Ana Menü

Q7 ve Pektemek için şok iddia

Başlatan eRe, Ekim 08, 2011, 18:54:01

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Beşiktaş'ta dün yapılan icra kurulu toplantısı sert tartışmalara sahne oldu. Quaresma ve Mustafa Pektemek'in, Menajer Jorge Mendes'in ortağı olduğu fon şirketine verilmesi kararı alındığı ve yönetici Ertunç Soğancıoğlu, malî işler görevini bıraktığı iddia edildi.

Beşiktaş'ta dün yapılan icra kurulu toplantısında Siyah-Beyazlı kulübü derinden etkileyecek kararlar alındı. Futbolcuların durumundan malî işlere kadar birçok konu görüşüldü. Menajer Jorge Mendes'in ortağı olduğu fon şirketi ile yeni bir anlaşmanın yapılması kararlaştırıldı.Zaman Gezetesi'nde Temel Yirmibeşoğlu imzasıyla çıkan haberin detayları şöyle...Toplantıda öncelikle olarak borçların her geçen gün artması ve acil kaynak bulunması gündeme geldi. Daha önce Necip Uysal, Atınç Nukan veMuhammet Demirci'nin bonservis haklarının bir bölümünün fon şirketine verilmesi gündeme gelmişti. Bu toplantıda ise oyuncu sayısının artırılması kararı çıktı. Siyah-Beyazlı takımın yıldız futbolcusu Ricardo Quaresma ileMustafa Pektemek'in de bonservis haklarının bir bölümünün fona bırakılması düşünüldü. Bu anlaşmanın gerçekleşmesi halinde Beşiktaş'ın 10 milyon Euro'luk ek gelir elde etmesi öngörüldü. Borçların bu kadar yükselmesinin geçmiş dönemde yapılan transferlere bağlanması, bazı yöneticilerin mali işlerden sorumlu olan Ertunç Soğancıoğlu ile tartışmasına yol açtı.Daha önce sponsorlukların sorumluluğunu bırakan Soğancıoğlu, ithamlar karşısında malî işlerdeki görevinden de istifa etti. İcra kurulundan kararların bir türlü çıkmamasını ve işlevini tam olarak yapamamasını öne süren tecrübeli yönetici görevini bıraktı. Tartışmalar bununla da kalmadı. Bir yıl önce yönetimde ele alınan ve Başkan Yıldırım Demirören'in de onay verdiği işten çıkarmalar gündeme geldi. Demirören hâlâ bu işin çözülmediğini öğrenince, "Kulüp çalışan sayısı ve maliyetleri normalin üç katına çıkmış. Bu zamana kadar neden çözülmedi? Bir hafta içinde bu işler yapılsın." dediği belirtildi.Bunun üzerine sadece eleman çıkartımı değil, yüksek maaş alan üst düzey yöneticilerin ücretlerinde de indirim yapılacak. Başta Beşiktaş AŞ'nin müdürü Murat Ülgen olmak üzere Metin Emirkadı ve Levent Çifter gibi isimlerin de maaşları büyük oranda düşecek.
[/b][/size]
[/font]
[/size]kaynak : zaman[/font]
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

El Maestro

Bune ya rezillik ..

Klübüde fona devrederiz bu gidişle .

Yazıklar olsun babanızın çiftliğine çevirdiniz asırlık klübü ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Utanc verici haberler

Baskan su verdiklerini ya sil, yada defol git yahu

Oyle bir kaosa surulleniyoruz ki nasil cikacagiz bilmiyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Kendi iyice rant elde etti BEŞİKTAŞ üzerinden sıra ortaklarında.
Mendes,Ronaldo klüpten hisse felan alırsa şaşırmayın derim.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ekim 08, 2011, 21:32:04
Kendi iyice rant elde etti BEŞİKTAŞ üzerinden sıra ortaklarında.
Mendes,Ronaldo klüpten hisse felan alırsa şaşırmayın derim.

oraya doğru gidiyor iş. BJK yerin Beşiktaş Demirören olursa şaşırmayın...

unicorn

Ciddi bir mali krizin içine giren Beşiktaş, radikal önlemlerle kötü dönemi geride bırakmak istiyor. Bu önlemlerde en dikkat çekeni ise takımın Portekizli yıldızı Ricardo Quaresma'nın satışına onay verilmesi oldu.

Sabah'ın haberine göre, alınan birçok teklife rağmen Quaresma'yı satma konusunda katı bir tutumu olan Beşiktaş yönetimi, yıldız oyuncunun değerini bulması halinde gönderilmesine izin verecek. '20 milyon avro teklif eldilse bile satılmayacak' denilen Quaresma, iyi bir teklif alınması halinde gönderilecek.

Benzer bir durum Hugo Almeida için de geçerli. Sezon başında Avrupa'nın önemli kulüplerinden transfer teklifleri aldığı iddia edilen başarılı golcü, tatmin edici bir teklif alınması halinde satılacak. Yönetimin sakatlığına rağmen Bebe'yi kalıcı olarak takımda tutmak için girişimlerde bulunacağı da gelen haberler arasında.

Ekonomik kriz nedeniyle futbolcuların satışının yanı sıra kulüp içinde de kemer sıkma politikasına gidecek olan Beşiktaş yönetimi, gözünü yüksek maaş alan personelin üstüne çevirdi. Yapılacak tespit çalışmaları sonrası aldıkları rakam çok yüksek olan personelden yüzde 50 indirime gitmesi istenecek. Kabul etmeyenlerle ise yollar ayrılacak.

Kaynak : Goal.com
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Quaresma'ya iyi teklif gelirse satılsın.
Hugo'ya ihtiyacımız var ama teklife göre satılabilir.
Bébé'nin alınması bence iyi olur, MANU'yla orta yol bulunup bonservisi alalım bence. Boş değil bence bu adam.

eRe

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş'ta İkinci Başkan Metin Keçeli, iyi bir teklif gelmesi halinde Quaresma'nın bile satılabileceğini dile getirdi.

kaynak : dha
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Manchester City'e giderse şaşırmam. Hadi Mansur al Qua'yı.

Guti ORÇ.

iyi bi tekliften kasıt ne acaba, 5 e falan satmasınlar da

NoPasaran

Yuh ya
Şaka maka gitmesi için laf ağızdan çıktı artık
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Bana kalırsa yonetım, Quaresma'ya gonderme yapıyor.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Q7 bnce her an gidebilir

Yani fona satis hakki verilebilir

Oda Demirorenin sonu olabilir
Aşk bu Aşk !

volkanca.net