Ana Menü

Bebe'den Haber Var

Başlatan El Maestro, Kasım 11, 2011, 15:55:30

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Sakatlığının geçmesi merakla beklenen genç futbolcu Bebe'den olumlu haberler geldi.   

Portekiz Ümit Milli Takımı’nın, Lüksemburg ile oynadığı maçta dizinden sakatlanan ve geçirdiği operasyon nedeniyle 3 aydır forma giyemeyen Beşiktaşlı Bebe, Lizbon’daki özel klinikte fizik tedavi çalışmalarına devam ediyor.

Portekiz'in en önde gelen doktorlarından Jose Carlos Noronha tarafından ameliyat edilen siyah-beyazlı futbolcu; Ronaldo, Quaresma, Pepe ve Dani gibi yıldızların tedavi gördüğü Fisigaspar Kliniği’nde her gün 8 saatlik çalışma programı uyguluyor. Duarte Cabete, Luis Ribeiro, Mario Andrade ve Marta Gonçalves gibi alanlarında uzman fizyoterapistlere kendini teslim eden Bebe’nin, sağ dizindeki sakatlığının yeniden tekrarlanmaması için masaj, güçlendirme, buz ve havuz tedavilerine sokulduğu açıklandı.

Bebe'nin tedavi süreciyle ilgili Milliyet'e konuşan Portekizli uzmanlar, "Bizim amacımız, Bebe'nin bu sakatlığı yeniden yaşamaması ve daha güçlü bir şekilde sahalara dönmesidir. Uyguladığımız tedavi programı çok iyi gidiyor. Kendisi de fiziksel olarak çok güçlü. Tamamen hazır olmadan Bebe'yi kesinlikle Türkiye'ye göndermeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Mart ayının başında sahalara dönmesi beklenen Bebe ise “Acele edersem aynı sakatlığı yeniden yaşayabilirim. Bu nedenle sabırlı davranıyorum" dedi.

'10 numarayı çok özledim'

Bebe resmi maçlarda hiç giyemediği 10 numaralı formasına özlem dolu gözlerle baktı. Portekizli golcü, "Formamı ve futbol oynamayı çok özledim. Sahalara döneceğim günü iple çekiyorum. O muhteşem taraftarımızla buluşmak için günleri sayıyorum" ifadelerini kullandı.

Milliyet
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Bebe'den çok umutluydum bfn ama maalesef sakatlanmıştı.

Döndükten sonra iyi denebilecek bir performans sergilerse seneye de bizde olur. ManU problem çıkarmaz bu konuda.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

unicorn

Su adam takımda olsaydı cok farklı olurdu.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ERHUN

Umarım iyileşir ve bonservisiyle bize gelir. Daha bir numarasını görmedik ama ben çok güveniyorum, takımda görmek istiyorum. Umarım yanılmıyorumdur.

Cem Goren

İkinci yarıya yetişse çok tatlı olur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

unicorn

Alıntı yapılan: ERHUN - Kasım 11, 2011, 16:22:48
Umarım iyileşir ve bonservisiyle bize gelir. Daha bir numarasını görmedik ama ben çok güveniyorum, takımda görmek istiyorum. Umarım yanılmıyorumdur.

Hazırlık kampında iyi diyorlardı.

Bir de sahada görmek lazım.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !