Ana Menü

Nobre Yolcu mu?

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mart 16, 2007, 07:48:07

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2 dia 2 muerto

Nobre bitti iddiası!
Son günlerde ceza şoklarıyla sarsılan Beşiktaş'ta flaş gelişme...  Brezilyalı yıldız Nobre yolcu mu? Fanatik gazetesinin 15 Mart 2007 tarihli sayısında Orhan Yıldırım imzalı yer alan habere göre siyah-Beyazlılar, sezon başında Fenerbahçe'den transfer ederek büyük sansasyon yarattığı Marcio Nobre ile yollarını ayırma kararı aldı.

Beklenen performansı bir türlü sergileyemeyen Brezilyalı golcünün yerine son vuruşlarda etkili ve uzun boylu bir nokta santrfor alınacağı öğrenildi. Bu konuda şimdiden temaslarına başlayan yönetim, görüşülen isimleri sır gibi saklıyor. Ancak idareciler yeni santrfor hakkında şu ipucunu vermekten de kaçınmıyor: Amokachi gibi, Pascal Nouma gibi... Yani rengi siyah olacak!

Tazminat için gizli plan...

2009'a kadar sözleşmesi bulunan Mert Nobre'ye tazminat ödemek istemeyen yönetim, bu konuda da bir plan hazırladı: Direkt 'git' denilmeyecek, ancak kiralanmaya razı edilene kadar kadroya alınmayacak ya da yedek bırakılacak. Böylece hem Beşiktaş Kulübü ödemesi gereken paradan kurtulacak hem de üste para kazanacak. Hücum bölgesinde bu şekilde değişikliğe gidecek olan Kara Kartallar, ayrıca bir stoper alarak transferi kapatacak. Kaleye ve kanatlara ise geleceğe dönük yıldız adaylarıyla yatırım yapılacak.

Kaynak:Fanatik

ugur24

yerine daha iyi birisi alınmalı..giderse hiç üzülmem ben..

Çarþý Ulan !

evet bende hiç üzülmem...febedeki nobreliğini bizde yapmadı

NoPasaran

Yalan haber..

Nobre türk sonuçta..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

Nobre: "Haberim yok"
Fenerbahçe'den büyük umutlarla transfer edilen ancak Beşiktaş'ta bekleneni veremeyen Mert Nobre, transfer haberlerini yorumladı. Siyah-Beyazlı yönetimin, hava toplarına hakim bir nokta santrfor arayışlarından haberdar olmadığını söyleyen Mert Nobre, "Barcelona, Real Madrid, Chelsea ve Manchester United gibi Avrupa'nın önde gelen takımları bile sürekli transfer çalışması içerisinde bulunur. Böyle bir gelişme olmasını yadırgamıyorum" dedi.

"Sezon biter, konuşuruz..."

"Sonuçta her yıldız oyuncu, yeni takımında başarılı olacak diye bir kural yok" diyen Sambacı, "Beşiktaş'ın golcü araması kadar doğal bir şey olamaz. Ancak ben burada mutluyum. Transferin de bana endeksli olacağını sanmıyorum. Şunu da söyleyeyim, hiçbir futbolcu, hiçbir kulüple hayatı boyunca sözleşme imzalamaz. Şartlar neyi gerektiriyorsa, profesyonel anlamda o yapılır. Benim açımdan sorun yok. Tek düşüncem kalan maçlarda gollerime devam etmek. Sezon bitiminde her şey netliğe kavuşur" ifadesini kullandı.

Kaynak : Fanatik
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

Yani nobre 1 kelime dediyse bunlar HIKAYE yazmis ya..

bilmem yok bana endeksli olmazlar, yok hicbir futbolcu hayati boyunca bir klupte kalmaz
ve bunlari NOBRE soyliyecek..

bu tur aciklamalari COPY PASTE ediyorlar sanirim, her YABANCI oyuncu
nedense ayni aciklamalari ehr sene yapiyor :D
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carsi52

Ben gitmesini istemez çünkü türk sonuçta yabancı olsaydı gitmesini isterdim ama bence gitmesin.
Bölünür senin için uykular!

Delirdik

geL basın yükLen bakaLımm
karşında taş gibi BEŞİKTAŞ var Lan!
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

unicorn

Celal Kolot yalan olduğunu açıkladı ;)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

burak_bjk

bence gitmesin önümüzdeki sezon için kadronun genişlemesi lazım güzel bi yedek olur ne de olsa yabancı statüsünü doldurmuyo
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

freedom forever

Alıntı yapılan: unicorn - Mart 16, 2007, 20:51:19
Celal Kolot yalan olduğunu açıkladı ;)
kolpa habermiş
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

canmert

bende üzülmem giderse yerine daha iyi bir adam gelsin ama nobreyi seviyorum...

jamesdean

:bjk2 yahu kardeşim  bunlar takımdaki dengelerle sırf oynamak moral bozmak için yazılıyor.lütfen kimse inanmasın hem nobre mert nobre'dir.yani türk