Ana Menü

Simav'ın çığlığını duyan yok!

Başlatan CR7, Ağustos 14, 2011, 14:04:56

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ağustos 15, 2011, 00:44:46
Alıntı yapılan: ERHUN - Ağustos 14, 2011, 23:59:07
Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ağustos 14, 2011, 21:43:18
Bu yazıyı okuyunca erdemin facebook hesabındaki yorumu aklıma geldi..

"Alıntı mı yaptın?" anlamında dendiyse bu söz forumdan kimse facebookta ekli değil, o yüzden bahsi geçen yorumu/yazıyı bilmiyorum.

Yok yok Erdem bilir

Seçim Konusu..

Kütahya yokları oynar yine %60 oy alır demiştim  ;D

abi o konu şaka gibi zaten.açıkcası simavı umursamaz oldum bende.o gün demiştim oraya gidince insanlarla konuşunca başbakan oraya gitmeyince oy çıkmaz demiştim ama öyle bir oy çıktı ki oradan insanlar bu tür şeyleri seviyor demek ki.
bence simavlılar halinden memnun(!) bize çok söz düşmüyor..somali için mesajımı atar ben kenara çekilirim...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

Cem Goren

İkisi de çok farklı konular bence. Evet Simav'a yardım yapılmalı ordaki vatandaş bizim insanımız sonuçta düşünmemiz lazım ordaki halkın oyuyla geliyorlar başa ve yardımı en çok onlar hakediyor ama Somali olayı da sandığımızdan daha ciddi bir durum.
Evet Simav'da yardım bekliyor Somali'de ikisine de yapılır yardım sorunsuz şekilde. Ama şu var yardım yaparken reklam yapmamak önemli bence.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eRe

reklamsız yardım yapacak daha 1 tane sıyasetcı gormedım ben ki tayyipte gösterişi halkın gözünde reklamı çok seviyor van minutslerle ;)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

[KralKartal]

One Minute geceli cok oldu, hala one minute diye bekliyoruz acaba birsey degisir mi diye.?

Ulkemizde hukumete gore, ac susuz gariban insan yok. Tembel, calismayan insan var.Is imkani sagliyormusunda calismiyorlar bu insanlar?
Hatta is imkanlarini ellerinden aldigin nice isciler var.

Yani kisaca, ulkemizde ac insan var, ama Somali gibi durumlari vahim degil, en azindan icecek sulari var, bir sicak corbalari var, varlik icinde
olmasalarda ulkemizdeki bazi insanlar, Somali gibi icler acisi bir durumumuz yok. Insanlar yine komsularina, hayirseverler bir sekilde el uzatiyor.
Ama olay DEVLETIN bunlara ne verebilmesi, verdigidir?

I
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi