Ana Menü

Fedarasyona Mail ( Gun Birlik Gunu )

Başlatan sedokajmeran, Mart 13, 2007, 11:36:31

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sedokajmeran

Sevgili Beşiktaşlı abilerim, kardeşlerim, dostlarım

Hafta sonu oynanan Ankaragücü-Beşiktaşımız maçında öncesinde, maç sırasında ve maç sonunda yaşananlar Beşiktaşımız üzerine oynanan kirli oyunların ne ilki ne de sonuncusudur. bunlara duyarsız kalmamız beni üzdüğü kadar sizleride üzecektir diye düşünerek aşağıdaki mail'i hazırladım ve federasyona göndermeye karar verdim. Daha etkili olabilmesi ve beşikrtaşımıza verilmesi gündeme getirilen bir cezayı en aza indirmek yada engellemek belki de bizlerin bunu yapması ile olabilir (benim düşüncem). Haydi Beşiktaşlı duyarlı olalım federasyona mail yağmuru..

federasyon mail adresi : tff@tff.org

Sayın federasyon yetkilileri malumunuz geçen hafta sonu 11.03.2007 pazar günü kıymetli devlet erkanından vekillerimizin ve Bakanlarımızın da izlediği Ankaragücü-Beşiktaş Türkcell Süper Ligi karşılaşması oynanmıştır. Bu karşılaşma önecesi, karşılaşma sırasında ve sonrasında yaşanan üzücü olaylar ve bu olayları çıkartanların görüntüleri sizlere aşağıda verdiğim. www.youtube.com sitesinin linklerinde ve fotolarda mevcuttur. Tüm sezon boyunca bir tribün dolusu taraftarı olmayan Ankaragücü klübünün bilet fiyatlarındaki rekabet ortamını bozan haksız kazanç sağlayan (Ankaragücü seyircisine 1,00 YTL, ama aynı özellikteki Beşiktaş seyircisine ayrılan trübün fiyatının 30,00 YTL olması) bilet fiyatları bizleri rahatsız etmektedir. Ayrıca kendileri ile hiçbir ilgisi olmamasına rağmen sadece ve sadece birinci görüntüdeki röportajda görüldüğü gibi olay çıkarmak ve kan dökmek amaçlı Ankara'ya gelen/Ankara'da bulunan Bursaspor taraftarlarının yaptıkları bir suç teşkil etmektedir. ikinci videodaki görüntüler insanı dehşete düşürücü niteliktedir. Bu insanlar elelrinde samuray kılıçları, döner bıçakları, demir cubuklar ve sopalar ile beklemektedirler ve bu görüntüleri bir gurur kaynağı gibi yotutube.com sitesine eklemişlerdir. Beşiktaş taraftarı ve tribün lideri Alen Markaryan birinci videoda görüldüğü gibi "biz takımımızı desteklemeye geldik, hiçbir taşkınlık yapmıyoruz" demektedir. Buna rağmen asıl amacı bir futbol müsabakası izlemek olmayan ve kan dökmek için orada bulunan Bursaspor ve bazı Ankaragücü taraftarları futbol gündemine bomba gibi düşen bu görüntülerin oluşmasına neden olmuştur.Maç boyunca edilen küfürler Tv ekranlarındaki bizleri bile hayrete düşürmüştür. Ankaragücü ve Bursaspor taraftarlarının maça geliş biçimleri, yaptıkları açıklamalar, ettikleri küfürler birçok görsel ve yazılı basın tarafından tespit edilmiştir. Gönderdiğimiz bu görüntülerinde delil olarak kullanılmasını arz/rica ederim.

1. görüntü
http://www.youtube.com/watch?v=EkZPlRjzAdk

2. görüntü
http://www.youtube.com/watch?v=BvE6Esm3_f4

foto link'i
http://img155.imageshack.us/img155/5528/b20b9386e7ae28bc9523e6dae7.jpg

alıntıdır.
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

ugur24

olay çıkaranlar ankaragücü taraftarlarıydı..biz yine tahrik edildik..en kötü para cezası gelir..

sedokajmeran

gazeteler öyle demiyor besıktasnda bir mac kapanacak diyor engel olmamız lazım
BEN İMZA ATMASINI BİLMİYORUM... PARMAK BASSAM OLUR MU :)

SATUKBLADE

100 kişi var göz altına alınan beşiktaşlı
bunlardan 8 tanesi tutuklandı

bu sonuç ile ne ispatlanır ???

unicorn

Alıntı yapılan: sedokajmeran - Mart 13, 2007, 11:46:42
gazeteler öyle demiyor besıktasnda bir mac kapanacak diyor engel olmamız lazım
Gazeteler Ronaldinho Galatasaray'a geliyor da diyorlardı
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

noumAyberk

Benim gönderdiim mail

Sayın federasyon yetkileri ben bir Beşiktaş taraftarıyım takımımın İnönüde oynadığı her maçı gidip tribünümüzde izlerim.Galatasaray maçında maç başı ve maç boyu sürekli tahrik edici tezahuratlar yapan Galatasaray taraftarı takımları sadece para cezası almıştır.Ayhanın tribünlerimize yaptığı hareketler gözden kaçmamıştır fenerbahçe seyircisinin Konya maçı sonunda yaptığı küfürlü tezahuratlar,galatsaray taraftarının Trabzon maçında attığı bıçak,Beşiktaş-Bursankaragücü maçında bursankaragücü taraftarının maç boyu küfürlü tezahuratlar tribünümüze attıkları yabancı maddeler gözden kaçtı galba.Lütfen kararlarınızı bir kez daha gözden geçiriniz.Ve hakkına göre kurallar göre ceza veriniz.

ÇARŞI

Biraz saçma oldu galiba ama bu kadar çıktı :)

unicorn

Çarşı'nın ağzından bişey çıkmadıkça Çarşı imzası koymasın kimse yazdıklarına hele federasyon,valilik gibi makamlara gönderilen mailer için!
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

Lord Of The Mumy

beyler bu olay ankara macından dolayı gelen ceza değil o haftaya yapılacak toplantıda kesilecek cezalar :@ bu hafta verilen gayse macındaki küfür nedeniyle verilmiş cezadır anti parantez
BuRs@ MeRkEzDe OtUrMuŞ MiLlEtE TeRs B@kMıŞ Y@k@sIz GöMlEğE Kr@v@t T@KmIş EsR@Rı BiLe TeRsTeN Y@K@n BiR @şIk GöRüRsEn BiK Ki Q BeNiM

Bizim Özümüz Türklük Bizden OLmayan İnsanları Seveceğinize Onların Önününe Geçireceğine Türklüğünden Bir Şüpe Et İlk Önce Kendini Yarğıla Vatanına Sahip

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: unicorn - Mart 13, 2007, 17:31:55
Çarşı'nın ağzından bişey çıkmadıkça Çarşı imzası koymasın kimse yazdıklarına hele federasyon,valilik gibi makamlara gönderilen mailer için!

rıza çok güzel bi konuya değinmiş bu şekilde yapmayalım arkadaşlar buna özen gösterelim lütfen !

noumAyberk

CHEm !

aman arkadaşlar çArşı imzasını kullanmayalım sakın
bu tip maillerde başa bela olmasın
Allah kitap Beşiktaş

C@Rsİ_MaNiA_11

Oram Buram MEŞALE koksun,Bazen Pınarbaşı, Bazen Gözyaşı OLSUN...!!!!!

2 dia 2 muerto

Ben güzel bir mail attım ama 10 dakika sonra superonlinedan bana bir mail geldi.Gönderdiğim iletinin tff@tff.org adresinin mesaj kutusu dolu oldugundan gonderilemediğini belirttiler.
Ayrıca ben bu konuyu daha once acmıstım  ???

alper_1903

bende gönderdim agzimdan carsi kelimesi cikmadi ya bencede cikmasin zaten kimsenin agzindan
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

freedom forever

evet beyler atın mesajları yalnız küfür etmeyin mesajlarda yapalım  derken yıkmayalım , çArşı imzasına dikkat edelim hepimz çarsının ruhunu taşıyoruz alen abinin dedii gibi her beşiktaş taraftarı zaten birer çarşı dır. o yüzden yazmamaya dikkat edelim  başımız ağırmasın sonra
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.