Ana Menü

Onları unutmak mümkün mü?

Başlatan keskinli, Aralık 18, 2011, 15:09:42

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Batuhan

sadri alışık'ın üstündeki ben hatırlayamıyorum ... :-/
Koca hestiy aya bedenem ?

Simurg

uzay hepari çok çok ünlü şarkıların bestecisi :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

ERHUN

Liste güzel, ölünün arkasından konuşulmaz derler ama bir kişi o listeye nasıl girdi anlamadım. Joy Foster o kadar büyük bir isimmiydiki unutulmaz oldu?

Cem Goren

Alıntı yapılan: ERHUN - Aralık 18, 2011, 17:25:55
Liste güzel, ölünün arkasından konuşulmaz derler ama bir kişi o listeye nasıl girdi anlamadım. Joy Foster o kadar büyük bir isimmiydiki unutulmaz oldu?
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

El Maestro

Kemal Sunal tek geçerim ya onun gibisi gelmedi,gelmezde ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

net
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

kurtaran ekspres barış manço cem karaca anısına yeni albüm çıkardı.ogün şanlısoy-hayko gibi isimlerle düet yaparak mutlaka dinleyin derim.şarkılar ruhlarına değsin..nur içinde yatsınlar
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ersin Develi

Alıntı yapılan: CR7 - Aralık 18, 2011, 19:34:48
net

Kemal Sunal,Sadri Alışık,Cem Karaca,Adile Nasit hepsi işinin Üstad'ıydı,onlar gibi bir tane daha gelmedi,onları unutmak mümkün değil ama bende Joy Foster e anlam veremedim

keskinli

joy foster sanildigi gibi az sevilen bi kiside degil
cokta sempatik bi insandi,maalesef ölümü üzerinde bilinen süphelere yol actigindan sevimsiz gelebilir ama yillarca sunuculuk,oyunculuk yapti
listeye daha baska isimlerde gelebilir,isteyen eklemede yapabilir
mesela;Ayhan isik

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Joy Foster'ın ölümüyle ilgili bir yorum yapmadım.
Barış Manço gibi Cem Kara gibi Sadri Alışık gibi Kemal Sunal gibi usta denecek insanların yanında olmasına anlam veremedim o kadar.

Atıyorum yaşayan efsaneler diye bir başlık açılsa Erol Büyükburç'un resmi olsa Zafer Ergin'in resmi olsa Uğur Dündar'ın resmi olsa (bu isimler kendi alanlarında efsane sayılabilecek isimler) bu isimlerin yanına Necati Şaşmaz eklense, Necati Şaşmaz'ı sevmeme rağmen yine bu lafı söylerdim. Sevilmek başka işinin ustası olmak başka. Necati Şaşmaz üzerinden başladım yoruma onun üzerinden devam edeyim. Necati Şaşmaz'ı çok severim, dizisini ilk bölümden beri izleyecek kadarda seviyorum ama hiç bir zaman büyük bir aktör demedim onun için, bana göre büyük bir sanatçıda değil zaten.

keskinli

senin yorumundan yola cikarak yazilan bi yorum degildi
genel acidan yazilan bi yorumdu
tabiiki karsilastirma yaparsak bazi sanatcilar digerlerinin cok gerisinde kalabilirler
ama yinede unutulmayacaklar arasina girbeilirler
necati sasmaz örnegi iyi olmus
iyi bi sanatci olamasa bile kesinlikle unutulmayacaklar listesinde yer bulur kendine rahatlikla