Ana Menü

Simao ve Fernandes Ayrılıyor mu ?

Başlatan El Maestro, Kasım 11, 2011, 15:49:38

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

İki yıldız oyuncunun Portekiz ekiplerinden Benfica ile görüştüğü iddia edildi.

Beşiktaş'ta milli maçlar nedeniyle lige verilen arada Portekiz'e giden Fernandes ve Simao'nun Benfica ile görüştü.

Simao kulübü ziyaret ettiklerini belirtirken, Fernandes ise sessiz kaldı. 1997'de Benfica'da profesyonel olan Fernandes'in kulüp yetkililerine Beşiktaş'ta forma giyemediği için mutsuz olduğu ve en azından kiralık olarak alınmasını istediği iddia edildi.

Simao ise 1997'de Sporting Lizbon'da profesyonel olduktan sonra kısa süreli bir Barcelona macerası yaşamış ve 2001-2007 yılları arasında Benfica forması giymişti.

Yeni Şafak
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

keskinli

valla hic üzülmem ikisinede
azda para kazanirsak,yemede yaninda yat
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ersin Develi

Sıra Simao ve Fernandes'te

Renkli basının Alayına Trivela

IL Capitano

hayir benim anlamadigim konu, bu tip haberlere canak tutan kendi taraftarimizi hic anlamiyorum, guti gidecek, q7 gidicek, kim gelecek zannediliyor, messi mi? cr7 mu? öyleyse eyvallah gitsinler.

yoksa yine kadro siradan turk oyuncularla doldurulup özumuze dönduk yalanimi önumuze sunulucak.

bilmiyorum valla hep celiski icindeyiz
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

RCA

beşiktaşın kadrosu kaçtı bilmiyorum 28 di sanırım her oyuncu gider kalır yerine iyisi gelir kötüsü gelir. şunu söylüyorum bir tek dünyanın en iyi oyuncusu gelsin bu ligde bu manteliteyle yine gider o gazetelerın haberlerini süsler. o yüzden simao muş fernandesmiş gutiymiş.. hiç kimseye kızmıyorum.

türk basını + şereften yoksun adi beşiktaş yönetimi ve başkanı. bunlar olduğu sürece ( ki olacaklar) daha çok böyle çelişkilerde kalırız.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Kasım 11, 2011, 19:07:38
hayir benim anlamadigim konu, bu tip haberlere canak tutan kendi taraftarimizi hic anlamiyorum, guti gidecek, q7 gidicek, kim gelecek zannediliyor, messi mi? cr7 mu? öyleyse eyvallah gitsinler.

yoksa yine kadro siradan turk oyuncularla doldurulup özumuze dönduk yalanimi önumuze sunulucak.

bilmiyorum valla hep celiski icindeyiz

Delgado, holosko, tello

Cok mu onemli bu quaresma fernandez

Kim taniyordu fernandezi gelmeden once buraya

Kardesim 2 sene olmus, halen aldiklarini paranin hakkini veremiyorlar.

Gelmezse gelmesin kimse, sanki bana quaresma ya

Keita 5 basar quaresmanin futboluna aha bu kadar da net konusuyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Yok yok Lincoln daha iyiydi, ha bi de delgado. Ya anlamiyorum valla.
Sözum bilincli Besiktas taraftarina degil tabiiki ama hemen simdi guti ve fernandes gitsin, milli maclardan sonra q7 ve simao. Ocakta holosko, sivok vs vs. Basin ne yazarsa maalesef hem burda hemde tribunde taraftar onu yaziyor onu bagiriyor.

Eee sonra?? Siz gelecekler gidenlerden daha iyi mi olacagini zannediyorsunuz? Hayir. Kaybetmek cok kolaydir ama ya bazi seyleri kazanmak zor.

Kadro yavas yavas oturuyor. Su anki en buyuk eksigimiz orta sahada bi beyin. Bu ara eminimki iyi gelecek.

Positif bakiyorum cunku baska Besiktas yok. Sonunda sevinende uzulende biziz.

Ayrica söylemeden gecemiyecegim, bu sene normal bir sezon gecirmiyoruz bunun da mutlaka etkileri var.

NoPasaran

Baska besiktas yok diosun cem

Artislikleri tavan yapmis adamlara suursuzca destek veriosunuz

Q7 simao fernandez iyi oynarsa benim icin onemlidr

Kotuyse kusura bakmayinda elestiririm. Koca senede q7 ve cetesinin  alacagi iki
Maca bakamam
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

bu adamlari gecen senede bu takimdalardi
faydali olduklari maclar parmakla sayilir
bana göre bi hillbert 2 fernandes eder,
caliskan ve faydali sporcuyu isimlerden daha önemli olarak görüyorum
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

IL Capitano

bu adamlari artist yapanda bu taraftar yerin dibine sokanda bu taraftar. gecen seneki halimizi ben unutmadim, yok vizyon genisledi yok cag atladik diyende bizlerdik. havalaninda havai fiseklerle karsiladik bu adamlari biz. yazin Fernandes alinsin diye aclik grevi yapacakti millet nerdeyse.  :)

yani lafin kisasi ; adamlari yukseltirken de yerin dibine sokarken biraz ölculu davranmak lazim.

unicorn

Biz de doz kavramı yok, sıkıntı da bu zaten.

Volkan'la taraftar arasındaki dialoglar bunun son örneği idi.

Ne sevmeyi becerebiliyoruz tam olarak, ne de terketmeyi.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ERHUN

"Artist yapan bu taraftar" lafına katılmıyorum. Adamların içinde olmasa dışa vurmaz. Sevgi göstermek artistlik yapmasına zemin hazırlar, sapıtmaları kendi içinden gelen bir şey. Ernst'e de sevgi gösteriliyor, pankartlar hazırlanıyor. Yazın gücüne güç katmaya geldik bestesi Portekizce ve Almanca'ya çevrildi. Portekiz'lilere gösterilen sevgi Alman futbolculara da gösteriliyor, Alman'larda bir bozulma, artistlik vs var mı?

Ben o yüzden (geçmiş yorumlarımda da belirtmiştim) demir perde ülkelerinin futbolcularını ayrı bir severim. Yugoslavya (Sırp-Hırvat vs), Çekoslovakya (Çek-Slovak) ve bu tarz ülkelerden çıkan adamlar genelde teknik açıdan zayıf oluyor ama aldıkları paranın hakkını vermeye çalışıyorlar, genelde de veriyorlar.

Demir perde ülkesi değildi ama Almanların iş disiplinine de hayranım. Alman futbolcularda iyi oluyor.
Güney Amerika'lı futbolcuları falan severim ama takımımda görmek pek istemem. Tello gibiler istisna.

Konunun başlığı ne ben nereden nereye geldim. Neyse, Fernandes'i ucuza aldık diye seviniyordum ama keşke almasaymışız. Gitmesinde bir sorun yok bence, alındığın fiyat veya üstüne satarsak iyidir.

unicorn

Erhun'a kısmen katılıyorum.

Yaşanmışlıklarla da ilgisi var bunun, ben tamamen kişisel olduğunu düşünüyorum.

Tamam Alman'lar disiplinli,işine saygılı vs. ama bu olay kişisel aslında.

İlhan Mansız'a transfer teklifi geldiğinde olanları hatırlayalım. Yok jip de isterim bilememne de isterim.

Samsun'dan geldiğinde ilk maç Trabzon maçı tribüne çağırıyoruz adamı adam ısınmayı bırakıp gelmiyor, nasıl disiplinliydi. Sonra ne oldu o da şımardı.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

IL Capitano

artis yaparken demek istedigim daha hic bir sey vermmisken degerinin cok ustune cikarmak anlamindaydi. bu da herkesi etkiler, benide , sizleride. ben futbolcularin geldigi ulkelere genelleme yapilmasini dogru bulmuyorum. önemli olan verdikleri. guti ispanyol, son dunya sampiyonu ispanya. yani karsilastirmalar pek anlamli olmuyor, hele hele adamlarin pozisyonlari filanda ayni degilse.

önemli olan guti fernandes filan degil bence. takimin su anda bir beyine ihtiyaci var. alvesten de bir sey olmayacagina göre suanlik, ocakta oraya bi adam almak lazim.