Ana Menü

Mail Kampanyası! [Beşiktaş MG-NTV Spor]

Başlatan ERHUN, Ekim 03, 2011, 17:59:35

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Kartal Basket olarak bir kampanya başlatmış bulunmaktayız. Şu anda Beşiktaş'ın Eurocup'da oynayacağı maçları yayınlayacak bir kanal hala yok. Bizde Türkiye'nin en büyük Spor kanallarından bir tanesi olan ve her türlü platformda bulunan NTVSPOR'un Beşiktaş'ın maçlarını yayınlamasını istiyoruz.

Gönderilecek Adres: info@ntvspor.net

Mail Şablonu;
"Sayın yetkili,

Beşiktaş Erkek Basketbol takımı bu sezon kadrosuna Semih Erden ve Deron Williams gibi yıldızları katarak kadrosunu güçlendirmiştir. Ancak Beşiktaş'ın Eurocup'da oynayacağı maçlarını yayınlayacak bir kanal henüz yok. Biz; Beşiktaşlı Basketbol severler olarak Türkiye'nin en iyi spor kanallarından bir tanesi olan ve her türlü platformda bulunan NTVSPOR'un Beşiktaş Erkek Basketbol takımının Eurocup'da oynayacağı maçları yayınlamasını istiyoruz. Umuyoruz NTVSPOR bizim çağrılarımıza kulak verir ve Beşiktaş Erkek Basketbol takımını NTVSPOR'da izleyebiliriz."

BEŞİKTAŞLI BASKETBOL SEVERLER

Twitter Hashtag: #bjkntvspordaizlenir

keskinli

valla bu isi sevmedim ben
koskoca besiktasin maclarini alacak tv yok diye cikipta taraftar olarak tvlere rica mektuplari yazmak bana ters geliyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Hersey cok kotu ya

Valla cok kotu

Ayrica bjk tv alsin :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: keskinli - Ekim 03, 2011, 18:19:54
valla bu isi sevmedim ben
koskoca besiktasin maclarini alacak tv yok diye cikipta taraftar olarak tvlere rica mektuplari yazmak bana ters geliyor

Madem yönetimin umrunda değil maçları izlemek isteyen taraftarlar olarak bir kampanya başlatıldı ve katılım iyi gidiyor diye biliyorum. Umarım NTVspor alır maçları. İnşallah BJK TV almaz. Rahat rahat her türlü izlenebilen ntvspor varken neden şifreli kanal olsun ki?

unicorn

Utanılacak bir durum bu gerçekten.

Deron Williams geliyor ve daha yayın haklarımızı isteyen bir kanal yok. Güler misin ağlar mısın?
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

El Maestro

Almazlar tabi kim izliyorki kitlemi sağlanabiliyor ..

NTV Spor kendi izlenme oranını düşünür, izlenmeyecek diye düşünüyor ki almıyorlar .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Hey Allah'ım ya. Eurocup maçlarını versinler diye mail attık o günün akşamı eurocup'tan elendik. Güler misin ağlar mısın  :sopa