Ana Menü

Serdal Adalı "Önceliğim Adanaspor"

Başlatan NoPasaran, Aralık 27, 2011, 22:54:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi'nin şike soruşturması iddianamesini kabulüyle tahliye olan ve tahliyesinin ardından Beşiktaş Asbaşkanlığı ile Futbol Komitesi Başkanlığı'ndan istifa eden Serdal Adalı, bugün özel bir uçakla geldiği memleketi Adana'da coşku ile karşılandı.

Çok sayıda Beşiktaş ve Adanaspor taraftarının katıldığı karşılama töreninde davul ve zurna çalınırken her iki takımın da taraftarları Serdal Adalı'yı takımlarının başında görmek istediklerini söyledi. Taraftarlar "Başkan Adalı" diye tezahürat ederken Serdal Adalı ise "Şimdi Adana'dayım. Adana'da olmak beni mutlu etti. 6 aya yakın bir sürede bana karşı desteklerini esirgemeyen Adanalılara çok teşekkür ediyorum" dedi.

Beşiktaş ve Adanaspor'a başkan olmasının istenmesi ile ilgili soruya da "Öncelikle Adana'da yaşayanlar ve Adanaspor" şeklinde cevap verdi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

erdibatmaz

bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

bize demirören var diye futbolcu satmaz vallaha :D

Ersin Develi

Serdal Adalı'dan boşalan görece Y.D gelmiş.
Serdal Adalı' Adanaspor başkanı olursa umarım bizden oyunca almaz.Onda bu zeka ,YD bu kabiliyetsizlik varken,Q7'yi bile bedavaya alır valla :D

unicorn

Herkes bıreydır.

Karar alır,karar verır.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

keskinli

haber ne kadar dogru bilmiyorum
ama söyle bi gercek var
cabucak popüler olan,2 günde cok sevilen insanlar beni korkutur her zaman
ayni hizlada bu sempatiyi kaybederler,bir sürü örnekleri var geriye baktigimizda
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

KeePSaKe

Since 1903

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~