Ana Menü

Guti resmen Besiktas'tan ayrildi !

Başlatan Ersin Develi, Kasım 07, 2011, 13:10:09

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Yahu Sergen'i hiçmi hatırlamıyorsunuz ?

Gece hayatı vardı, kumarı vardı .. Ama hiç bir zaman kadro dışı bırıkıldığını, böyle durumlara düştüğünü gördünümüzmü ?

Sahaya çıktığında herşeyi geride bırakıp adam gibi topunu oynardı ..

Kimse Gutiye gezmesin içmesin demiyor, ama bu adam sahadada bi halt yapmıyor ki sıkıntı burda zaten ..

Hem alkolik gece hayatı var , hemde futbol oynamıyor sahada dolanıyor resmen. Eleştirmeyelimde napalım ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Al Sadd kulübüyle anlaşmış galiba.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

unicorn

Gutı ısını yapsaydı kımse bırsey demezdı kı onu bıle yapmadı.

Bılıca ornegı verılmıs Ersın tarafından, kesınlıkle katılmıyorum. Haber degerı bakımından tabıkı de Gutı bır sene konusulacak. Buyuk basın buyuk derdı olur derler.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Kasım 10, 2011, 08:53:15
Benim bi hala oglum var

Alkolik

Enisteme gore suc arkadaslarinin

bu genelde böyledir,bizdede var böyle biri
sanki kafasina silah dayayip iciriyorlar :D
sanki basin eline ickiyi veriyor,sanki basin barlarda silah zoruyla sarhos görüntü aliyor
önyargili olmadan sunu diyebilirim,oynadigi maclarin istatistiklerini cikarin bakin
sonra karar verin
bi atasözü vardir,sözüm meclisden disari,ayip olmasin diye biraz degistirdim
"ne ettin elime onu süreyim yüzüne"
dünyanin en büyük oyuncusu olsun besiktasa bi sey vermiyorsa bana göre kötü oyuncudur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ozan Doğan

çoğumuzun babaları der ya oğlum dışarıda içme ama evinde bayılana kadar iç hesabıı evinde içsene be adam kocaman saray gibi evin var :D

unicorn

Sözleşmeyi feshetmek için beyefendinin ülkesinden dönmesi bekleniyor.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Kariyerinde sadece Real Madrid ve Beşiktaş olan bir adamı Uefa Kupası'nı burda gören bir adamı yok eden basın. Senin Allah belanı versin.

He bu arada şu basının gazına gelip Guti'yi bitirmek için çaba harcayan BÜÜÜÜYÜK Beşiktaş Taraftarı siz de gidip kına yakabilirsiniz.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

3 aydır top oynamayan Guti 3 aydır top oynadığı halde sadece Fenerbahçe maçında attığı gol ile hatırladığımız Simao'dan daha iyi oynardı ben buna eminim.

Ya kardeşim Guti gibi bir adamı resmen basına yem ettik böyle bir şey yok. Neyse sıradaki gelsin Quaresma Fernandes falan artık hangisi olursa.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ozan Doğan

guti büyük bir yıldız fakat bizde sıradan bir futbolcu gibi oynadı. hatta disiplinsizliği ve basına verdiği malzemeyi eklersen o kadar amatördü bizde. akıllı olamadı büyük yıldız!!! gelişine herkes çok sevindi ama gidişine sevinenler bile var çünkü kendisi bu saygıyı yok edip soğuttu kendisini tribünlerden. özellikle stoke maçı sırasında yaptığı aklıma geldikçe sinirleniyorum. neyse iyi eğlenceler HAZ. GUTİ...

ERHUN

Gram üzülmedim. Hatta kurtulduk gözüyle bakıyorum. Adios Guti.

dedikte... Gelişi falan akla gelince iç burkuluyor tabii.

keskinli

kendi etti kendi buldu
kimseyi suclama gerek yok

KeePSaKe

Beşiktaş'ın tecrübeli İspanyol oyuncusu Guti Hernandez ile tazminat pazarlığı devam ediyor.

Beşiktaş yollarını ayırmayı planladığı Guti Hernandez ile sözleşmenin feshi konusunda henüz anlaşma sağlayamadı.Bugün gündüz saatlerinde Lig TV ve DHA siyah-beyazlı yönetimin Guti Hernandez ile karşılıklı bir anlaşma sonucu sözleşmesini feshettiği ve 1 yıllık alacağının yarısının ödemeyi kabul ettiği ifade edilmişti. Vatan gazetesi Spor Müdürü İbrahim Seten de bu gelişmeyi sosyal medya aracılığıyla "sözleşmesi feshedildi" şeklinde duyurmuştu. Sporx'in yaptığı araştırmalar sonucu henüz belirtildiği gibi karşılıklı bir anlaşmanın olmadığı ve tarafların uzlaşma konusunda sıkıntı yaşadığı ortaya çıktı.

"HİÇBİR ŞEY BELLİ DEĞİL"

Yaşanan gelişmeler üzerine Beşiktaş Kulübü Hukuk İşlerinden Sorumlu Üye Ahmet Akpınar "Henüz hiçbir şey belli değil. Guti hala Beşiktaş'ta. Avukatlarla görüşmeler sürüyor. Beşiktaş Kulübü'nden açıklama yapılmadığı sürece taraftarlar basındaki haberlere aldırış etmesin" şeklinde konuştu

"2 MİLYON 700 BİN AVRONUN YARISI VERİLECEK"

Anadolu Ajansı'nın haberine göre ise; Siyah-beyazlıların, Guti'ye bu sezon alacağı ücret olan 2 milyon 700 bin avronun yarısını vererek sözleşmeyi karşılıklı fesh etmeyi önerdiği öğrenildi. Yönetimin, Guti'nin avukatlarından haber beklediği, bu teklifin kabul edilip imzaların atılması durumunda, Guti ile Beşiktaş'ın yollarının ayrılacağı bildirildi.Siyah-beyazlıların geçen sezon başında İspanya'nın Real Madrid takımından transfer ettiği Guti Hernandez, bu sezon fazla forma şansı bulamamış ve sadece 3 resmi maçta forma giymişti.
Since 1903

keskinli

Beşiktaş ile yollarının ayrıldığının resmen açıklanması an meselesi olan yıldız oyuncu Guti’nin Twitter’dan paylaştığı fotoğraflar Madrid’deki yaşamının oldukça renkli olduğunu gösteriyor.
Daha önce Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi’nde Stoke City ile oynadığı karşılaşma sırasında Real Madrid TV sunucusu Paula Varquez ile birlikte olan fotoğrafını, “Yeni sevgilimi nasıl buldunuz?” notuyla birlikte paylaşan Guti bu kez bir başka güzele abayı yaktı!

Güzel model Romina Belluscio ile bir gece kulübünde çekilmiş olan samimi pozlarını yayınlayan yıldız oyuncu, fotoğrafın yanına bu kez “Hayatımın kadını” mesajını ekledi!

Cuma günü İstanbul'a beklenen Guti'nin dönüşü, nedeni 'ailevi sebepler' olarak gösterilerek bir gün ertelenmişti. Ancak 3 gün geçmesine rağmen ne gelen oldu, ne giden...

Kısacası, Beşiktaş taraftarı Guti’nin dönüşünü beklerken, İspanyol futbolcu Madrid’de 'izdivaç' peşindeydi...