Ana Menü

Carvalhal Onu İstedi

Başlatan ERHUN, Ağustos 31, 2011, 01:35:13

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Bebe'nin sakatlanması sonrasında golcü arayışlarına geçen Beşiktaş'ta çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Başkan Yıldırım Demirören'in bizzat ilgilendiği transfer harekatında menacerlerin önerdiği isimler, yönetim ve teknik heyetten bir türlü geçer not alamıyor. Ancak transferi iddia edilen öyle bir isim var ki; ne yönetim, ne teknik heyet, ne de taraftar 'hayır' diyebilir. Nitekim Carlos Carvalhal da hiç tereddüt etmeden transfere onay verdi: Mamadou Niang... Şike soruşturmasından en çok zarar gören kulüp olan Fenerbahçe'nin elden çıkarmayı planladığı Senegalli golcünün, Beşiktaş'a önerildiği ve Siyah-Beyazlı yöneticilerin de bu futbolcunun transferi için girişimlere başlayacağı öne sürüldü. İddialara göre İstanbul'dan ayrılmak istemeyen Niang da Siyah-Beyazlı formayı giymeye sıcak bakıyor. Ekonomik krizle boğuşan Fenerbahçe'nin, senelik 4 milyon Euro kazanan yıldız oyuncunun maliyetinin ödenmesi karşılığında Niang'ı kiralayabileceği iddia ediliyor.

-------------------------------------

Alttaki yorumlar komedi ya. Yok fenerden topçu istemiyorlarmış ta oymuş buymuş. Bu takımdan ne fenerden gelen topçular geldi geçti. En basit örneği Rüştü. İyi adama ben iyi derim hangi takımda olduğuna bakmadan. Niang çok iyi adam, bence fiyatta uçmazlarsa alsınlar çok katkısı olur.

Cem Goren

Çok iş yapar bizde bu adam. Deli gibi gol atar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

ayrı konu olarak yoktu ama forumda vardı.

aynı yorumu tekrarlayayım.

müthiş olur ama kiralık teklifine kesinlikle karşıyım.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Su durumda fenerden topcu almasinlar bnce

Yakisik degil
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ağustos 31, 2011, 01:44:53
Su durumda fenerden topcu almasinlar bnce

Yakisik degil

Adamlar kendi satmak/kiralamak istiyor. Maaşı fazla diyor, neden almayalım ki? İhtiyacımızda var. İlaç olur bize.

NoPasaran

Bilmiyorum ama icraya cikarilan mali almak gibi geliyor..

1993 yilinda marsilya kupadan men edilince, uefa PSG yi davet ediyor. Psg yakisiksiz olur diye ret ediyor.bildigim kadari ile psg ye ondan sonra fransizlar hep farkli bakmistur. Oyle bisey buda
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Aynı PSG geçen gün Lugano'yu aldı?

Köln krizde diye Podolski'yi alalım diyen biz değilmiydik?
Yada İspanya krizdeyken oradan futbolcu alan?

Ben icrayla bunu bir tutamadım. Orada zor durumda olan borcunu öeyemeyen insanın evi, arabası her neyse o devlet tarafından el konulup satılıyor. Yani olayda zorlama var.

Burada takım kendi isteğiyle oyuncuyu elinden çıkarıyor. Ben bu olaya şöyle bakıyorum. Adamların Porsche'si var, çok benzin harcıyor. Bunu satıp az benzin yakan bir araba alacaklar.

Not: Kimseye ders verme, akıl verme havasında değilim. Orada icranın ne olduğunu öğretiyormuş (ders veriyormuş) gibi anlaşılıyor olabilir ama öyle bir amacım yok. Üslubum yanlış anlaşılırsa affola.

NoPasaran

Başka ülke örneği bambaşka bir konu. Şu an olan yurt içi durum..

İcra örneğini şöyle diyeyim o zaman. İcra gelecek en iyisi malımı sen al gibi bişey..

1ay önce Samsung Glaxy S telefonu vardı arkadaşımın. 500 e bırakıyordu örneğin. Babamın oğluna yarın 700 e satarsın.. Ancak hoş olmaz. Gitsin başkası alsın bence..

Bizim elbetteki Fenerbahçe ile rekabet durumundayız ve ezeli bir rakip. Ünal Aysalın yüzüne Nihat Özdemirin bir hafta önce telefon kapattığını okumuşsunuzdur gazeteledden. Ünal Aysal orada "Sizden oyuncu almayacağız, rahat olun" dediği söylenmişti. Nihat özdemir "Sen hangi yüzle arıyorsun" deyip kapatmış ancak ilerde hatırlanacak şeyler..

Ha tabi şu var. Mehmet Topuz olayında işin içine mafya sokarak resmen bizi isteyen adamı elimizden aldıkları doğrudur bunlarda gerçek..

Ama yinede ne bileyim çok içime sinmez bu durum. Gitsin yurt dışına..

Ha ayrıca Niang 32 yaşında. Bu saatten sonra kiralık yerine satış isteyecektir fener..Buda gerçek.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

geldi 30 yasinda Edu, Niang gelsin varsin 35 olsun
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi