Ana Menü

Carvalhal "Çok yorulduk maç trafiğinden"

Başlatan NoPasaran, Eylül 25, 2011, 23:24:33

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın Medical Park Antalyaspor'u 1-0 mağlup ettiği karşılaşmanın ardından siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Carlos Carvalhal çok yoğun bir maç takvimi olduğunu ve zorlandıklarını söyledi.

Carvalhal yayıncı kuruluş Lig TV'ye yaptığı açıklamada, "Maç takvimi çok sıkışık. Bu aralarda ritmi tuturmak kolay değil. Çok fazla maç olan bir döndemdeyiz. Diğer lig takımlarıyla karşılaştırırsak en az aralıkta maç oynayan biziz. Maç aralığının iki günden, üç güne çıkması bile çok büyük farklılıklar yaratıyor. Bursaspor'un bugün yaşadığı sıkıntıları gördük. Bizim için de bu maçın kolay olmayacağını biliyorduk. Birincisi aynı nedenler ve aynı zamanda çok iyi organize olan bir takıma karşı mücadele edecektik ve bu da karşılaşmanın ikinci zorluğuydu. İlk yarıda maçı daha farklı şekilde kopartabilirdik. İkinci yarının başından itibaren Antalyaspor toparlandı ve bize zor anlar yaşattı. Cenk bugün gerçekten iyi bir iş çıkardı. Zor bir galibiyetti. Bu bahsetiğim sorunlar üzerine gelen galibiyet bizi çok mutlu etti" ded.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Brestgerfich

Carvalhal bu demeçleri Türkçe mi veriyor yoksa çeviren adamlarda sürekli bir devrik cümle kurma hastalığı mı var ;D
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ersin Develi

Bu arada takımın yorgunluğunu anlamak lazım harbiden
Bu tempoda ben bile maçları izlerken yoruldum :)

NoPasaran

Antalyadan 1 maç fazla yaptık sayılır son dönemde :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Abi Antalya'nında tel tel dökülecek zamanı gelecek illaki :)
Tamam İngiltere'de falan bu böyle ama Türk futbolu henüz alışkın değil bu trafiğe
Ayrıca TFF nin bu kadar sıkıştıracağına sezona yaysaydı fena mı olurdu

El Maestro

Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

o değilde aslında adam haklı ya.bursada oyle bır mactan geldık kı ondan once kı maclarda ortada cok dogal..umarım takım stoke macında ıflas etmez
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

Ozan Doğan

tayfur hakkında söylediklerini duydum diyecek söz bulamadım. helal olsun sana carlos  :alkis

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Ozan Doğan

bu takımın teknik direktörü tayfurdur o geldiğinde yerimi ona vermesini bilirim filan demiş ama izleyemedim.

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

KeePSaKe

Guti hakkında söyledikleri kaçıncı dakikada geçiyor 15 dakika izledim neredeyse :)
Since 1903