Ana Menü

Kısa vadeli cozum onerileri ?

Başlatan NoPasaran, Ekim 16, 2011, 01:10:39

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Sizi takimin basina gecirseler

Sene sonuna kadar nasil bir strateji izlerdiniz ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Kısa vadede kadro yapısıyla oynamaktan ve strateji değişmekten başka bir şans yok.

Esas sıkıntı kadro yapısında, bu transferler olurken diyordum Portekiz ekolü iş yapar mı şüpheli. Alman ekolünden fazla şaşmamak lazım diye. Patladık işte. Kısa vadeli çözümlerle devre arasını zor getiririz bence.

Tek teselli play-off sisteminin olması, bu şekilde sene sonu başarılı olabiliriz diyecektim ama devre arası kadro yapısında bir düzenlemeye gidileceğini düşünmediğim için diyemeyeceğim ne yazık ki. Gitti bir sene daha.

eRe

tanju-ernst-hılbert-holosko-burakkaplan-pektemek-mehmetakyuz u banko oynatırdım
muhammedı kadroya almaya baslardım
sımdı kı kadrodan ıse egemen-aurelıo-almeıda yı oynatırdım kesınlıkle

zaten calısan bır kadro olursa bu takım supurur

yanı tek sıkıntı hocada
bu kadro suan cok ıyı
sımao gutı edu fernandes falan oynamazsa cok bırsey kaybetmeyız tam tersı kazanırız

suan yapılacak tek cozum bu
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Açık konuşmak gerekirse bugün olanlardan sonra -bu yenilgi bnasit bir yenilgi değil- koca senein bittiğine inanıyorum..

Görünen bir gerçek varki Beşiktaşımızdan bu senede bişey olmayacak.

Seneye ne olacak ?

Seneye hangilerinden verim alacağız bu çakma yıldızların ?

O yüzden başta Quaresma olmak üzere bütün yabancılardan kurtulmak lazım..

Çok açık ve net..

Ne kadar yüksek maliyet geleceğinide bilmiyorum..Ama önemli değil...

Çünkü taraftarda artık bu sistemden bıkmış durumda.

Yıldız ama kötü futbol..

Şimdiden oyuncular araştırılıp seneye takıma yepyeni bir kimlikle 3-4 iyi oyuncu (jaja gibi) alınsa yeter. İsim olmasın ama iş yapsın en azından araştırılsın getirilsin..

Carvalhalede kimse güvenmiyor bu gerçek. Ben seviyorum açıkcası ama camia güvenmiyor taraftar güvenmiyor ve sanırım sahada ki oyuncularda güvenmiyor..

Uzatmanın anlamı yok. Anlaşıp ayrılması gerekiyor..

Şu an için planlaması gereken en önemli şey bu..

Ve taraftar için bişey söylemek lazımsa..

"İsterse messi gelsin bazılarının kıçını hiç kaldırmayacaksın arkadaş. Kimse bedava oynamıyor"
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Bir kere o kadroya kaleciden dahi önce ERNST'i yazarım. Bununla bi başlarım sonrası zaten gelir.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

saldır beşiktaş

Hilberti sağbek oynatırım sola Tanjuyu monte ederim.
Stopere İlk Sivok'u yazar yanına kimin geleceğini kontejana göre düşünürüm.
Orta sahada Ernst-Aureilo-Fernandes üçlüsünü oynatırım.
Sağ kanatta Simao'nun yerine Holosko ile başlarım.
Almeida yoksa Mustafa ile başlarım.

Bunları zaten mantıklı düşünen her kişi uygular.
Ama nedense Carvalhal efendi fantezi arayışında
Takım form olarak bu kadar kötü durumdayken yaptığı fantezilerle iyice içine ediyor takımın.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ERHUN

Dün akşam yazacaktım zaman olmadı şimdi yazayım.
Şuanki kadrodan bir 11 kurmak gerekse:

Cenk
Hilbert     Sivok       Egemen       Tanju
                 Aurélio      Ernst
                     Fernandes
Holosko                                Burak
                        Almeida

Sivok-Sidnei değişmeli. Fernandes yerine Veli veya Necip olabilir. Burak yerine Quaresma-Simao olabilir formuna göre. Almeida yerine Pektemek, arada Mehmet. Denenir yani. Şuanki kadrodan iyi olacağı kesin.

El Maestro

Ben yönetimsel açıdan bakıcam olaya ;

Öncelikle Portekizlilerden kurtulurum .. Hemde hepsinden, hepsi ayrı havada, hepsi ayrı laubali, her an takımı yarı yolda bırakacak tipler ..

Daha sonra Ersun Yanal ile anlaşırım ve derim ki ; Sezon sonuna kadar araştırmanı yap ve bana istediğin bölgeye, istediğin adamı söyle .. Bu konuda Ersun Yanal'ı tek geçerim .. Trabzon'a zamanında Colman ve Cale'yi getirdi misal bunlar gibi .. Burak ve Selçuk'ta Ersun Yanal sayesinde parladı .

Ama kesinlikle yıldız kartlaşmış oyuncu almam .. Çünkü bunlar takmıyor takımı nasolsa burdan gitsem ben yine Avrupa'da güzel bir takıma giderim düşüncesindeler, ama futbola ve başarıya aç adamlar getirirsen başarı kaçınılmaz olur .. Çünkü kendilerini ispatlamak zorundalar, ispatlyamadıkları anda onları kimse istemez takımında ve gittikçe oynadıkları takım kaliteleri düşer .. Yani kendini kanıtlamakta zorunlu olan futbolcular lazım ..

Bunlarda genç ve fazla bilinmeyen futbolculardır .. Yukarıdada verilen örnek gibi mesela Jaja, veya Colman .

Bunların hiç biri yapılmıyacak bir iş değil, hemde maddi açıdan da bir sorun teşkil etmiyor ..

İlk etapta her biri çok rahatlıkla yapılabilecek işler ..

Ama bunu yapacak yönetim YOK !
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

djinonu

takımda rüştü ernst hilbert ismail egemen cenk ve almeida haricinde gönderebilsem hepsini bir çırpıda gönderirim üstüne bir damla üzülmem
saydıklarımın hicbiri bjkli değil ama hepside elinden geleni yapıyor.

ama bunları göndermek yine borç oda tüpcüye..yani elimiz kolumuz bağlı..

keskinli

kisa vadeli cözüm yok bana göre
besiktasin kurtulusu icin elimizdeki para edecekleri elden cikararak maddi acidan rahatlamak gerekiyr
bulundugumuz durum onca verilen camdan disari atildigini gösteriyor zaten
ha bunlarla orta siralardayim ha altyapidan aldigim sporcularla
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

unicorn

Çözüm önerisi, sosyal olmasa da bir sorumluluk projesinden geçiyor. :)

Herkes şapkasını alıp düşünecek. Oynayacak olan oynayacak ve bu takımı belirli bir seviyeye getirecek. Gerekirse fedakarlık yapılacak. Ama herkes elini taşın altına koyacak. Tabi ki bu beklenenden ziyade umut edilen öneri.

Gerçekçi olarak da maddi imkanı sağlamak gerek ve böylece savaşan adamlarla yola devam etmek gerek.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Cem Goren

Tepeden değişmesi lazım bazı şeylerin. Yada değişmesi gerekiyordu zamanında. O tren de kaçtı
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ozan Doğan

kadrosal olarak ilk önce hilberti sonra ernsti alırım ilk 11e. gutiyle beraber simaoyuda dinlendiririm. yanlarına quaresmayıda yollarım. almeidayı kesmem ben ama genç çocukları oynatırım ve A2den her maç 2 çocuk oynatırım tabii yetenekli olanlardan. uzun vadede simao ve gutiyi satarım genç ve çalışkan adamları alırım kadroya.
yönetimsel olarak çıkar bu başkan kulübün şeyini şey etti diye açıklarım her yaptıklarını. elimde belgeler olur kılıçdaroğlu gibi. hani o durumda mahkemeye bile yollasa ban birşey yapamaz. sonra bu adam gider onun yerine adam gibi birisi başkan olur. tribündeki bütün beleşçileri ve ydnin paralı adamlarına sie lan derim. sonrada borçların kapanması için BÜYÜK BEŞİKTAŞ TARAFTARI projesini hayata geçiririm ;) işte bu kadar  :bjk

Grocbenn

Kaybedilen henüz birşey yok.

Ama bu takıma Quaresma-Simao-Fernandes aynı anda fazla..Mutlaka İşçi adam şart.

Bunu yapabilecek bir hoca ve devre arasında 2-3 takviye ile herşey düzelir.

CR7

Hilbert-Sidnei-(Sivok)Egemen-İsmail

Ernst-Aurelio-Fernandes(Necip)

Quaresma Almeida Burak Kaplan

bu kadroyu sürerim her maç.
bir de ya td değişecek ya da duracak üstüne bi menajer futbol şube sorumlusu gibi bir şey gelecek.
valdano-moggi vs. gibi.
bu isim de denizli.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)