Ana Menü

Hılbert 2 ay, Köybaşı 1 hafta yok

Başlatan NoPasaran, Şubat 02, 2012, 23:41:50

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sol arka adelesinde yırtık tespit edilken Hilbert 3 hafta, sol karın adelesinde zorlanma olan İsmail 1 hafta sahalardan uzak kalacak

Lig Tv
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Off ulan ya. Hilbert'i neden oynatırsınız arkadaş? Hiç mi kafanız yok? GERİ ZEKALI MISINIZ NESİNİZ? Adam 2 gün önce takımla çalışmaya başlamış. Hava soğuk, zemin kötü. Yapmayın işte bunu ya. Yazık yani başka bir şey değil. Adamada yazık, takımada yazık.

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

El Maestro

Hilbert gibi adamları şu durumda mumla ararken tekrar sakatlanması çok kötü oldu ..

Ah ulan biraz SABIR biraz SABIR !
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

10 dakıka oynadı o 10 dakıkada bıle sahanın en ıyıysıydı.of ulan of
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

keskinli

Alıntı yapılan: ERHUN - Şubat 02, 2012, 23:46:56
Off ulan ya. Hilbert'i neden oynatırsınız arkadaş? Hiç mi kafanız yok? GERİ ZEKALI MISINIZ NESİNİZ? Adam 2 gün önce takımla çalışmaya başlamış. Hava soğuk, zemin kötü. Yapmayın işte bunu ya. Yazık yani başka bir şey değil. Adamada yazık, takımada yazık.
cok haklisin
mactan öncede yazmistin zaten
sakatliktan yeni cikan adami yavas yavas adapte etmek lazim
hocada fos ayni takim gibi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Diğer konuda yazmıştım görülmediyse diye burayada yapıştırayım:

Alıntı yapılan: ERHUN - Şubat 03, 2012, 18:05:16
6-8 hafta sürecekmiş tedavisi. Hafta dedikleri maç haftası değil bildiğimiz hafta oluyor.
8 hafta desen Nisan'a kadar yok Hilbert.

Ersin Develi

Hilbert'in olmaması maça kalecisiz çıkmak gibi bişe
Ekrem'in pozisyon alma bilgisi sıfır,
Bindirmeleri sıfır
Sürekli ataklar Ekrem'in olduğu kanattan geliyor

Şu durumda Ekremdense
Toraman'ın oynamasını tercih ederim
Toraman-Egemen-Sivok(Ersan)-İsmail

K.D

toramanla moramanla olcak işler değil artık bunlar her türlü puan kaybedicez madem bu takımın her maç sahaya çıkıp ter akıtan mis gibi GENÇLERİ VAR! o a2 takımını mehmet akyüzler maç yapsın diye kurmuyolar hiççççç miiii yoooook ya bir tane sol bek sağ bek oralarda kanatta ümit milli takımın HERŞEYİ BURAK KAPLAN VAR! ORTA SAHADA NE KADAR FİZİĞİ GÜÇSÜZOLSADA 45 DAKİKA RAHAT OYNAYACAK MAMİ VAR,KANATTA KEZA YİNE ERKUT VAR BAŞLARIM QUARESMASINADA SİMAOSUNADA ! SİMAO BEYİMİZ SURAT ASMADAN OYNAYINCA,Q7 BEYİMİZ Bİ ÇALIM ATMAYA FIRSAT BULURSA ŞÜKREDİYORUZ ! BU ÇOCUKLAR ÇIKSINDA ÖZKAYNAK BEŞİKTAŞ NASIL OLURMUŞ GÖSTERSİN! NOT: CARVALHALEDE BİŞİLER DİYECEKTİM AMA BU ADAM BU YANLIŞ KARARLARI TAYFUR GELDİĞİNDEN BERİ VERMEYE BAŞLADI HERKES BU ADAMA SALLIYO AMA TAYFUR GELMEDEN ÖNCE BU ADAM BÜTÜN DEĞİŞİKLİKLERİDE KADROYUDA DÜZGÜN KURUYODU AMA BEKLEYİP GÖRÜCEZ! FENERE GENÇ OYNCULARLA ÇIKMAK LAZIM!
I'm on a path of my own...I'm LeGeNd! :)

Batuhan

Alıntı yapılan: çarşı here - Şubat 03, 2012, 20:01:01
toramanla moramanla olcak işler değil artık bunlar her türlü puan kaybedicez madem bu takımın her maç sahaya çıkıp ter akıtan mis gibi GENÇLERİ VAR! o a2 takımını mehmet akyüzler maç yapsın diye kurmuyolar hiççççç miiii yoooook ya bir tane sol bek sağ bek oralarda kanatta ümit milli takımın HERŞEYİ BURAK KAPLAN VAR! ORTA SAHADA NE KADAR FİZİĞİ GÜÇSÜZOLSADA 45 DAKİKA RAHAT OYNAYACAK MAMİ VAR,KANATTA KEZA YİNE ERKUT VAR BAŞLARIM QUARESMASINADA SİMAOSUNADA ! SİMAO BEYİMİZ SURAT ASMADAN OYNAYINCA,Q7 BEYİMİZ Bİ ÇALIM ATMAYA FIRSAT BULURSA ŞÜKREDİYORUZ ! BU ÇOCUKLAR ÇIKSINDA ÖZKAYNAK BEŞİKTAŞ NASIL OLURMUŞ GÖSTERSİN! NOT: CARVALHALEDE BİŞİLER DİYECEKTİM AMA BU ADAM BU YANLIŞ KARARLARI TAYFUR GELDİĞİNDEN BERİ VERMEYE BAŞLADI HERKES BU ADAMA SALLIYO AMA TAYFUR GELMEDEN ÖNCE BU ADAM BÜTÜN DEĞİŞİKLİKLERİDE KADROYUDA DÜZGÜN KURUYODU AMA BEKLEYİP GÖRÜCEZ! FENERE GENÇ OYNCULARLA ÇIKMAK LAZIM!

yaş kaç ?
Koca hestiy aya bedenem ?

K.D

senin kadar vardır bizimde yaşımız batuhan

Batuhan

sakin ol hele bir soluklan.büyük harflerle yazmak yerine küçük harfleri tercih et.okunmuyor bile yazdıkların.
Koca hestiy aya bedenem ?

Ersin Develi

toramanla moramanla olcak işler değil artık bunlar

Toramanla olmaz
Necip: Beşiktaş'ın oyuncusu değil
Simao: Ruhunu teslim etmiş
Quaresma: Maç seçer maç satar
Holosko: Adamın içinden geçer
Veli: Koşuşu faul
Ekrem: Semazen
Cenk: Beşiktaş'ın kalecisi değil
İsmail: Beşiktaş'ın oyuncusu değil
Almeida: Guiza terk

Vs vs

Bu işler kimle olacak merak etmiyorda değilim

K.D

kardeş kusura bakma aceleyle yazdım öyle düzenli,düzgün bir şey olsun isterdim bende ama dikkatli okursan ne demek istediğimi anlarsın. hem büyük harf yazması bazen daha iyi oluyo ama forumda yanlış hatırlamıyorsam cezası vardı ama bu seferlik yazmış bulundum yapıcak bir şey yok

K.D

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Şubat 03, 2012, 20:17:49
toramanla moramanla olcak işler değil artık bunlar

Toramanla olmaz
Necip: Beşiktaş'ın oyuncusu değil
Simao: Ruhunu teslim etmiş
Quaresma: Maç seçer maç satar
Holosko: Adamın içinden geçer
Veli: Koşuşu faul
Ekrem: Semazen
Cenk: Beşiktaş'ın kalecisi değil
İsmail: Beşiktaş'ın oyuncusu değil
Almeida: Guiza terk

Vs vs

Bu işler kimle olacak merak etmiyorda değilim
abi söylediklerinden simao,ekrem,almeida birazda ismail tarafına katılıyorum ama cenk ve veliyede laf edenler varsa ben orasına karışmam