Ana Menü

Alves iddiası?

Başlatan djinonu, Ekim 18, 2011, 21:34:29

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Beşiktaş’ta Portekiz çetesi Kayserispor maçıyla birlikte yerlebir olurken daha forma giyemeyen Julio Alves hakkında çarpıcı bir gerçek ortaya çıktı
NTV Spor'da Bülent Yüksel'in sunduğu "13″ programına bağlanan Milliyet gazetesi İspanya muhabiri Mehmet Çiftçi, Beşiktaş'ın bonservisinin yarısına 3.2 milyon euro verdiği Julio Alves hakkındaki şok bir gerçeği ortaya çıkardı. Mehmet Çiftçi, Beşiktaş'ın Atletico Madrid B takımından transfer ettiğini açıkladığı Alves'in, takımın teknik direktörü tarafından bile tanınmadığını söyledi.

İşte Mehmet Çiftçi'nin Bülent Yüksel'e yaptığı açıklamalar;

"FIFA'nın Mendes'e dava açmasının sebeplerinden biri Beşiktaş'ın Alves transferi. Öncelikle onu belirteyim. Beşiktaş Alves'i Atletico Madrid B takımından transfer ettiğini açıkladığı gün ben hemen Atletico Madrid B takımının Teknik Direktörünü aradım. Alves'in nasıl birisi olduğunu sordum. Ne dedi biliyor musunuz? "Alves mi? Alves kim. Bende öyle bir oyuncu yok" dedi bana. Ondan sonra akşama doğru bir haber geliyor. Acil olarak Portekiz'den Atletico Madrid'in B takımına transfer ediliyor. Türkiye'de Atletico Madrid'ten transfer edildi denilen futbolcu Atletico Madrid B takımında oynamıyor. Akşam saatlerinde transfer ediliyor, bir saat sonra da Beşiktaş'a veriliyor yarısı 3 milyon euroya."

bunun ne kadar doğru veya yanlış olduğunu düşünüyorsunuz?  >:(

NoPasaran

Yuh ya

Ulan arkadas boylesine bi kepAligi gazete uyduruyor diyecegim ama

Hersey adamlari destekliyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Bence doğrudur. Adamlar A.Madrid'i aracı olarak kullandı resmen. Rio Ave'de oynayan bir gencin yarısına kim 3 küsur milyon euro verir? Kimse. Ama Atletico Madrid B'nin geleceği parlak genci diye lanse edilen adamın yarısına kim 3 küsur milyon euro verir? YD

Grocbenn

Bu transfer Divan Kurulu tarafından ciddi ciddi incelenmelidir.

Resmen ortada pis bir durum var.

Sırf bu olay yüzünden bile Avrupa'da başkanlar gidiyor.Ama bizde bir açıklama bile yok.

djinonu

gaziantepten kurtulduk şimdide fona kaptırdı bizimki

CR7

ben bu olayı o gün söylemiştim.
var bu işin içinde bi iş diye
ama iyi çıkar diye pek ses çıkarmıyordum futbolcuya karşı.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

DIABLO

İşin içinde yd varsa olabilir.

Kulüp yıllardır rezaleti oynuyor bu olmuş çokmu ...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea