Ana Menü

Deplasman karnesi! otur 0...

Başlatan Ozan Doğan, Ekim 04, 2011, 08:31:12

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozan Doğan

Alania deplasmanı 0 gol 0 puan, Eskişehir deplasmanı 0 gol 0 puan, bursa deplasmanı son 3 dakikayı saymazsak 0 gol 0 puan, Stoke deplasmanı 1 gol 0 puan, Antep deplasmanı 0 gol 1 puan. Böyle şampiyon filan olamaz hiçbir takım. Kendi sahanda teknik adamları oynatıyorsan deplasmanda da elindeki bütün savaşan adamları oynatacaksın. Yoksa işimiz çok zor...

NoPasaran

Harbi sifir yani

Nerede kel mahmut :))

Saka bir yana,

Umudumuz olacak bir futbolda soz konusu degil..

Ve bunun savasma ile felanda olacagini dusunmuyorum..

Besiktas havasini kaybetti. Ve malesef Carvalhal ile de gecen seneki hava yakalanamadi. Ben acikcasi hocaya bu donemde en az kizan insanim, cunku samimi buluyorum ama taraftar olsun, camia olsun bir hava alamadi malesef..

Birde oyuncularimizin temposu cok dusuk. İc saha maclarinda bazen olur ya, son 10 dk dunya
Kadar pozisyona girersin bunun asil nedeni son 10 dkartan inanilmaz tempomuz.. Ama bunu deplasmanlarda hic yapamiyoruz. En kotu takima bile..

Ve tabi rakipler..

Korkmuyorlar bizden..

Cunku sadece isim olan bir kac oyuncumuz oldugunu, onlarinda oldukca yavas ve verimsiz oldugunu biliyorlar..

Cozum nedir?

Kisa vadede fabian gibi tempo arttirici bir orta sahayi monte etmeliyiz..

Necip yada aureliodan birisi fazla bu orta alana..

Ve simao tabi..10 kisi oynuyoruz..

Guti mi takima sokulur, cift forvetmi oynanir bilmem..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

simao konusu cok garip, mendesin ortagi sanki mutlaka oynayacak..

yalniz persembe aksami cok önemli maca cikmissin, cuma sabahi gemissin, ctesi dinlenmissin, pazar antreman sonra antepe ucmussun. takiminin en iyi oyuncusunu son dakika kaybetmissin ve mac erteleme talebin kabul görmemis.

birazda psikolojiden anlamak lazim. 3 gun önce hayatimizda gördugumuz en iyi Besiktasti simdi havamiz yok, camia yerlerde..

yalniz bu ara iyi gelecek.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

Ben yıllardır deplasmanda iyi bir karne hatırlamıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

El Maestro

Ben bu sene birşeyin farkına vardım ..

Ben kartlaşmış 30+ yıldız oyuncu istemiyorum ya, hepsinde ayrı bir hava, ayrı bir kapris ..

Simao'ya kim Atletico Madrid'de kaptanlık yapmış der allah aşkına bilmeyen biri .. Hepsi eğlenmeye, para kazanmaya geliyor başka birşey değil .. 1 tanesi top oynamaya gelmiyor .

Bize Pancu gibi, Tello gibi adamlar lazım ..

Futbolunu düşüncek, sanki küçük dağları ben yarattım havasına bürünmeyecek ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

unicorn

Biraz bizim suçumuz, biraz da futbolcunun karakteri.

Guti gecelerde,
Simao top oynamıyor,
Quaresma kendine aşırı güveniyor
Fernandes dalga geçer gibi oynuyor.

Bunlar sadece başlıklar. Açsak neler çıkar daha. Elimiz kuvvetli olmalı bence. Guti'yi kadrodışı bırakıyorsun ama Simao'yu kesemiyorsun. Neden? Adam rahat duruyo çünkü. İyi de abicim 10 kişi oynuyor takım.

Ya da çek kenara Quaresma'yı. De ki kardeşim adam boşken niye şut atıyorsun kaleye boş yere. Niye pas atmak için Fernandes'i arıyorsun mumla. Ya da oturtabiliyor musun 2 maç kenarda? Hayır.

Az bile oluyor. Soyunma odasında ya da idmanlarda neler oluyordur acaba. Biz herşeyi görmüyoruz, bilmiyoruz. Askerliğini yapanlar daha iyi bilir. Bir muhabbet vardır. "Ben mi yapayım kardeşim bu şafaktan sonra, t.... meselesi" gibi. Böyle davranıyor yıldızlarımız. Önlem alabiliyor muyuz? Hayır...

Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ekim 04, 2011, 13:26:11
Ben yıllardır deplasmanda iyi bir karne hatırlamıyorum

yıllardır içeride de iyi karne hatılamıyorum ki ben. en son 100. yıl bütün sezon 101. sezon ilk yarı korkum yoktu takımdan. son şampiyonlukta yine bir nebze iyiydi takım ama o zamanda şansımız sivasla yarışmamızdı. neden böyle oluyor takım çünkü savaşan adam az. egemen gibi 5 savaşan adam olsa bu takımda kral oluruz be