Ana Menü

Şimdide Sestak

Başlatan ERHUN, Ağustos 25, 2011, 12:50:59

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERHUN

Beşiktaş santrfor arayışında rotayı Başkent'e çevirdi. Holosko'nun aracılık ettiği operasyon sonrasında Ankaragücülü Sestak, Kartal'a imza atabilir.Beşiktaş, sakatlanan Bebe'nin boşluğunu dolduracak golcü arayışı için rotayı değiştirdi. Başta Portekiz olmak üzere İspanya ve Almanya'da santrfor arayan siyahbeyazlı yönetim teknik direktör Carvalhal'ın da onay verdiği Ankaragücülü Stanislav Sestak'a talip oldu. Başkent kulübünün yönetimindeki kaos nedeniyle ayrılmak isteyen Slovak futbolcunun transferine aracılık eden isim ise vatandaşı Holosko. Geçen sezon geldiği Ankaragücü'nde oynadığı futbolla ligin en iyi yabancıları arasında gösterilen 28 yaşındaki golcünün de İstanbul'da yaşamak istediği ve Holosko ve Stoch gibi milli takımdan arkadaşlarına yakın olmak istediği öğrenildi.24 MAÇTA 11 GOLGeçen sezon A.Gücü'nde 24 maçta 11 gole imza atan Sestak, 4 yıl formasını giydiği Bochum'da 86 maçta 28 kez fileleri havalandırmıştı.

Kaynak: Sabah

RCA

yok yok herve tum`u alalim biz..daha ne kadar siradanlasicak bu haberler anlamiyorum
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

CR7

Sestak iyi golcü Resul. küçümseme o adamı bence.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

saldır beşiktaş

Sestak Sercanı 10'la çarpar 20 ile toplar.
Sercan geleceğine Sestak gelsin çok daha fazla faydası olur  :ok

24 MAÇTA 11 GOL Her 2 maçta bir gol gayet iyi bir istatistik.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Sestak'ı ben de isterim.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Guti ORÇ.

Grocbenn

Ne Sestak'ı geçiniz yahu..

Adamlar Podolski'den bahsediyor..Biz Ankaragücü'nün serbest kalan topcusunun peşindeyiz..

Saçmalamasınlar..

KeePSaKe

Eski günlere geri dönüyoruz galiba.
Since 1903

NoPasaran

Gecen sene seatak deselerdinasardik o yonetimi

Dustugumuz durum

İlerisi karanlik beyler
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Var ya bu haber %100 yalan.

Sabah gazetesinden birileri Forza'da dolaşıyor galiba.

Dün 19 yaşında birisi konu açtı orada. Forvet'i uzaklarda aramayalım, Şestak'ı alalım diye. Başlık hoşlarına gitti herhalde, haber yapmışlar.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

El Maestro

Keşke alsak ..

İlginç ilginç forvet olup olmadığı belirsiz 25 maçta 5 gol atan Limalarla, Edgar Silvalar'la uğraşcağımıza Sestak bunları 3e katlar ..

Ayrıca bu adam sorunda çıkartmaz gelir sadece topunu oynar .
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Kim gelirse gelsin, gelsin biri.

Son dakika transferi olmasinda,

gecen sene amortiden sakat Fatih Tekke cikti,

sayesinde takimda takim olamadi,

bu sene amortiden kim cikacak?
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

CR7

Alıntı yapılan: El Maestro - Ağustos 25, 2011, 17:05:39
Keşke alsak ..

İlginç ilginç forvet olup olmadığı belirsiz 25 maçta 5 gol atan Limalarla, Edgar Silvalar'la uğraşcağımıza Sestak bunları 3e katlar ..

Ayrıca bu adam sorunda çıkartmaz gelir sadece topunu oynar .

%100. geçen yıl söylemiştim ligin en kötü slovak oyuncusu bizde diye. bu adamın almanya tecrübesi var,geçen yıl nasıl oynadı onu da gördük. bence iş yapar. isim yapmış yapmamış önemli değil birisi gelsin artık.

dia ile dalga geçiyorduk adam o kanadı hallaç pamuğu gibi attı. sestak direk bize gelse - ki isterdim-  itiraz edilmezdi.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Problem iyi oyuncu olup olmayışı değil bence..

Vizyonu küçültmek bu..

Geçen sene sadece 2 tane farklı transferler Avrupa Arenasına çıktığımızda rakiplerin bizden çekinişini hepimiz gördük. Sadece psikolojisi bile yeter bunun..

Beşiktaşın topçusu olmamalı artık bu kişiler..

Başarılı olur yada olmaz ancak bu risklere girmenin anlamı yok..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Rakipleri korkutmaktan cok degisen taraftar profilini tatmin etmek gibi geliyor bana. Bi Ernst gelmeden önce acikca ben cok tanimazdim, geldi ve su an yeri dolmuyor. "yildiz" transferlerin de ne verdigi ortada.  Vizyon gelistirmek adina illa "yildiz" almaya gerek yok, is yaparak, basari kazanarak, avrupada en az bi ceyrek final vizyonda taban yapar bence. :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....