Ana Menü

Serdal Adalı ve Tayfur Havutçu savunma yapmayacak!!!

Başlatan Ozan Doğan, Eylül 28, 2011, 11:29:40

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozan Doğan

Metris'te tutuklu bulunan Adalı, savunma hakkından feragat etti FUTBOLDA 'Şike Soruşturması' kapsamında dün önemli gelişmeler yaşandı. Tutuklu bulunan Beşiktaşlı yönetici Serdal Adalı, savunma hakkından feragat etti. Adalı, dilekçeyle TFF'ya başvuruda bulundu. Serdal Adalı, avukatı Ömer Durak aracılığıyla verdiği dilekçede savunma hakkından feragat ettiğini Türkiye Futbol Federasyonu'na iletti. Adalı, verdiği dilekçe ile kendisiyle ilgili kararın bir an önce açıklanmasını istedi.

Ozan Doğan

Bilmiyorumki iyi mi yaptı kötü mü yaptı. Ortada düzenbazlıklar ve onlara verilecek en güzel cevaptı bu bence. Ama etraftan gelebilecek tepkiler şike yapmadıysa neden kendini savunmuyor şeklinde olacaktır ve oluyorda. Yine de bence en güzelini yaptı BAŞKAN.

Ozan Doğan

Tayfur Havutçu'da savunma yapmayacağını açıkladı...

saldır beşiktaş

Doğru karar yapılan bir şey yok ortada.
neyin savunmasını yapacaklar.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

keskinli

özellikle tayfur havutcunun savunmasi bizzat acilan dava sebebi
futbol hocalarinin isi olan transfere kalkisti diye acilan dava komik zaten
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Ozan Doğan

olumlu etkisini bekliyoruz kararlarının. olumlu sonuç çıkmasada adamlıklarını yaptılar  :alkis