Ana Menü

Illuminati

Başlatan CR7, Kasım 03, 2011, 01:30:18

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

unicorn

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

CR7

CR7

CR7

ERHUN

CR7

Nazli_

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

NoPasaran

HERŞEYİ ANLADIM bu illimunatimidir nedir anlamadım
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

youtubeden telefonuma güzel izmir marşı ararken yan vidolardan kendimi illuminati videolarında buldum  bir 30 dakika araştırdım NE KADAR DOĞRU bilmiyorum ama mason grubu gibi birşey tarikat falan filan

mustafa ceceli İlluminati (Tek göz)...!!!
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mayıs 29, 2013, 00:51:58
HERŞEYİ ANLADIM bu illimunatimidir nedir anlamadım

Eski zamanlardaki tapınak şövalyelerine benzer bir oluşum.

Dünyadaki tüm ilahi dinleri, tüm devletleri yıkıp tek bir dinin olduğu (deccala tapan) ve tek bir devletin olduğu dünya düzeni (yeni dünya düzeni) getirmek istedikleri söyleniyor. Bir çok ülkede yönetim bunlara yakın isimler.
ABD'de bir çok yerde büyük para geçmiyormuş, büyük eşya almadığın zaman. Yani bir ABD vatandaşının elinden günde bir kaç defa $1 geçiyor diyorlar, hem makalelerde yazıyor arkadaşıma sorduğumda da doğruladı. Büyük paraları verdiğinizde suratınıza bu ne der gibi bakıyorlarmış ve çoğu kişi kabul etmiyormuş.

En çok dolaşan paranın arka yüzü bu. Piramit ve her şeyi gören göz hemen dikkati çekiyor. Onun etrafında tanrıya güveniriz yazıyor. Kimileri bunun "para sizin tanırınızdır", piramiti ve gözü de "sizi izliyoruz" demek olduğunu savunuyor.

http://michaelsikkofield.blogspot.com/search?updated-min=2013-01-01T00:00:00%2B02:00&updated-max=2014-01-01T00:00:00%2B02:00&max-results=6

Bu linke girip aşağı doğru inerseniz subliminal mesaj konusu var. Biraz uzun ama benim ilgimi çektiği için okudum. Adamlar göz göre göre neler yapıyor. Ben inanıyorum bu oluşuma, bir çok arkadaşım dalga geçiyor illuminati'yle ama dalga geçilecek kadar boş bir şey olduğunu düşünmüyorum.

ERHUN

Assassin's Creed oynamışlar aramızda vardır diye düşünüyorum. Orada bahsedilen tapınak şövalyeleri diye geçen güç illuminati. Bunlara inananda var inanmayanda, ben inanan kesimdenim. Basın-yayın organlarının üzerinde ciddi güçleri olduğunu düşünüyorum.

Piramit içinde tek göz, damalı zemin gibi şeyler gözümüzün içine sokuluyor. Satanizm sembollerini de çokça kullanıyorlar; şeytanın boynuzları ve yuvarlak içinde yıldız (şeytanın boynuzu denilen olay rockçıların yaptığı hareket, yuvarlak içinde yıldızda pentagram'ın kullandığı logo). Illuminati'nin anlamı aydınlanmış kişiler. Bundan dolayı güneşte çokça kullanılıyor.

Illuminati ve yapmak istedikleri hakkında çok çok fazla komplo teorisi var. Bir insan durmadan onları araştırsa sonunda ruhsal sorunlar yaşar, kendini kaybeder.

Yalnız bunların kartları var, o kartlardaki bazı şeyler gerçekleşti, hani insan "acaba mı?" diyor.
Bu kartlar 95 yılında piyasaya sürüldü. Kartlardan gerçekleşenler: İkiz kule saldırısı, Japonya depremi, Tsunami felaketi, ABD'de siyahi başkan seçilmesi, ekonomik kriz (detay için: http://www.utkusen.com/blog/illuminati-kartlari-detayli-inceleme.html).

Neyse fazla dalmamak lazım bu konulara, dozunda araştırma yeterli bence.
MASSAKA FEAT. CEZA & DR.FUCHS - SOGUK MEVSIM (OFFICIAL HD VIDEO)
Gecenin bu saati bu konuya yazma nedenim üstteki şarkı ve klip. Ceza bunların karşısında olan biri, dikkat ederseniz onlara laf atan cinsten sözler ve klipte görüntüler var.

Sen de Biraz Delisin (Ceza)
Buda illuminati'nin "yeni dünya düzeni"ne gönderme olarak yapılmıştı.

Tarkan, Sertab Erener gibi isimlerinde onlara hizmet ettiği söyleniyor. Söyleniyordan öte albüm kapaklarında veya bir yerlerde o tarz işaretler yaptılar geçmişte.