nasl gdior..  içinde duran herseye alışıyormusun inceden inceye...
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Şubat 11, 2012, 23:06:04
a.slm volkan insaallah iyisindir

Saol Ahmet abi. Eh diyelim :)

Alıntı yapılan: beckyZWICKY - Şubat 12, 2012, 00:39:13
Naber abi.

onu bunu sktr ette senin açından hayat nasl gdior..  içinde duran herseye alışıyormusun inceden inceye...

yok be sercan alışamadım vallahi..

içelim bi gün anasını satayım..

benim gibi adamı bile içkiye başlatacak bu aşk denen illet
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

Volkan alkol etki etmiyor içme bence çok içtim dağıttım sapıttım ama sabah kalktığımda herşey aynı idi  :hehe
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea