Ana Menü

Yeni Golcü Transferimiz Kim Olsun ?

Başlatan El Maestro, Ağustos 13, 2011, 14:42:00

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Bebe'nin sakatlanmasının ardından golcü transferinin yeniden gündeme geldiği Beşiktaş'ımızda, bir çok önemli isim gündeme geliyor.

Bebe'nin sakatlığı nedeniyle arayışa giren Beşiktaş, Sporting'den Postiga, A.Madridli Costa, Arsenalli Vela ile Braga'dan Pizzi'yi transfer listesine aldı. Golcü transferiyle ilgili son kararı teknik heyet ve yönetim kurulunun vereceği ifade edildi. Bu isimlerin dışında başka isimlerle de temasa geçen Beşiktaş Yönetimi'nin, eski göz ağrısı olan Diego Forlan'ı da gündemlerine aldıkları vurgulandı.

Milliyet

----------------------------------------------------------

Evet arkadaşlar sizlere sormak istiyorum bende yeni golcü transferimiz kim olsun ? 
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Batuhan

Koca hestiy aya bedenem ?

El Maestro

Bende Carlos Vela diyorum .. Çünkü hem yaşı daha çok genç ve eğer Beşiktaş'a gelirse burda şansını iyi kullanması lazım yani kötü oynama lüksü yok . Ve ilerde para kazanma şansımızda olabilir. Ayrıca Forlan'a görede çok daha az maliyetli olur .. Yeteneklerini ise kimse tartışamaz, çok süratli ve dayanıklıdır, her iki ayağınıda kullanır .. FM 08'den itibaren tüm serilerde wonderkiddir ..

Forlan'da gelirse tabiki hiç birşey diyemem.. Aksine müthiş sevinirim, gelmesinide çok isterim ayrıca çünkü Forlan apayrı bir yıldız . Son Dünya Kupası'nın en değerli futbolcusu. Ama her türlü açıdan baktığımızda; maliyet,yaş vs.. Vela daha mantıklı geliyor .

Bu yüzden bende Carlos Vela diyorum ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Forlan dedim

Almeida ile en iyi uyumu saglayacaklarini dusunuyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Merak ettim Diego Costa diyen kimdir acaba? Adam Şubat'a kadar sakat o yüzden soruyorum.

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Since 1903

saldır beşiktaş

Vela ilaç olur ama bonservisini almamız zor kiralama yoluna gidilebilir.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ERHUN

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ağustos 13, 2011, 21:22:24
Vela ilaç olur ama bonservisini almamız zor kiralama yoluna gidilebilir.

Bende öyle düşünüyorum. Yıllardır satmadılar hep kiraladılar. Arsene Wenger'in bir bildiği var heralde.

Grocbenn

Bizim santrafora değil bence Forvete ihtiyacımız var..

Yani gerektiğinde Simao ve Q7 yerinde de oynatabileceğimiz bir adam..

Listede buna uyan tek adam da Carlos Vela..

CR7

keşke Giovani dos Santos düşünülse.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun