Ana Menü

Carvalhal'ın Odasını Bastı !

Başlatan El Maestro, Eylül 25, 2011, 14:07:07

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Beşiktaş'ımızın dünyaca ünlü yıldızı Guti, Carvalhal'ın odasına girerek oynamak istediğini söyledi.   

Beşiktaş’ın İspanyol yıldızı idmanda kendisiyle konuşmayan Carvalhal’ın odasına randevusuz girdi. Antalya karşısında sahadaki yerini almak istediğini söyledi.

GECE HAYATI BİTECEK!

Son günlerde Beşiktaş’ın en çok eleştiri alan ismi olan Guti Hernandez, Antalya maçı öncesinde yapılan son taktik çalışmasının ardından Teknik Direktör Carlos Carvalhal’ın tesislerdeki odasına girdi. “Ben hazırım ve Antalya karşısında forma giymek istiyorum” diyen İspanyol yıldız, “Fiziksel anlamda bir eksiğim yok. Ne yapsam eleştiri alıyorum. Bana formamı geri ver, ben de sahada elimden gelenin en iyisini yaparak karşılık vereyim” dedi. Portekizli çalıştırıcı Guti’ye kendisiyle bir problemi olmadığını belirterek, “Benim takımımda çalışan formayı alır. İsimler sonra gelir. Aramıza tekrar dönmen beni de mutlu eder” cevabını verdi.

HOLOSKO HAK ETTİ

Bursa deplasmanında Beşiktaş’a 3 puan getiren golü kaydeden Filip Holosko’nun Antalya karşısında maça ilk on birde başlaması bekleniyor. Ricardo Quaresma’nın kırmızı kart cezalısı olması sebebiyle sağ kanatta görev alacak olan Holosko bugün de Beşiktaş’ın sahadaki en büyük kozlarından biri olacak. Bu arada Guti hakkındaki son kararını maç saatinde verecek olan Carvalhal’ın İbrahim Toraman, Guti ve Quaresma’nın yokluğunda kaptanlık bandını Simao’ya vermek istediği ancak yöneticilerden bazılarının buna karşı çıkarak kaptanlığın Rüştü Reçber’e verilmesi konusunda görüş belirttiği öğrenildi.

YENİ SİSTEM ARAYIŞI

Beşiktaş, Antalya maçı hazırlıklarını tamamladı ve kampa girdi. Son taktik çalışmasında teknik direktör Carlos Carvalhal üç farklı oyun sistemi üzerinde durdu. Portekizli teknik adamın 4-3-3 oyun anlayışında yaşanan bazı problemler sebebiyle oyunun gidişatına göre saha içerisinde yapacakları bazı değişimleri futbolcularına uygulamalı olarak anlattı.

Türkiye
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

unicorn

Bana da ınandırıcı gelmedı haber.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Ersin Develi

Bu haberin devamı da var
Şöyle;
Carvalhal'ın odasını basan Guti,sinirlerine hakim olamazdı.Bu sırada Carvalhal can havliyle masasının altında bulunan alarma bastı.Carvalhal'ın imdadına Q7 ve çetesi yetişti.Simao yapmayın beyler diyerek olayı yatıştırmaya çalışırken,Quaresma kart cezalısı olduğu için olaya müdahale edemedi.Odaya en son gelen Fernandes;kavga var dediler geldik diyerek carvalhal reyizz e yamuk yapanı vururum diye tehditler savurdu.
Bunu gören Guti reyiz İspanya dan adam toplamak için hemen telefona sarıldı.İlk olarak Raulu arayan Guti,Raul un maç trafiğine takılıdı
Ve daha neler nelerr :D

El Maestro

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Eylül 25, 2011, 14:43:37
Bu haberin devamı da var
Şöyle;
Carvalhal'ın odasını basan Guti,sinirlerine hakim olamazdı.Bu sırada Carvalhal can havliyle masasının altında bulunan alarma bastı.Carvalhal'ın imdadına Q7 ve çetesi yetişti.Simao yapmayın beyler diyerek olayı yatıştırmaya çalışırken,Quaresma kart cezalısı olduğu için olaya müdahale edemedi.Odaya en son gelen Fernandes;kavga var dediler geldik diyerek carvalhal reyizz e yamuk yapanı vururum diye tehditler savurdu.
Bunu gören Guti reyiz İspanya dan adam toplamak için hemen telefona sarıldı.İlk olarak Raulu arayan Guti,Raul un maç trafiğine takılıdı
Ve daha neler nelerr :D

;D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Since 1903

eRe

carvalhal : yaz kızım 2 kilo çimento.... ;D ;D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: eRe - Eylül 25, 2011, 19:13:52
carvalhal : yaz kızım 2 kilo çimento.... ;D ;D

:)))  :ahaha :muha