Ana Menü

Küfredecek miyiz?

Başlatan 2 dia 2 muerto, Mart 16, 2007, 07:40:28

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Delirdik

edin abi edin sorman hata

beşiktaş sizin için önemLi değiLse edin gitsin
varsın siLinsin 3puan, kapansın stad
sen siniri boşaLt gerisinin önemi yok ki zaten

ana bacı edin hemde
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

melankolizm

o haysiyetsiz için günaha mı gireceğiz ?

eRe

etmeyelım.hıc bı sekılde kufur etmeyelım.sız ınanıyormusunuz bızım bır daha ceza almayacagımıza ???
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

freedom forever

edin tümer e küfrün kralını edin
beşiktaş ceza alsın almasın siz sizin gibi düşünenlerin umrunda değil ki
52 saniyeye seyircisiz
tümer e küfür 3 puan silin me olucaktır
ama olsun tümer küfrü hakedio deil mi ?
adam akıllı etmek lazım ki fenerin işi daha da kolaylaşsıın
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

ist.hatirasi/3-4

bence mactan once dovelim!
YÖNETİM İSTİFA !!!

holig@n

Gözlerime inanamıyorum yaa.Şu birbirinizi galyana getirişinize bi bakın.

Saha kapanacakmış, puan silinecekmiş.Bu takımın sahası ilk defa kapanmıyor.İlk defa bu takıma ceza verilmedi.

AMA İLK DEFA SİZLERİ TAMDA YALAMA MEDYANIN İSTEDİĞİ GİBİ DÜŞÜNÜRKEN GÖRDÜM.

Hepsi boşta bu çok koyuyo adama be.

Siz yarın elinizde çekirdeklede gidersiniz maça:(

burak_bjk

arkadaşlar ortada bi sorun varki bu da bizim önümüzü kesme çalışmaları incelikle başladı...trabzonla yaptığımız maçta adamlar bizim yedek klubesini dağıttılar sahaya atmadıkları madde kalmadı noldu 10000ytl para cezası..eziklerin her maçını izliyorum adamların her maçında toplu koro halinde küfür var ulusoya edilen küfürler var onların aldığı ceza 2000-2500 ytl arasında değişiyo...aynı şey gayselilerin stadındada oluyo onlarınkide para cezası ile geçiştiriliyo..bakalım gayse trabzon maçındaki sahadaki bıçak gayseye ne getirecek ben söyleyeyim sahaya yabancı madde atmaktan 5000 ytl para cezası..o maçta edilen küfürler bile dikkate alınmayacak..aynı olay bizim inönüde olsaydı o bıçak yanlışlıkla bizim ordan çıksaydı kamuoyu şerefli!!! medya işte inönü kabusu başladı BJK taraftarı hep böyle sürekli olan şeyler ya birisi ölseydi gibi biçok açıdan bu olayın üzerine giderdi bizim sahayı zorlada olsa kapattırırlardı..ortada bi durum var ankarag.tü BJK maçında adamlar organize şekilde bikaç öncesinden topoşlarla birlikte herşeyi ayarlamışlar yapılacak pisliği bilmem neyi oraya sadece maçı izlemeye takımını desteklemeye giden BJK taraftarı ve takımı ceza ile karşı karşıya aynı şey gayseye febeye olsaydı herkes onların yanında olurdu onlara ceza bile gündeme gelmezdi ama BJK olunca işler bi anda değişiyo..gelelim ezik maçında o ezik adam küfür edilsinmi edilmesinmi arkadaşlar biz küfür etsekte etmesekte o maçtan sonraki maçta bizim stadı kapatırlar bunu şimdiden söyleyeyim..ankarag.tü maçında ceza almamamız gerekiyo ama büyük bi ihtimalle verirler bize cezayı ondan sonra gelecek ceza saha kapatmaysa ezik maçından sonra kapatırlar yok puan silmeyse silerler bunun başka altermatif yolu yok bizim üstümüze oynanan oyunlar tekrar başladı bizi şampiyon yapmamak için herşeyi yapacaklar... 100.yılında tek şampiyon olan takım olarak kalmak ümidiyle ....
Bu sevdadan vazgecersek ALLAH belamızı versin....

1903bjk

o haysiyetsiz serefsize küfürn en kralı edilmeli yaptıkları gözümün önüne geldikce cıldırıyorum ben böyle federasyonun taaa .................... üzerimizde oynadıkları oyunlara bak serefsizler
FORZA BEŞİKTAŞ

2 dia 2 muerto

Ya arkadaslar macta tabiki küfretmiyecez.Maç içinde küfredelim mi diye burda tartısmamalıyız.Fener kafilesi stada girerken küfredilebilir;ama bana gore anlamlı pankartlar asılabılır ve herkes kafasını calıstırıp anlamlı pankartlar bulmaya calıssın.Örneğin; asker olayı ile ilgili pankart asılabilir.

eRe

burak cok dogru yazmıssın.bende aynısını dıyorum.ne olursa olsun.fener macında kufretsekte kufretmesekte bunlar bıze ceza bır sekılde verecek.baska yolu yok.bız burda bazı seylerı bosuna tartısıyoruz.
www.erdemeksi.com

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: FaTaL_eRe - Mart 17, 2007, 11:36:47
burak cok dogru yazmıssın.bende aynısını dıyorum.ne olursa olsun.fener macında kufretsekte kufretmesekte bunlar bıze ceza bır sekılde verecek.baska yolu yok.bız burda bazı seylerı bosuna tartısıyoruz.
Abi bari sen yapma ya.Bizim sahamız neden kapatıldı 52 saniyelik bir küfür yüzünden.Devre arasında Ayhan denilen o haysiyetsize küfretmeseydik sahamız kapanmazdı.Aynı durum FeBe maçında olacak.Tümöre küfredersek 3 puanımız silinecek,etmezsek İnönüdeki son macımız olan Ankaraspor macıda takımımızın yanında olucaz ve belki de bu macta sampiyonlugumuz ilan edicez.Lütfen biraz duyarlı olalım

eRe

palermo kardesım.ben kufur edelım demıyorum zaten.sunu dıkkat cekmek ıstıyorum.fener sadece 1 kez kufur ettı gozukuyo.bursa aynı gs aynı.adamların hangı macında kufur yok.pekı ceza nerde yok.hersey ortada.eger federasyon bızı hedef olarak sectıyse bu basınında yardımıyla ıstedıgı cezayı elbet verecektır.bız kufretmeyelım.mac boyunca bagırmayalım bıle.elbet bı acık bulacaklardır.benım canımı sıkan bu
www.erdemeksi.com

eRe

"Seyircimizi bizden ayırmak haksızlıktır"

Süper Lig'in 24. haftasında oynanan Beşiktaş-Galatasaray derbisinde kötü tezahürat nedeniyle 1 maç seyircisiz oynama ve 30 bin YTL para cezasına çarptırılan Siyah-Beyazlılar isyan bayrağını açtı. Beşiktaş'ın şampiyonluk yolunda ilerlerken böyle bir ceza gelmesini farklı yönlere çekmek istemediklerini söyleyen Beşiktaş Yöneticisi Bülent Deriş, "Seyircimizi bizden ayırmak, Beşiktaş camiasına yapılmış büyük bir haksızlıktır" dedi.

'Standart gerekiyor'

"Bu tip olaylar her karşılaşmada yaşanıyor. Kendimizi kandırmayalım" diyen Bülent Deriş, "Biz de sütten çıkmış ak kaşık değiliz, kabul ediyoruz. Ancak ligdeki her karşılaşmada bu tip şeyler yaşanıyor. Bir standardı tutturmak gerekiyor. Federasyonun yetkili kurulları adaletten uzak. Küfüre gerekirse daha fazla ceza versinler ancak herkese aynı ceza uygulansın. Bizim sicilimiz kabarık diye her fırsatta ağır ceza veriliyor" diye tepki gösterdi.

Taraftar ayağa kalktı

Siyah-Beyazlı taraftarlar da forumlarda federasyonu suçladı. Fenerbahçe-Beşiktaş maçında kaleci Runje'ye bıçak atılmasına karşın Şükrü Saracoğlu Stadı'nın kapanmadığını, Galatasaray-Trabzonspor karşılaşmasında da yardımcı hakeme çakı fırlatıldığını hatırlatan Siyah-Beyazlı taraftarlar, Trabzonspor-Beşiktaş müsabakasında da dakikalarca küfürlü tezahürat edilmesine karşın Karadeniz temsilcisine ceza verilmediğini belirtti.

Dikkat dikkat!

Süper Lig'de bu sezon üç kez küfürlü tezahürat nedeniyle ceza alan Beşiktaş için tehlike çanları çalıyor. Daha önce üç kez Disiplin Kurulu'na giden ve 2 kez seyircisinden uzak kalan Siyah-Beyazlılar, kalan 10 maçta üç kez daha aynı nedenle Disiplin Kurulu'na giderse, 3 puanı silinecek.
www.erdemeksi.com

eRe

herkesın dusuncesıne saygım var.bende o adama kufur ettık dıye ceza alınsın ıstemem.hemde sampıyonluga gıderken.o yuzdende kufur edılmesın ıstıyorum.ancak benım dusuncelerımde bıze bı sekılde ceza gelecegı.neyse ben daha fazla uzatmıyım dusuncelerımı
www.erdemeksi.com