Ana Menü

Ersan Sivok'un Yerini mi Alacak ?

Başlatan El Maestro, Ocak 01, 2012, 19:18:40

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Beşiktaş'ımızda Ersan Adem Gülüm sakatlığını atlatıp ikinci yarıya hazırlanırken akıllara 'peki savummada kim forma giyecek' sorusu geliyor.

Sezon öncesi hazırlık kampında sakatlanarak herkesi şoke eden Ersan Adem Gülüm'ün sakatlığından kısa sürede kurtulacak olması camiada yüzleri güldürürken bu oyuncunun tamamen iyileştikten sonra forma giyip giyemeyeceği merak ediliyor.

Savunmada Hilbert, Egemen, Sivok ve İsmail Köybaşı ile istikrar yakalayan Portekizli çalıştırıcımız Carlos Carvalhal'ın Ersan Adem'in dönmesinin ardından da savunmadaki kurguyu bozması pek beklenmezken, Ersan'ın Sidnei'in yerini alacağı ve sıkışık lig fikstüründe Carvahal ve Beşiktaş'ımız adına savunmada önemli bir alternatif olması bekleniyor.

Sivok'un yerini mi alacak?

Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Sivok ile şu ana kadar yeni bir mukavele imzalanmazken önümüzdeki sezon Sivok'un takımdaki geleceği belirsizliğini koruyor.

Ersan'ın sakatlıktan kurtulması ve Sivok'un sözleşmesinin yenilenmemesi, sezon sonunda Sivok ile yolların ayrılacağı ve bu oyuncumuzun yerine Ersan'ın forma giyeceği yönünde iddialara yol açarken takımdan devre arasında gönderilmesi beklenen Sidnei ile sezon sonuna kadar devam edileceği ancak sezon sonunda bu oyuncuyla yolların kesin olarak ayrılması bekleniyor.

Karakartal.com
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Sivokun farklı bir stili var sanki hepsinden

Zor kesilir diye düşünüyırum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

saldır beşiktaş

Tahtaya önce Sivok yazılır, sonra kim oynayacak tartışılır.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

eRe

bence tahtaya ılk egemen yazılır
sonrada yabancı kontenjanına gore oyuncu dızılır
malum tek ıyı yerlı oyuncumuz var o da egemen gerısıyse dusunmesekte olur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Alıntı yapılan: eRe - Ocak 02, 2012, 02:42:33
bence tahtaya ılk egemen yazılır
sonrada yabancı kontenjanına gore oyuncu dızılır

Bende bu düşüncedeyim.

keskinli

kimseyi kesmeye gerek yok
egemen ve sivok devam eder
sakatlik olur,ceza olur ersan sans bulur yeniden
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

CR7

Alıntı yapılan: keskinli - Ocak 02, 2012, 12:04:39
kimseyi kesmeye gerek yok
egemen ve sivok devam eder
sakatlik olur,ceza olur ersan sans bulur yeniden

:ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

unicorn

Carvalhal kaldıysa T.D. olarak Sivok-Egemen devam etmeli.

Aynı mantık.

Düzgün giden birşeyi bozmaya gerek yok .
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Guti ORÇ.

ersan 1 sene top oynamadı öyle vermezler formayı hemen, bi form tutsun sonra sivok-egemen den bulduğu şansla oynar.

ERHUN

Alıntı yapılan: Guti ORÇ. - Ocak 02, 2012, 21:34:18
ersan 1 sene top oynamadı öyle vermezler formayı hemen, bi form tutsun sonra sivok-egemen den bulduğu şansla oynar.

Ersan'ın sağlıklı şekilde döneceği bile şüpheli.

KeePSaKe

Ersan için Sivok'u göndericeklerse takımdan yazık olur.

Ama zannetmiyorum.
Since 1903

[KralKartal]

Ersan form tutarsa degisilmez olur, Egemen-Ersan bana gore degisilmeyen ikili olacak.
Sivok son maclarda cikis yakalasada GUVENMIYORUM, basit hatalar yapiyor, Toraman gibi..

Sivok yerine daha saglam bir defans alinmali, bu sezon sonunda tabiki, suan sezon sonuna kadar sivok
takimda tutulmali, ama sonrasinda gidebilir..Avrupada basari istiyorsak Sivok ile olmaz. Daha kati daha guclu defans yapabilen
adamlar gerekir.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Diyelim ki Ersan süper form yakaladı tekrar ve Ersan-Egemen 2lisini düşünüyor herkes ..

2side sol ayaklı olduğu için acaba defansın ortasında 2sinede aynı anda görev verilebilir mi ?

Ben bunu merak ediyorum çünkü sağ stoperde sol ayaklı adam oynayamaz diyenler çok var ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Guti ORÇ.

ersan sol bek oynayamaz mı acaba ?

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Ocak 03, 2012, 15:53:44
Diyelim ki Ersan süper form yakaladı tekrar ve Ersan-Egemen 2lisini düşünüyor herkes ..

2side sol ayaklı olduğu için acaba defansın ortasında 2sinede aynı anda görev verilebilir mi ?

Ben bunu merak ediyorum çünkü sağ stoperde sol ayaklı adam oynayamaz diyenler çok var ..

Çoğu takımın stoperleri sağ ayaklı.
Neden 2 sağ değilde 2 sol ayaklı olunca sorun oluyor anlamıyorum.