Ana Menü

Ricardinho affını istedi

Başlatan Spy radamantis, Mart 15, 2007, 11:27:48

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spy radamantis

Beşiktaş'ın başarılı ismi Ricardinho, gençlerin önünü açabilmek için Brezilya Milli Takımı'ndan affını istedi. Siyah - beyazlı takıma geldiği günden bu yana taraftarın gönlünde taht kuran ve "Rico Paşa" diye anılan oyuncu, Brezilya Milli Takım Teknik Direktörü Dunga'yı arayarak Milli Takım'a çağırmamasını istedi.

Copa America öncesi Gana ve Şili ile oynanacak hazırlık maçlarının kadrosunda yer almayan Ricardinho şu açıklamaları yaptı:

"Geçtiğimiz günlerde Dunga ile görüştüm. Kendisine hem yeni görevinde şans diledim, hem de bundan sonra Milli Takım'da görev almak istemediğimi belirttim. İki tane Dünya Kupası görmüş bir futbolcuyum. Artık bayrağı gençlere devretmek lazım. Brezilya'da çok yetenekli genç oyuncular bulunuyor. Milli Takım'ın bir değişime ihtiyacı var. Ben Dunga'nın başarılı olacağına inanıyorum."

'İstanbul'da mutluyum'

Hakkındaki transfer dedikodularına da değinen Ricardinho, "Benim bilgim dışında, birçok kulübe transfer olacağım haberleri çıktı. Son olarak sezon sonunda Inter'e gideceğim diye yazıldı. Beni sezon sonunda transfer etmek isteyen kulüpler çok geç kaldı. Beşiktaş onlardan daha erken davrandı. Ben İstanbul'da çok mutluyum" yorumunu yaptı.

Kaynak: Milliyet
  :alkis
BaBalaR CorTLaMaZ

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

2 dia 2 muerto

Bence yanlış yaptı.Rico cok yaslı değil ki.36 yasındaki cafu bu takımda dunya kupası kadrosundaydı. Rico nun da Copa America da oynaması gerekirdi.

unicorn

Riconun mewkisinde çok oyuncu war bekleyen o yüzden böyle bir karar aldığını düşünüyorum.

[KralKartal]

yonetimden belki bu istek gelmistir
maglum ricardinho olmazsa besiktasin yarisi eksik demek gibi birsey..

yani ricardinho sampiyonluk icin onemli oldugu icin bence bu karar
alinmistir... yonetim ve rico tarafindan.. tek alinmis karar degil bence
yoksa her oyuncu gitmek ister milli takima
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

2 dia 2 muerto

Ricardinho kadroda yok ama nedense FeBeli Edu kadroya alınmış.Bu Dunga denilen adam kumar oynuyor Brezilyanın işi çok yaşş

TAKIM KADORSU

Kaleciler: Helton (Porto), Julio Cesar (Inter)

Defans: Daniel Alves (Sevilla), Ilsinho (Sao Paulo), Gilberto (Hertha Berlin), Kleber (Santos), Lucio (Bayern Munich), Naldo (Werder Bremen), Juan (Bayer Leverkusen), Edu (Fenerbahçe)

Orta Saha: Gilberto Silva (Arsenal), Mineiro (Hertha Berlin), Dudu Cearense (CSKA Moskova), Elano (Shakhtar Donetsk), Josue (Sao Paulo), Diego (Werder Bremen), Kaka (AC Milan)

Forvet: Ronaldinho (Barcelona), Robinho (Real Madrid), Fred (Olympique Lyon), Rafael Sobis (Real Betis), Vagner Love (CSKA Moskova)

Sadece Kaka Ve Fred işe yarar bence bi de Lucio

unicorn

Rico kendi gitmek istemedi+
Artı edunun oynayacağı yerde iki adam sakat biri Alex diğerini hatırlamıyorum şu an. Dün haberlerde dinlemiştim

ugur24

aman allahım..edu ve brezilya milli takımı..yanlış yazdınız heralde..

Kartalizmatik

psv li alex yerine edu alındı
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: unicorn - Mart 15, 2007, 12:03:29
Riconun mewkisinde çok oyuncu war bekleyen o yüzden böyle bir karar aldığını düşünüyorum.
Baska adammı yoktu gidip Edu'yu aldılar

Orta Saha: Gilberto Silva (Arsenal), Mineiro (Hertha Berlin), Dudu Cearense (CSKA Moskova), Elano (Shakhtar Donetsk), Josue (Sao Paulo), Diego (Werder Bremen), Kaka (AC Milan)

Bu adamlar Rico dan daha iyi ise daha konusmayacagım

sedokajmeran

ben habere inanmıyorum nasıl aleyhimize olan haberlere inanmıyorsam lehine olanlarada inanmıyorum...

cagırsalar bence gider di yada su an brezilyada oynasaydı giderdi o kadar yaslı degil ki paşa
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

ugur24

çok yeni isim seçilmiş..bu kadronun zamana ihtiyacı var..yakın zamanda başarılı olamazlar bence..

unicorn

Alıntı yapılan: Palermo! - Mart 15, 2007, 15:32:25

Rico kendi istedi diyoruz hala diyorsun ki daha mı iyi?

2 dia 2 muerto

Alıntı yapılan: unicorn - Mart 15, 2007, 15:39:30
Alıntı yapılan: Palermo! - Mart 15, 2007, 15:32:25

Rico kendi istedi diyoruz hala diyorsun ki daha mı iyi?
İyi ama Rıza Abi biraz önce sen Riconun bolgesinde bekleyen cok adam oldugundan gitmedi diye dusundugunu belirttin.Bende diyorum ki bu adamlar Ricodan daha beceriksiz eger gercekten gitmediyse baska bir neden vardır.Yada bu haber balon.

sedokajmeran

BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)