Ana Menü

"Burada Oynamaktan Gurur Duyuyorum"

Başlatan ERHUN, Ekim 09, 2011, 09:31:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Kartal'ın Alman futbolcusu Roberto Hilbert, Almanya kariyerine son verdiği için asla pişmanlık duymadığını söyledi

Eurosport Deutschland'a konuşan futbolcu, "Beşiktaş tarihsel olarak Türkiye'nin en büyük kulübü. Burada oynamaktan gurur duyuyorum. 2013'e kadar kontratım var, ayrılmayı düşünmüyorum. İstanbul, yaşamak için harika bir metropol" dedi.

Alman futbolcu, Türkiye'de 3 büyük kulüp bulunduğunu belirterek şöyle devam etti, "Beşiktaş bir emekçi takımı, aynı zamanda da ciddi bir ekip ve bu özellikler bana uyuyor. Fenerbahçe biraz daha üst kesimin kulübü. Galatasaray ise biraz bunların ortası gibi. Tabi bunlar benim görüşüm" diye konuştu.

Haber Kaynağı: Milliyet

ilhan mansız_melis

Ya kariyerine son verdiği için pişman değil diye okudum da dedim noluyoruz. ;D

Umarım bundan sonra sağ bekte hep sen oynarsın.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

unicorn

Bu takımın sağ beki Hilbert'tir.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Cem Goren

Lan 2 yıl önce gelen adam anlamış Halkın Takımı olduğumuzu başımızdakiler burjuva darbesi yapmaya devam ediyor.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ekim 09, 2011, 12:35:10
Lan 2 yıl önce gelen adam anlamış Halkın Takımı olduğumuzu başımızdakiler burjuva darbesi yapmaya devam ediyor.

:ok

keskinli

basarili olur olmaz ama cok büyük bi oranla almanlar görevini yapip aldiklari paranin karsiligini vermeye calisirlar
disiplinlerine ve islerine verdikleri saygi takdire deger
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 09, 2011, 14:39:26
basarili olur olmaz ama cok büyük bi oranla almanlar görevini yapip aldiklari paranin karsiligini vermeye calisirlar

Alman futbolcu candır.

unicorn

Bir Stefan Kuntz vardı Galatasaray'a ne gol atmıştı ya :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

KeePSaKe

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 09, 2011, 14:39:26

Aynen abi sorunlu futbolcu değiller.Hilbert bir yıldız değil ama tam görev adamı bence bu takımda mutlaka kalmalı.
Since 1903

El Maestro

Oynadığında sanki 40 yıllık Beşiktaşlı gibi oynuyor !
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~