Ana Menü

Tabata Bombaladı !

Başlatan El Maestro, Eylül 13, 2011, 12:21:44

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Gaziantepspor´dan Beşiktaş´a çok önemli bir rakam ve büyük beklentiler karşılığında transfer olan ancak 2 sezonu tamamlayamadan Katar´ın Al Rayyan takımına gönderilen Tabata bombaladı.

Brezilyalı oyuncu Beşiktaş´tan gönderilmesi ile ilgili olarak Macadogru.com´a çok özel açıklamalarda bulundu.

Tabata yaptığı açıklamalarda şunları söyledi:

- BEŞİKTAŞ´TAN GİTMEYE MECBUR BIRAKILDIM -

"Beşiktaş´tan gitmeye mecbur bırakıldım. Hep aldığım para konuşuldu. Yeterli şansı ve desteği bulamadım. Kimse sahada yaptıklarımla ilgilenmedi. Zaten ben de bu konuyla ilgili çok fazla şey söylemek istemiyorum."

- YÖNETİM YÜZÜNDEN TRİBÜNLERDE HEP BİR UĞULTU VARDI -

"O dönem zaten taraftarlarımız yönetimden memnun değildi ve çok iyi de oynasak tribünlerde hep bir uğultu vardı. Ne kadar etkilenmemeye çalışsak da ister istemez oyunumuzu etkiliyordu."

- KATAR´DA MUTLUYUM AMA YENİDEN BEŞİKTAŞ´A DÖNMEK İSTERİM -

"Şu anda Katar´da mutluyum ama bana haksızlık yapıldığını düşünüyorum. Bir gün yeniden Beşiktaş formasını giymek isterim. Çünkü o taraftarların önünde oynamak çok ayrıcalıklı bir olay"

- TÜRKİYE´DEN BAZI KULÜPLERDEN TEKLİF ALDIM -

Öte yandan Tabata, Türkiye´den bazı kulüplerden teklif aldığını ama şimdilik bu takımların isimlerini söylemek istemediğini de sözlerine ekledi.

MACADOGRU.COM / ÖZEL HABER
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Alıntı yapılan: El Maestro - Eylül 13, 2011, 12:21:44
Kimse sahada yaptıklarımla ilgilenmedi.

Ne yaptı ki bu adam bizde?

NoPasaran

:ahaha

Ulan tabata allahta seni guldursun
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

unicorn

Ne ıcıyor bu adam, ben de bırtane alayım 1 buyuk ıcsen bu kadar kafa yapmaz :)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

El Maestro

Adam gitmeden önce asist kralıydı hafife almayın arkadaşlar .  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~