Ana Menü

Antep Maçı İçin Yönetim Erteleme İstedi!

Başlatan ERHUN, Ekim 03, 2011, 07:14:52

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Gazi Antep'e gitmesine rağmen "Milli Takım'a çağrıldım. Pazartesi Portekiz'de olmalıyım" diyen Q7, kampı terk etti. Ekrem ve Holosko'da da kriz çıktı. Beşiktaş TFF'den erteleme istedi

Beşiktaş, dün Gaziantep'e uçarken her şey normaldi. Ama iniş sonrası Carvalhal'in telefonda Portekizce birileriyle kavga ettiği görüldü. Bu tartışmanın sebebi ilerleyen saatlerde çözüldü. Portekiz Milli Takımı yetkilileri Carvalhal'a "Quaresma'yı burada istiyoruz. Mutlaka Pazar günü kampta, en geç Pazartesi idmanda olsun" talebini iletti. Carvalhal ise "Önemli bir maçım var, Quaresma'yı bırakamam" cevabını verince Portekiz cephesinden "FIFA talimatları belli. Buraya gelecek. Federasyonunuz nasıl program yapıyor?" yanıtı geldi. Konuyu duyan Quaresma da "Uzun süredir milli takım hayali kuruyorum. Milli Takım'la ters düşmek istemem. Geleceğim orada" diyerek tavrını belirledi. FIFA'nın Futbolcuların Statüsü ve Transferi Talimatı'nın 1.Eki'ndeki ilk maddesi gereği kulüpler futbolcuyu resmi milli maça en az 5 gün önce göndermek zorunda.

KARARI FEDERASYON VERECEK

Bu talimat nedeniyle elleri kolları bağlı olan ve Portekizli yetkilileri de ikna edemeyen Beşiktaş cephesi, Yıldırım Demirören'in bilgisi dahilinde TFF'ye "Fikstürden dolayı her şey allak bullak. Quaresma dışında Ekrem ile Holosko da milli takıma gidecek. Karşılaşmayı erteleyin" diyerek resmi başvuruda bulundu. Quaresma dün gece özel uçakla Gaziantep'ten ayrıldı. Çağrılması halinde Ekrem ve Holosko'dan bugün kampı terk edecek. Sabah federasyonun vereceği kararla Beşiktaş ya İstanbul'a geri dönecek ya da maçı eksikleriyle oynayacak.

Haber Kaynağı: Sabah

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Quaresma dün gece gitmiş Lizbon'a. Ekrem ve Holosko da bugün katılacaklarmış milli takım kamplarına.

TFF sıçmış, yönetim sessiz kalırsa üzerine tüy dikmiş olacak. FIFA'ya kadar gidilmeli bu işte.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ersin Develi

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ekim 03, 2011, 08:19:42
Bu mac ne zaman ?

Milli mac yani

Abi dün tv de söylediler
Eğer 2 maç olursa en az 5 gün önce
Tek maç olursa 3 gün önceden kampta olmaları şartmış

ERHUN

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Ekim 03, 2011, 09:05:20
TFF sıçmış, yönetim sessiz kalırsa üzerine tüy dikmiş olacak. FIFA'ya kadar gidilmeli bu işte.

:ok

ERHUN

Bu arada ret kararı gelmiş TFF'den. Slovakya ve Avusturya teknik direktörleri ikna olmuş Holosko ve Ekrem yarın gidecek kampa.

keskinli

maclari kim oynatiyorsa,mac günlerini kim belirliyorsa suclu odur
yani federasyon
maci pazartesine koyanlar milli mac olayini atlayarak besiktasa zarar vermislerdir
gereksiz yere ideal kadro cikarma imkanimiz elimizden alinmistir
bunun sorumlulari kimse derhal hesap vermeliler
bunun hesabi sorulmazsa daha cok zarar görürüz
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Persembe gunu ingilterede mac yaptik.

Macin pazartesi olmasi normal..

Burada portekiz milli takimindan kim izin
Alamadi ise o sucludur

Oda yonetimdir..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

bence yönetim suçlu değil. maçı pazartesiye koyan tff suçlu.
diğer liglerin hiçbirinde hiçbir takımın maçı yok pzt günü.
adamlar oynamadı mı perşembe günü?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

keskinli

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ekim 03, 2011, 21:56:47
Persembe gunu ingilterede mac yaptik.

Macin pazartesi olmasi normal..

Burada portekiz milli takimindan kim izin
Alamadi ise o sucludur

Oda yonetimdir..
avrupada sadece bizmi variz persembe günü mac yapan?

NoPasaran

22 gunde 7. Maca cikacaktik

Yonetim istemis deniyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

keskinli

orasi öylede volkan ama bide söyle düsün
varsayalimki bizim 2 degilde 12 tane milli oyuncumuz olsa ne olacakti?
yapilmasi gereken ya mac pazara alinacakti yada tamamen iptal edilcekti
kesinlikle kötü oyuna ve kötü sonuca göre olusmuyor bu düsüncem
tamamen adaletsiz bi durum,mac trafiginde sorun var diye niye hakkimizi yedirelim?
federasyon kesinlikle sucludur bu durumdan dolayi

ERHUN

Portekiz federasyonu ile ilk başta konuşulduğunda sorun olmaz Quaresma maça çıkar denmiş ama sonra Almeida'nın başına gelen olmasın diye herhalde hemen gelsin denilmiş. Bence TFF suçlu. Portekiz federasyonunun yaptığıda iyi olmadı.

ilhan mansız_melis

Lan Portekiz Federasyonu yarı takımın sayılırız yapsaydın ya bi güzellik.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Ayrıca bir şey daha yazmak istiyorum. Bu akşam Feyyaz Uçar'a kafayı taktım. Bu kadar sığ düşünceli insanlar nasıl yorumcu yapılıyor anlamıyorum.

Adama diyorlar "milli maç haftası olduğu için Pazartesi sıkıntılı olacaksa oynatılmasın", adam diyor "eee ama takımın yöneticileri Pazar istemiyor". İstemez tabi Perşembe Avrupa'da maç oynamışız. Saat farkı var 2 saatmı ne. Buraya göre maç saat 1 de bitmiş desen Türkiye'ye gelmeleri Cuma sabahı bulur. Bu adamlar dinlenecek, antrenman yapacak Pazar yine maça çıkacak. Daha neler... Senin ülkeni Avrupa'da temsil eden bir takım bu ya, biraz kolaylık yap ne olur. Neden illaki Pazar veya Pazartesi? İleri tarihe at. Hee neymiş takvim çok sıkışıkmış atamazmış. Ben mi dedim sana bilmem kaç ay boşu boşuna oynatma sonra başlat üzerine bir de playoff sistemi denen bir şey çıkar diye. Medya oyuncağı oldular Türkiye'de futbolu mahvettiler.

Bu yukarıda yazdıklarımdan dolayı bana göre SUÇLU TFF!