Ana Menü

Tayfur Hoca Görevi Devrediyor !

Başlatan El Maestro, Kasım 30, 2011, 15:51:30

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Yakında serbest kalması beklenen teknik direktör Tayfur Havutçu, Beşiktaş'taki geleceği hakkında karar verdi. 
[/size]
[/size]Beşiktaş[/size]'ın takımın başına getirmeyi planladığı Tayfur Hoca'dan [/size]büyük[/size] fedakarlık![/size]Yönetimin özgürlüğüne kavuşması halinde kayıtsız şartsız takımın başına getirmeyi planladığı Tayfur Hoca, "Şu anda Carlos Carvalhal çok iyi gidiyor. Düzeni bozmak istemem" düşüncesinde...Beşiktaş sportif anlamda sıkıntılı süreci başarılı birşekilde geçerken, diğer yandan gözler ve kulaklar Metris Cezaevi'nden gelecek haberde... En önemlisi de teknik direktör konusu... Süreci hatırlarsak, Havutçu'nun tutuklanmasının ardından takımın başına geçici olarak Carlos Carvalhal getirilmişti. Portekizli hoca da görevi emaneten kabul ettiğini belirtip takımın 1 numaralı hocasının Tayfur Havutçu olduğunu söylemişti. Bu düşüncede şu an için bir değişiklik yok. Ancak düşüncesi değişen ve takımın başarısını düşünen Tayfur Havutçu'da değişim var...CARVALHAL'E GÜVENİYORSiyah-Beyazlı yönetim dört gözle beklediği tahliye kararının ardından Tayfur Havutçu'yu hemen takımın başına getirmek istiyor. Ancak yeni sezona kendisinin hazırladığı öğrencilerini TV'den izleyen ve sergilenen futbol konusunda yorumlarını takıma ve teknik heyete ileten Havutçu, bu konuda biraz kararsız. Nedeni ise "İlla birinci adam olayım" kaygısı değil Beşiktaş'ın başarısı... Sportif anlamda iyi bir gidişat olduğunu ve Carlos Carvalhal'in de iyi bir yönetim gösterdiğini düşünen Tayfur Hoca, düzenin bozulmasından endişeli. Bu nedenle de görevde ısrarcı değil.

HTSPOR
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

IL Capitano

Iyi dusunmus. Tayfur dinlensin,ailesiyle vakit gecirsin,  hayata dönsun. Ondan sonra bakilir duruma göre. 
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Zaten gelmeside sacma olur acikcasi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Çıktığı gibi takımın başına gelmesi takım içinde kendi içinde kötü olur.
Carlos'la devam etmeliyiz. Her dakika teknik direktör değişmesi takıma zarar veriyor. Carlos'la iyi kötü devam etmeliyiz artık. Schuster içinde aynı şeyi söylemiştim, olmadı bu sefer Carlos için diyorum. Takımın başına geçenle uzun süre devam etmeliyiz yoksa başarı falan gelemez. Her teknik direktör kendi oyun sistemini yerleştirmek istiyor, oyuncu alıp-satıyor. Oyuncuların oynadığı bölgeyi değiştiriyor vs.

Tayfur için kötü olur deme nedenim, cezaevinden çıktığı gibi bu ortama düşerse bir kaç başarısızlıkta onunda başını yakacaklar, cezayı ona kesecekler çıkar. Boşa harcanmış olur, yazık olur. Carlos'la devam.

keskinli

hele bi maccabi maci oynansin kararimi sonra veririm
sonuca göre yargilayacagim hocayi :)
ben tayfuru cok severim,oyunculuk döneminde cok tartismasini yaptik buralarda
lakin bu kadar mac oynandiktan sonra hem simdiki hocamiza yazik olur hemde kendisi olasi bi basariszlikta ezilir
zor bi tercih ama bu tercihi mutlaka yapmali
baska göreve gelebilir,örnegin futboldan sorumlu menejer gibi
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ilhan mansız_melis

Bence de bir süre dinlendikten sonra başka görevlere getirilebilir Tayfur Hoca
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

unicorn

Bu sezon bi bitsin de ondan sonra karar verilir.

Tayfur Hoca çıksın da biraz vakit ayırsın kendisine,ailesine,kafayı dinlesin.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

ne isi var bu saaten sonra icerden antrenman kasetlerinimi izliyor yoksa maclarimi analiz ediyor gelmemesi en dogrusuydu zaten ama ben bi tereddüt ediyordum gelince bu ne olacak diye.. carlos isi götürdügü kadar götürsün..:)

[KralKartal]

Herkes Tayfur hocayi satmis gibi, gelmesi sacma degil, gorevi devam ediyor cunki.

Tayfur Havutcu JEST yapmis, eger dogruysa, ve Besiktasin menfaatini dusunmus. Buna alkis tutmak gerekirken bu yazida

ne geliyorsun, dinlen, gelmen hata demek Tayfurun jestine karsi buyuk ayip.

Zaten 2 ay sonra ciksada 1 ay sonra ciksada, dinlenmeden gorevin basinda olmasi imkansiz, kaldiramaz kendiside istemez.

Dinlenir, yeni sezonda, yani hazirlik kampinda takimin basinda olur ve eskisi gibi devam eder.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Aralık 03, 2011, 22:50:45
Ya carlos şampiyon yaparsa  ?
öyle bir durumda carlos görevi devrecek kadar kişiliklidir ama başkan bırakmaz carlosu.

CR7

valla ben ilk schuster gittiği zaman da söyledim kupa alındığında da söyledim şimdi de söylüyorm

"Tayfur Havutçu bizim hocamız olamaz. ama olursa da desteklerim" demiştim hala da aynı düşüncedeyim
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

BJK_Kübra

Alıntı yapılan: [KralKartal] - Aralık 03, 2011, 21:27:45
Herkes Tayfur hocayi satmis gibi, gelmesi sacma degil, gorevi devam ediyor cunki.

Tayfur Havutcu JEST yapmis, eger dogruysa, ve Besiktasin menfaatini dusunmus. Buna alkis tutmak gerekirken bu yazida

ne geliyorsun, dinlen, gelmen hata demek Tayfurun jestine karsi buyuk ayip.

Zaten 2 ay sonra ciksada 1 ay sonra ciksada, dinlenmeden gorevin basinda olmasi imkansiz, kaldiramaz kendiside istemez.

Dinlenir, yeni sezonda, yani hazirlik kampinda takimin basinda olur ve eskisi gibi devam eder.
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org