Ana Menü

Carvalhal "Neler olduğunu anlayamadım"

Başlatan NoPasaran, Eylül 10, 2011, 21:11:06

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Portekizli çalıştırıcı Carlos Carvalhal, Beşiktaş'ın 2-1 kaybettiği Eskişehirspor maçının ardından şu açıklamalarda bulundu.

"Bu maçı üç bölüme ayırmak lazım. İlki bizim ilk 45 dakikadaki yaşadığımız sıkıntılardı. Rakipten aksi yönde çok pozisyon yedik. Topu ayağımızda tutamadık. İkinci bölüm ise ikinci yarının başı. burada oyunun bütün hakimiyetini ele geçirdik. Oyunu biz yönlendirdik. Üçüncü bölüm ise Mustafa Pektemek'in oyuna girmesinin ardından yaşandı. Oyunun kontrolünü kaybettik. Neler olduğunu ben de anlayamadım. Defansımızın arkasına atılan toplar oldu. Buna reaksiyon gösteremedik. Yediğimiz gol de maçın sonlarında olduğu için cevap veremedik." dedi.

Carvalhal kendisine Guti'nin kadroya alınmamasına dair sorulan bir soruya ise;

"Guti'nin sakatlığı var. Bizim Guti ile ilgili problemimiz yok. Guti'yle ortak karar aldık. Kondisyonu yerine gelmeden Guti'yi kullanmak istemiyoruz. Guti fiziksel eksikliklerini tamamlıyor. Bu eksikliklerini tamamlayınca kendisi oyuna dönecektir." diyerek cevap verd
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

ayrıca pektemek'e laf atmış. hade len ordan derler adama.
hemen harcıyor adamı.

ERHUN

Şuanki kadro hakkındaki yorumum Nihat Genç'ten gelsin.

"Milyonluk eşşekler .." gerisini getirmek istemiyorum çoğu kişi biliyordur, bilmeyen & öğrenmek isteyen google'a milyonluk eşşekler yazsa çıkar zaten.

Cem Goren

Hoca sen anlamıcaksan benmi anlıcam yapma bunu.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

sende degil suc
seni getiren bilgisiz,deneyimsiz,tecrübesiz "baskanda" suc
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ozan Doğan

geçen seneki kiev maçı ve bu maç kadar ruhsuzları bir arada görmemiştim. olur böyle şeyler diyeceğim ama bu kadar sorumsuzluk olmaz... en kısa zamanda düzelmesi dileğiyle.

CR7