Ana Menü

Quaresma Sene Sonu Yolcu

Başlatan ERHUN, Şubat 04, 2012, 10:00:05

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

Ben aynı şekilde düşünmüyorum.

Adamlık kriterleri kırmızı kart mı?

ERHUN

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Şubat 15, 2012, 13:21:51
Ben aynı şekilde düşünmüyorum.

Adamlık kriterleri kırmızı kart mı?

Adamlık kriteri kırmızı kart normal şartlarda değil. Quaresma'nın gördüğü kırmızı kartta normal değil.

Şımarıklığından yaptığı bir davranış.

Bu takımda Ernst, Hilbert, Fernandes, Sivok dışındaki tüm yabancılar gidebilir, bence sorun yok.

Ersin Develi

Erhun
Ben o şımarıklığı hoş görürüm şahsen.
Bazı oyuncular özeldir,onu diğer oyunculardan ayıran özellikleri vardır.Quaresma'da öyle bir oyuncu...

El Maestro

Bizim için her şartta her zaman en önemli maçımız olan Fenerbahçe maçı öncesi ve durumu berabere yapma şansımız olan bir maçta hiç yoktan yere kendi bencilliğinden dolayı top kaptırmasından sonra bile bile yaptığı bir hareketti ..

Özel oyuncular böylemi yapıyor ?

Veya özel oyuncular oyundan alınınca trip atıp direk soyunma odasınamı gidiyor ?

Veya 15 gün sürecek olan sakatlığı gezip dolaşıp 2 aya uzatmakmı özel oyunculuk kısmına giriyor ?

Bunlar özel oyunculuksa ben özel oyuncu istemiyorum kardeşim ..

Ama benim bildiğim özel oyuncu kavramı kesinlike bu değil, benim bildiğim özel oyuncu kavramı Hilbert gibi her maçta canını dişine takıp skor veya şartlar ne olursa olsun sahaya çıkıp mücadele edendir ..

Benim için özel oyuncu kavramı sözleşme sorunu olmasına rağmen 2 haftadır attığı gollerden sonra deliler gibi sevinen Sivoktur ..

Benim için özel oyuncu kavramı belini tuta tuta koşup oyundan çıkan galibiyeti arkadaşlarıyla kutlayan,belki çok iyi bir oyuncu olmasa bile Tanjudur ..

Benim için özel oyuncu olması için rabona veya trivela yapmasına gerek yok ..

Çıksın parasının hakkını versin, formasını terinin son damlasına kadar akıtsın yeter .. Taraftarı kandırmasın, ihanet etmesin yeter ..

Kısaca özetlemek gerekirse işte ÖZEL oyuncu budur !
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Sadece yetenekleri var

Onuda ne kadar kullandigi.mechul..

Avrupa kupalarinda biraz oynasada gitse iyi paraya..

Verimsiz birisi. Bu adama guvenip birakin yeni.sezonda takim kurmayi, lokantada yemek yemeye plan yapilmaz

Bu takimin en iyi oyuncusu olabilir ama bu yeterli degil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

bir adamımızı itin gözüne soktuk yine.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)