Ana Menü

Aranızdan Ayrılıyorum...

Başlatan NoPasaran, Şubat 04, 2012, 11:40:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Selamlar arkadaşlar..

Yaklaşık 2 aydır yaşadığım ilişkideki bana göre üst düzey sıkıntılar benim işimi, sosyal hayatımı, insan ilişkilerimi, internet dünyasına bakışımı ve malesef Beşiktaşa olan duygularımı çok yıprattı..

Öyle bir noktaya geldim ki, yaşamak ile yaşamamak arasındaki ince çizgi arasında sadece Annemi düşünmem yatıyor..

Yaşadığım hayal kırıklığı öylesine üst düzey boyuta gelmişki, gece yatarkende sabah kalkarkende kalbimin ortasında büyük bir acı hissediyorum. Bunu şu an okuyan siz kardeşlerim abi abartma diye düşünsede bunun gerçekten acısı büyük..

Bu süreçte buralara yazsamda tat alamıyorum eskisi gibi. Twitter Facebook gibi sosyal ağlarda beni bu buhranlı dönemden kurtarmıyor malesef..

Bu yüzden Kralkartal'daki yazmalarımdan bir süre ayrı kalacağım..

Bu bir sürenin sonunda yaşayacaklarımı neler olacağını hiç bilmiyorum. Sonsuz bir mutluluk sonsuz bir yok oluş yada başka bişey bilmiyorum..

Şu an çok mutsuzum ve yarınki Fener maçını yensek bile bu bana hiç bişey vermiyorsa aldığım kararın doğruluğundan şüphe duymamam gerekiyor diye düşünüyorum..

Herşeyin güzel olduğu bir an , kafam rahat olduğu bir an yeniden görüşmek dileğiyle..

Dua edin benim için..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

abi bu tür durumlarda tek yapılacak daha da herşeyden uzaklaşmak yerine daha da herşeyi yaparak kafa dağıtmaktır.net dünyasıda hayatımızda artık bir yerde olmaya başladı.tad almak meselesi için değil ama bir uğraş için yapılacak birşey olmalı burada yazmak.bence bir daha düşün.çünkü herşeyden uzak durmak sana zarar.sana zarar olan şeyde hep ailene zarardır değil mi
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

Ne denir ki abi. Herşeyin hayırlısı olsun. Kafanı toplayıp kısa sürede gelmen dileğiyle, umuduyla
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

cözmen gereken sorunlarini cöz ve geri gel kardesim. sunuda kesinlikle unutma ; o kadar uzaktada olsak , senin her zaman yaninda olan bir dostun var.

Kendine iyi davran
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Banucan

ne diyebilirim bilmiyorum bilemiyorum sen abicansın atlatıcan bu durumu biliyorum
Erdem aslında söylenicekleri en güzel şekilde söylemiş
en en en kısa sürede dönüceksin biliyorum
yapamazsın kksız yapamazsın bizsiz yuvana döndüğünde şuan ne kadar üzgünsek o gün o kadar mutlu olcaz özletmek yok kendini senin süper benzetmelerin olmadan olmaz
kendine iyi bak abim seviyoruz seni
FEDA

Banucan

ayrıca evet Cem abinin dediği gibi canın sıkkın olduğu an seni dinliycek bir Banucan var unutma ki unutturmam :)
FEDA

ERHUN

Her şeyden soyutlanmak bence daha kötü, kafa dağıtmak lazım ama Cem Gören'in dediği gibi, hayırlısı olsun.

El Maestro

Şu an bizler ne desek gerçekten senin için boş ..

Sadece bu ayrılık fazla olmasın diyorum ve kendine iyi bak diyorum abi ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

saldır beşiktaş

Kafanı topla gel abi, fazla düşünerek yıpratma kendini.
Kendine iyi bak, kısa sürede görüşmek üzere.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

Alıntı yapılan: ERHUN - Şubat 04, 2012, 12:08:44
Her şeyden soyutlanmak bence daha kötü, kafa dağıtmak lazım ama Cem Gören'in dediği gibi, hayırlısı olsun.

%100 katılıyorum. ama karar alınmışsa yapacak bir şey yok.
en kısa zamanda dönersin umarım abi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Umarım yaşadığın sıkıntılardan kurtulup en kısa zamanda aramıza dönersin Volkan abi.
Since 1903

unicorn

Herkes bireydir,kararını sorgulamak düşmez bize.

Sadece kalbinin sesini dinleyerek sorunlarını halledebilirsin.

Şunu bil ki; hayat herşeye rağmen devam ediyor,sağlığı yerinde olduğu sürece insanın çözemeyeceği problem yoktur.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Simurg

Kralkartal la kralçarşı ile özdeşleşen halkın adminisin.
Kısa süreli bir tatilden ötesini kabul etmiyoruz.

Sen halkın adminisin, halk ne derse o  :D
Halkın sesini dinle adminim Geçit yok !
GİTME HİÇ YOK !
Yaşanan sıkıntılı dönemler hakkında ne desek boş iç dünyan ile alakalı ama soyutlanmanın getirisinin olmayacağını düşünüyorum.
Herşeyin hayırlısı olur inşallah.
Daha ofmde seni yenip konu açıcam  ;D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Ersin Develi

Bazen herşey üst üste gelir

Seni çok iyi anlıyorum abi
Ben sorun yada sorunların altından kalkacağını düşünüyorum.

NoPasaran

Tesekkurler hepinize..

ins kisa sureli olur dediginiz gibi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net