Ana Menü

Beşiktaş Çete'ye mi Teslim oldu ?

Başlatan NoPasaran, Ekim 07, 2011, 23:56:49

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Guti'yi Çete bitirdi... Carvalhal da seyirci kaldı... Yönetim Guti'yi Antep'e götürecekti. Çete istemedi. Fabian Ernst ve Hilbert de Guti gibi kesik yedi. Kimse para alamıyor Çete'ye parası ödeniyor.

Beşiktaş cadı kazanı gibi kaynıyor... Siyah-Beyazlı takımda büyük bir huzursuzluk olduğu ve özellikle Quaresma'nın başı çektiği Portekiz Çetesi'nin takımı istediği gibi yönettiği ortaya çıktı. Çete'nin özellikle bu sezon forma yüzü göremeyen Guti'yi kıskaca alarak yönetim ve teknik heyetten soğuttuğu gelen bilgiler arasında.

CARVALHAL BİLE ÇETE'YE TESLİM
Guti'nin aslında çok önemli bir sakatlığı olmadığı ancak Portekizli futbolcuların kendisinden hoşnut olamaması nedeniyle takıma giremediği belirlendi. Portekizli teknik adam Carvalhal da vatandaşlarının Guti'ye karşı uyguladığı tavra seyirci kalırken İspanyol yıldızı koruma yoluna gitmedi. Son olarak Beşiktaş Yönetimi, Guti'yi Gaziantep'e götürmeyi planlarken Çete'nin bu oyuncuyu istememesi nedeniyle geri adım atmak zorunda kaldığı saptandı.

ALMANLAR KULÜBEYE MAHKUM
Beşiktaş'ta istikrarlı futboluyla her zaman takdir alan Alman futbolcular Ernst ve Hilbert'in de Portekizli yıldızların hışmına uğradığı ortaya çıktı. Ernst ve Hilbert'i tıpkı Guti gibi ekarte etmeye çalışan Portekiz Çetesi'nin bu oyuncularla sohbet dahi etmedikleri öğrenildi. Yıldırma politikası uygulayan Çete böylece kendilerinin ön planda olmasını sağladı.

HER AN KRİZ YAŞANABİLİR
Portekizli futbolcuların paralarını zamanında ve kuruşuna kadar aldıkları ancak diğer futbolcuların paralarının ödenmediği belirlendi. Bu nedenle Beşiktaş'ta önümüzdeki günlerde büyük bir krizin yaşanması bekleniyor.

PORTEKİZ BORUSU ÖTÜYOR
BEŞİKTAŞ'ta Portekizli futbolcular Quaresma, Simao, Fernandes ve Almeida'nın takımda istediği gibi at koşturduğu ortaya çıktı. Çete özellikle İspanyol futbolcu Guti'ye karşı büyük bir cephe aldı.

BEŞİKTAŞ'I 4'LÜ ÇETE Mİ İDARE EDİYOR
KARTAL'ın Portekizli futbolcularının Teknik Direktör Carvalhal ile yönetimi etkilediği öğrenildi. Teknik direktörlerinin de kendi ülkelerinden olması Çete'nin işini kolaylaştırıyor. Bu durumdan özellikle Guti ve Alman oyuncuların şikayetçi olduğu belirlendi.
Haber Kaynağı: Takvim
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Habere inanmıyorum ama hala nedir bu Simao ısrarı bunuda anlamış değilim.
Since 1903

ERHUN

Guti, Ernst, Hilbert...

Ben habere inanıyorum.

NoPasaran

Aynı ülkeden oyuncu almanında dez avantajları bunlar..

Haber %100 doğrudur diyemiyorum biraz fazla kurgu olmuş

Ancak oyuncuların performanlarındaki sorunların arkasında bişeyler var..

Portekiz Çetesi mi
Yoksa parasızlık mı bilmiyorum

Ama takımda sorun olduğu gerçek..

Çete konusuna gelince aslında bence bu taraftarın aklındaki soru..

5 portekizli ve 1 hoca portekizden..

İster istemez hepimizi bir düşünce kaplıyor..

Özellikle Hilbertin oynamaması bu dellileri daha da güçlendiriyor. Geçen sene eleştirsekte, halen Beşiktaşıj oyuncusu olduğuna inanmasamda Hilbert > 4 Ekrem Dağ + 4 İ.Toraman eder bunuda herkes bilir..

Açıkcası bundan sonraki dönemde aynı ülkeden bu kdar oyuncu alınmasına şiddetle karşı çıkacağım. Bişey ifade etmeyecek olsa bile.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

ortada bi cete varsa o cetenin basi demirörendir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Çeteyi geçen seneki gibi sevmiyorum ben.

Bunu itiraf etmemde sakınca yoktur umarım..

Niye denirse ?

Gülmüyorlar, bıkkın oynuyorlar..

Suratlarına bakınca "Biz neden buradayız neden bu sene gitmedik" gibi bir yüz ifadesi görüyorum..

Bu şekilde durduktan sonrada benim hiç onlara içim kaynamayacak sanırım..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net