Ana Menü

Necip ÜVEY Evlat Mı ?

Başlatan El Maestro, Eylül 04, 2011, 03:02:02

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Sadece Beşiktaş'ın değil Türk futbolunun da son zamanlarda yetiştirdiği en önemli orta saha oyuncularından biri olan Necip'e uygulanan milli takım ambargosunu sürüyor.   

Dün oynanan ve milli takımımızın ecel terleri dökerek 2-1 kazandığı Kazakistan maçında sakatlanan Fenerbahçeli Emre Belözoğlu ve kırmızı kart görerek oyun dışı kalan Galatasaraylı Selçuk İnan'ın kadrodan çıkartılmasının ardından tüm Beşiktaşlılar genç orta saha oyuncumuz Necip'in milli takım aday kadrosuna dahil edilmesini bekliyordu ancak beklenen olmadı.

Oğuz Çetin etkisi mi?

İki oyuncunun kadrodan çıkarılmasının ardından Necip Uysal'ın kadroya dahil edilmemesi bardağı taşırdı.

Yıllardır Beşiktaşlı futbolcuların milli takım aday kadrosunda pek sık düşünülmemesini Oğuz Çetin'e bağlayan taraftarların bu teorisini doğrular nitelikte gelişmeler yaşanıyor.

Kazakistan maçı aday kadrosuna sadece Egemen ve İsmail Köybaşı'nın alınması kafalarda soru işaretleri yaratırken İbrahim Toraman, Necip ve Cenk'in aday kadroya çağırılmaması yoğun tepki çekmeye devam ediyor.

Yekta çağırıldı!

İki futbolcunun kadrodan çıkarılmasının ardından Galatasaraylı Yekta Kurtuluş kadroya dahil edilirken TFF'den konuyla ilgili şu açıklama yapıldı:

A Milli Takım'ın dün Kazakistan'la oynadığı EURO 2012 grup eleme maçında sakatlanarak oyundan çıkan Emre Belözoğlu ile kırmızı kart gören Selçuk İnan aday kadrodan çıkarıldı.

Emre'nin bugün çekilen MR'ında sağ alt baldır bölgesindeki kas grubunda 2. derece zedelenme tespit edildi. Oyuncunun sakatlığının Avusturya maçına kadar iyileşmeyeceği öngörülerek, sağlık heyetinin önerisi ve teknik kadronun kararıyla Emre aday kadrodan çıkartıldı.

Öte yandan, Galatasaraylı futbolcu Yekta Kurtuluş, A Milli Takım'ın Avusturya maçı öncesinde aday kadroya davet edildi.

--------------------------------------------------------------------------

YAZIKLAR OLSUN !! Oğuz Çetin bizi milli takımdan soğuttun ya sana daha neler desek az ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

Sol bek yokluğunda İbrahim Üzülmez'in alınmayıp Sol Bek mevkisine Sabri'nin oynatıldığı gün bu takım bitmiştir benim için. Milletin egolarını tatmin etmeleri için bir araç oldu Milli Takım. Zerre umrumda değil. En son heyecanı Euro 2008 olduğundan yaşadım o tarihten beri ilgilenmiyorum ve ilgilenmek de istemiyorum.

Benim yaptığım değil beni bu duruma itenler irdelenmeli. Necip konusuna gelirsek Necip gibi gelecek vaad eden bir adamı o takıma almayıp Çağlar gibi kendi takımında bile kadroyu bırakın 18e giremeyen adamı alan her kimse Allah'ından bulsun
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

OÇ'in Beşiktaş'lılara düşman olduğunu bilmeyen yok.
Benim anlamadığım bu adam neden Hiddink'in yardımcısı? Kimdir bu adam ya? Ne başarısı vardır?

ilhan mansız_melis

Yekta kimdir ya ?

Yazıklar olsun bu adamlara ne dertleri var Beşiktaş'la ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Son 10 yıldır Beşiktaş'lı futbolcuya yapılan muamele bu maalesef.
Milli takım'ı desteklemek için hiç bir sebeb yok.
Adaletsizliğin olduğu yerde BEŞİKTAŞ'lı olmaz  :ok
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

RCA

[edit!] sana at ların en buyuk ozellıgınden cıkarak bır kufur etmek ısterdım ama terbıyem musaade etmiyor.

sana artık uzunca oğuz çetin demicem kısaltmanı kullanıcam çünkü isminin gerçek manası gerçek sırrı orada :)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

unicorn

Oguz Çetin. Adı uzerınde OÇ.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

OguZ buyuj bir oyucuydu

Niye o bu derece agir ithamlar altnda bulunuluyor anlamiyorun

Bi kisiye [kufur otomatik degistirilmistir] demek bu kadar kolay olmamali

Heleki bu oguzsa..

Oynadigi donemde cok ornek bir insandi

Milli takim konusuda tek Yetkili Hiddinktir.

Her maca geliyor ve izliyor sonucta

Necibin milli takim kadrosunda su an olmasi lazim bu bir gercek ancak abartmamak lazim

Selcuk emre gibi oyuncular varken necibin o kadroda ilk 11 oynamasi ancak siyah beyaz bir hayaldir su an...

Daha cok calisirsa o formayi elbet alacaktir , biraz daha zaman

Necip schuster doneminde surekli kenardaydi aslinda, bu donemi cabuk unuttuk bnce
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Necip'in Schuster döneminde yedek kalması Schuster'in ayıbıydı yalnız, yani kötü performanstan veya başka bişeyden yedekte durmuyordu bunuda dipnot olarak eklemek lazım ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

unicorn

Selcuk Inan ve Emre konusunda haklı olabılırsın ancak Selcuk Sahın'ı kımse acıklayamaz bana.
Belkı bızımkı sıyah beyaz bır hayal ama Selcuk Sahın ısrarı da sarı lacıvert bır gercek.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Hiç bir kimsenin kendi kariyeri için başkasını düşüneceğini zannetmiyorum..

Necip böyle oynarsa birden girer ilk 11 başlar ve öyle devam eder..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Besiktas Neciptir demisimdir her zaman. bir gun gelecek o formayi sirtina gecirecek ve bir daha hic cikarmayacak.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

NECIP milli takimda ne isi var, maclari bile izlemiyorum, sakatlik oluyor, oynasin Besiktasta,
varsin üvey evlat olsun, ama NECIP SIYAH BEYAZ FORMA GIYINSIN yeter.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Eylül 05, 2011, 09:08:54
Besiktas Neciptir demisimdir her zaman. bir gun gelecek o formayi sirtina gecirecek ve bir daha hic cikarmayacak.

Her zaman abarttigini soylemisimdir ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

:) :) :)  sana inat alacagim kirmizi formanin arkasina Necip yazdiracagim, sende sercan yazdirisin.. ;D
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....