Ana Menü

Kim Gelmeli?

Başlatan ERHUN, Kasım 14, 2011, 16:10:33

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Sene başından beri söylüyordu çoğunuz/çoğumuz. Orta alana oyunu yönetecek bir adam gerekli. Guti gitti, herhalde o bölgeye biri düşünülür. Alves'le falan olacak iş değil o.

Türk/yabancı her neyse sizce oyunu yönetecek isim kim olmalı?

Edit: İlk başta Guti yerine yazmıştım başlığa ama Guti bu sene oynamamıştı bile. Oyunu yönetecek bir oyuncuya ihtiyacımız var. O isim kim olmalı?

Cem Goren

Çok basit aslında.

Quaresma'yı serbest oynatacaksın böyle Alex vari bir oyuncu olacak Quaresma sahadayken bi sağ açık daha bulup oynatacaksın. Ekrem Toraman kombinasyonu önlerinden Hilbert olabilir mesela.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

bende cem gibi düsünüyorum
quaresmayi tek forvetin arkasina koymak su anda en akilli is
hem yüksek teknigi,hem iyi sut atmasi,hemde iyi pas verebilmesi onu cok verimli hale getirir
ayrica böyle teknigi yüksek bi oyuncunun ceza sahasinda daha cok görünmesi lazim
onun ceza sahasinda olmasi rakiplerin penalti yaptirma oraninida yükseltir
diger bi artida kanatta bosalacak pozisyona daha cok ileri geri yapabilen bi oyuncuya yer acilmis olur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

unicorn

Ben de baslarda oyle dusunuyordum ama Quaresma serbest bolgede oynayamaz gıbı.
O bolgeye teknık kapasıtesı ust duzeyde aralara top atabılecek cok da hızlı olmayan bır adam lazım. Quaresma topu alıp dıkıne gıtmez yıne kanada tasır bence. Quaresma'nın alanı uzun olmalı yoksa verım alamayız.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Butceye bagli istekler

Besiktadin transfer yapacak butcesi varmi cok merak ediyorum

Buyuk oyuncu bulma sansimiz yok.

Mevcut kadro ile devam edilecekse fermandez disinda alternatif gozukmuyor

Q7 nin ceza sahasina daha yakin olmasi gerektigu konusunda hem fikirim ama forvet arkasi oynayabilecegini dusunmuyorum. Orasi ayri bi meziyet isi.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Sezon başında Guti'ye güveniyormuyuz diye bir konu vardı oraya yazdığımı kopyalıyorum ;

Bu oyuncuda Keisuke Honda !

25 yaşında,Cska'da oynuyor .. Alınamıcak gibide değil uğraşılsa alınır .

Nakata ve Nakamura'dan sonra Japon futbolunun bence efsanesi olacak adam ..

Raket gibi sol ayağı var . Ayrıca çok diri ve mücadeleci ..

Ve tam bir frikik ustası . 2010 Dünya Kupasında attığı jeneriklik frikik gollerinide hatırlıyorsunuzdur elbet ..

Bizim aradığımız adam HONDA ! Uğraşılırsa kesinlikle alınabilir .. Quaresmayı getiren bir klüp Honda'yıda getirebilir .. Bu klübün kapısından Robinholar Forlanlar dönmedi mi ?

İstense neden olmasın ki bu transfer ?

Ayrıca şunuda izlemeden geçmeyin sakın ;

http://video.fanatik.com.tr/Hondadan-muhtesem-bir-frikik_1_33034.htm
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Ozan Doğan

şu anda transfer imkansız olduğu için içimizden bir çözüm lazım. aslında şu an orada oynayan oyuncu veli idare ediyor orayı. ama quaresma veya simao çok daha faydalı olabilir. o zaman kanatlarda sorun olur mu acaba? çünkü tek sağ bek var o da hilbert. o zaman kanatta holosko oynar ve kadro;

cenk
ismail
egemen
sivok
hilbert
ernst
necip
quaresma
simao
holosko
almeida ( pektemek )  olabilir.

unicorn

10 numara pozisyonunda şu anki kadroda Fernandes oynayabilir. Ondan da umudu kesersek mevcut kadroda Simao oynar.

IL Capitano

bence su anki kadroda on numara yok. fernandes bizim eski oyuncu Cissenin biraz daha guclusu. Öyle araya ince paslar filan , bilmiyorum seyrettigim maclarda pek öyle asiri bir yetenek göremedim. Alvesi hazir hale getirsinler , tabii oda kapali kutu ne olur belli degil o zaman en iyisi ocakta birini alsinlar. Buda nasil olur bilmiyorum; 10 numara sikintisi var zaten her yerde.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

unicorn

Fernandes o işi yapar aslında.

Cisse'ye ben de benzetiyorum tarzını ama yan yana koyduğumuzda teknik kapasite açısından baya fark var bence.

Bizim ilacımız iyi bir Guti'ydi, ama olmadı.

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Kasım 15, 2011, 16:30:51

Evet Honda'yı bende takip ediyorum iyi oyuncu, son zamanlarda bir kaç maçına denk geldim CSKA'nın Honda oynamıyordu. Eğer sakat değilse yedek bırakılmaya başlanmış.

Ama şuan transfer için yeterli para olmadığını var sayarsak Ozan Doğan'ın kadrosu bence iyi. Tek farkla Necip yerine Veli, Cenk yerine Rüştü.

Yani şu şekilde:
                       Rüştü
Hilbert       Sivok       Egemen     İso
                 Ernst         Veli
Holosko                                Simao
                   Quaresma
                      Almeida

Ama bir yandan da kafamı bir soru kurcalıyor. Quaresma önü boş olduğunda etkili oluyor genelde. Kanattaki gibi alan bulamaz. Etkili olabilir mi? Sanki Simao ortada olsa daha iyi olur gibi. Fazla koşunca faydalanamıyoruz zaten.

unicorn

Ben de böyle düşünüyorum Quaresma kaleye yakın olmalı ama kesinlikle o pozisyonda olmamalı.

Şu anki kadroda ibre Simao'dan yana ya da Veli'den.

IL Capitano

bencede Simao. ama tek sorun guclu degil, presi yedimi topu kaybdiyor. buda aninda kontratak demek.

cift forvete dönsek bence daha iyi.

cenk
hillbert-sivok-egemen-ismail
Q7-ernst-necip/aurelio-simao
almeida-pektemek
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: ERHUN - Kasım 15, 2011, 19:37:25
Alıntı yapılan: El Maestro - Kasım 15, 2011, 16:30:51

Evet Honda'yı bende takip ediyorum iyi oyuncu, son zamanlarda bir kaç maçına denk geldim CSKA'nın Honda oynamıyordu. Eğer sakat değilse yedek bırakılmaya başlanmış.

Ama şuan transfer için yeterli para olmadığını var sayarsak Ozan Doğan'ın kadrosu bence iyi. Tek farkla Necip yerine Veli, Cenk yerine Rüştü.

Yani şu şekilde:
                       Rüştü
Hilbert       Sivok       Egemen     İso
                 Ernst         Veli
Holosko                                Simao
                   Quaresma
                      Almeida

Ama bir yandan da kafamı bir soru kurcalıyor. Quaresma önü boş olduğunda etkili oluyor genelde. Kanattaki gibi alan bulamaz. Etkili olabilir mi? Sanki Simao ortada olsa daha iyi olur gibi. Fazla koşunca faydalanamıyoruz zaten.

Bence de Necip olmalı çünkü zaten Quaresma ve Simao defansa pek gelmiyor o yüzden orta saha güçlü olmalı. Veli biraz daha hücum olduğu için orta sahayı kaybedebiliriz.  Aslında Fernandes'e güvenebilsek çok iyi 10 numara olabilir ama adam halı saha rahatlığında arkadaş.

El Maestro

Kesinlikle devre arasında ilk transferimiz gerçek bir ofansif orta saha oyuncusu olmalıdır ..

Yaratıcı oyuncu eksikliğini çok çekiyoruz genel olarak .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~