Ana Menü

Kaddafi'yi Ölü ya da Diri Getirene 1.3 Milyon Dolar !

Başlatan El Maestro, Ağustos 24, 2011, 19:37:08

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Libya'nın sarayı isyancılar tarafından işgal edildikten sonra kayıplara karışan lideri Muammer Kaddafi'nin, yatak odasındaki şapkasını bile alamadan kaçtığı anlaşıldı. Muhalifler ise Kaddafi'nin ölüsüne 1.3 milyon dolar ödül koydu.   
Kaddafi'nin sarayı Bab ül-Aziziye basan isyancılardan biri, Sky News televizyonuna boynunda Kaddafi'nin altın zinciri ve kafasında şapkasıyla röportaj verdi. Elinde Kaddafi'nin bastonu ve peruğunu tutarak sevinç gösterilerine katılan isyancı, kendilerine destek veren tüm ülkelere teşekkür etti.

Adını sadece El-Windy olarak veren Libyalı isyancı, Kaddafi'nin şapkasını babasına vereceğini söyledi.

El-Windy, "Kadafi'nin yatak odasına gittim ve gerçekten şok geçirdim. Onun odasındayım diye düşündüm. Ardından şapkayı buldum" dedi.

Libyalı isyancı, "Kaddafi'nin şapkasını babama vereceğim çünkü Kaddafi ve onun destekçileri yüzünden çok sıkıntılar çekti" dedi. El-Windy, Trablus'a ulaşmadan önce Kaddafi güçleriyle Batı Dağları bölgesinde çarpıştığını söyledi.

İsyancı, "Libyalıların 42 yıldan bu yana beklediği bir anın içinde yer almaktan gurur duyuyorum" dedi.

ÖLÜSÜNE 1.3 MİLYON DOLAR

Öte yandan Libya Ulusal Geçiş Konseyi Başkanı Mustafa Abdülcelil, Libya lideri Muammer Kaddafi'yi yakalayan veya öldüren her kim olursa olsun affedileceğini söyledi.
Abdülcelil, Kaddafi'yi ölü ya da diri getirenlere 1,3 milyon dolar ödül verileceğini de belirtti.

-"Kontrolün yüzde 95'ini yitirdi"

Libyalı muhalif Albay Abdullah Ebu Afra, Libya lideri Muammer Kaddafi ve yandaşlarının, ülkenin kontrolünün yüzde 95'ini yitirdiğini söyledi.
Libya Ulusal Geçiş Konseyi'ne bağlı askeri komitenin sözcüsü Ebu Afra, El Cezire televizyonuna yaptığı açıklamada, Kaddafi yönetiminin sona geldiğini ve Kaddafi ile yandaşlarının, Libya'nın kontrolünün yüzde 95'ini kaybettiklerini belirtti.
Ebu Afra, Libya'nın yüzde 95'inin kontrolünün şu anda muhaliflerin elinde olduğunu ifade ederek, "Libya'yı yöneten, Babül Aziziye'yi kontrol edendir ve gerçek budur. Bizim için Kaddafi bitmiştir" dedi
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

BJK_Kübra

Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

KeePSaKe

Since 1903

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ersin Develi

Aklıma şu fıkra geldi birden :)

Ameikada zencileri vurup getirene para ödülü varmış.
Öldürdüğü asker başına 100 dolar alıyorlarmış.Temelde Amerika ya gitmiş
Zenci vuran getiriyormuş,parasını alıp gidiyormuş
Giden 3-5 zenciyle geliyormuş.
Temel gitmiş 1 haftanın üstüne gelmiş
Bakmışlar bir kamyon dolusu zenci
Adamlar demiş ki,bu kadar zenci öldürmen büyük başarı,ama ülke krizde falan biz zenci başına 100 değilde 50 dolar verelim
Temel itiraz etmiş;
- Olmaz zaten 55'e ben aldım

:lol