Ana Menü

Çakar belli ki çok oturmuş kucağa

Başlatan Ersin Develi, Eylül 20, 2011, 15:12:35

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Futbolcu koruma ile alakalı bir durum söz konusu değil burada. Demek istediğim çok net..

M.Jordan'ı bilmeyen yoktur.Majesteleri ile ilgili bazen bir çok kişi gereğinden fazla konuşurdu. Hatta NBA yıldılzarı dahi ben ondan daha iyiym diye koca sezonda laf ederdi, ancak çıkardı maç günü Jordan o laf eden adamın tabiri yerindeyse ağzına sıçar yolunu tutardı.

Futbolda böyle. Bugün herkes eleştirilir Messiden Ronaldoya kadar..Bunun cevap yeri sahadır..

Burada Ahmet Çakar "halk" içinki benzetmelere benzer bir cümle kullanmış. Haddini felan aştığını düşünmüyorum. Bir maçtan sonra Galatasaray Beşiktaşı kucağına oturttu dese bu durum ile tamamen farklı bir durum söz konusu olurdu. Burada anlatılmak istenen anlaşılmıyor ve malesef bardağın yine dış yüzeyini temizlemek me uğraşıyoruz.. Bardağın asıl pis yanı içi içi içi..

Ahmet Çakar diğer saydığınız isimlerden farklı bir isim. Bunu sizde biliyorsunuz ancak nedense toplum pskilojisimidir anlamıyoruym sürekli bir sallama durumu söz konusu. Türkiyede Ahmet Çakar konuştuğu için vuruldu bilmem farkındamısınız..Birilerini rahatsız ettiği için yani..

Dürüstlüğünden zerre kadar şüphem yok. Gündemde kalmak gibi bir derdi olduğunuda asla inanmıyorum.

Üsluptur, hareketlerdir tartışırım ama yukardaki 2 şey konusunda duygularıma güveniyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Kımsenın kımseye salladıgı yok Volkan. Ahmet Cakar sandıgın kadar temız bır adam degıl onu soyleyeyım sadece. Asmalı Mescıt'te herkes tanır onu pıyasa aratırmasını bır yap ıstersen.

Tabı kı bunlar ınsanın kendısını baglar ama konu Besıktas'a ya da o formayı tasıyanlara vs gelırse ben dur derım.
Forum kurallarına bıle yazılmıs. Besıktas baskanına,futbolcusuna vs hakaret ya da asagılayıcı sozler edılmemesı ıle ılgılı.

Neden boyle bır kural var; cunku toplum olarak ahlak kurallarına ve deger yargılarımıza onem verıyoruz. Deger yargıları kısıden kısıye degısmesıne ragmen; ahlak,namus gıbı can alıcı noktalar da herkes nettır ve kımse bu tarz soylemlerı kabul etmez dıye dusunuyorum.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Sorun burada başlıyor bence..

"HAKARET"...

Neyse Ahmet Çakar için uğraşamam boşuna..

Artniyet sezmiyorum sözlerinde . Az bile konuşmuş Quaresma konusunda. Taraftarın ona aşık olduğu, onunda bizi "takmadığı" (burada başka cümle kullansam yine Beşiktaş futbolcusuna hakaret dersiniz :) ) bir durum söz konusu..

Carvalhal umarım bu Portekizlilere yem etmez kendisini..

Çünkü onların taraftara hiç mi hiç saygısı yok..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

çok çabuk harcama meraklısıyız.

geçen yıl schuster'in başını yediniz.

bu sezon sıra Q7'ye geldi sıra.

sonra Guti-Fernandes-Simao-Almeida diye gider..

bravo :alkis
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

unicorn

Insanları sadece yapmadıklarıyla degerlendırıyorsun Volkan.

Bu hıc ıyı bırsey degıl.

NoPasaran

Alıntı yapılan: unicorn - Eylül 24, 2011, 00:35:05
Insanları sadece yapmadıklarıyla degerlendırıyorsun Volkan.

Bu hıc ıyı bırsey degıl.

Beklentilerle alakalı rıza..

Sadece Beklenti emin ol..

Bak Ekremde rezil oynuyor. Cidden rezil bence. Arkadaşın birisi bank asya demiş, o bile çok çoğu zaman..

Ama beklentim o kadar :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Tamam da cok kolay asıyorsun adamı dınlemeden anlamadan ustelık yapmadıklarıyla.
Quaresma bır Ekrem degıl.
Gutı gıbı de yapmadı ayrıca.
Tamam tasvıp etmıyorum ama su orneklerı gercekten dusunmek gerek.

Beklentı olayına tamam ama ne bılım eksıklerı ya da yanlısları gıdermek, kazanmak daha onemlı bence.
Neyse.

NoPasaran

Rıza ,

Kol kesilir içinde kalır. Bunları burada yazmayacağız konuşmayacağızda nerede konuşacağız..

Problemi sadece bazen benmi görüyorum herkes memnun mu diye düşünmeden edemiyorum..

Astığım felan yok aslında. Ancak bugünden alınmayan önlem ilerki dönemlerde çok pahalıya patlayacak..

Quaresmanın geçen seneki duurmu ile şu anki durumu arasındaki ruhsal bir fark olduğunu yüzüne bakınca anlaşılıyor diye düşünüyorum..

Yetenek çok farklı bir olay. Bunu konuşan yok..

Ama neyse..

Oynayacak atacak attıracak ve bu işler bitecek..

Tıpkı geçen sene bir ara oynadığı futbol gibi..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Ozan Doğan

Bende diyorumki adam quaresma kötü oynuyor artistlik peşinde takımı düşünmüyor falan dese eyvallah derim çünkü eleştridir bu. ama hakarete geçtiği zaman iş eleştriden çıkıyor. ve ş buraya gelirse korurum ben adamı. benim topçuma elin satılmışı hakaret edemez. eleştri yapar cevabı sahada verir ama hakarette korumamız lazım.