Ana Menü

Son Dakika ! Demiroren'de İfade'ye Cagrildi

Başlatan NoPasaran, Ağustos 22, 2011, 10:48:20

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören şike soruşturması kapsamında ifade vermek için adliyeye çağırıldı.

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 22, 2011, 10:56:31
Şüpheli sıfatıyla mı ?

Bilmiyoruz Meliscim

Birazdan Mehmet Baransu denen adam cikar, sayin savcinin beynini okur ve soyler. Ona gorede stv zaman bugun star gibi yayin kuruluslarida (yayin yasagina ragmen) yazar cizer ve oynar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

İyice kıllanmaya başladım ben ama. Umarım Demirören ifade verip ayrılır.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Futbolda 'Şike soruşturması' kapsamında ifade vermek üzere Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören, İstanbul Adliyesi'ne geldi. Demirören ifadesi alındıktan sonra adliyeden ayrıldı.

Yıldırım Demirören adliyeden ayrılırken yaptığı açıklamada "Türk futbolu ile ilgili genel bilgim alındı." dedi.

11:50 - Futbolda şike soruşturması kapsamında İfade veren Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören İstanbul Adliyesi'nden ayrıldı.

10:46 - Şike soruşturması kapsamında ifade vermek için adliyeye çağrılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören İstanbul Adliyesi'ne geldi. Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne Çırağan Caddesi üzerindeki savcı ve hakimlerin kullandığı kapıdan özel aracıyla giren Demirören, basın mensuplarının sorularını cevaplamadı.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan