Ana Menü

Keçeli Kafa Karıştırdı

Başlatan El Maestro, Ağustos 13, 2011, 14:34:36

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

El Maestro

Beşiktaş'ımızda Kobe Bryant ve Kevin Durant transferleri gündemdeki yerini korurken yöneticilerimizden Metin Keçeli yaptığı açıklamalarla kafa karıştırdı.

Beşiktaş Kulübü İkinci Başkanı Metin Keçeli; Kobe Bryant transferinden Carlos Carvalhal'a, Arda Turan'dan şike soruşturmasına dek gündemdeki birçok konu hakkında önemli açıklamalar yaptı. Radyospor'a konuşan Keçeli, kendisinin her şeyden önce Türkiye Futbol Federasyonu'nun pazartesi günü şike soruşturması konusunda açıklayacağı kararı beklediğini belirterek şunları söyledi:

Kobe beni ilgilendirmiyor

Beşiktaş bugünlerde çok sıkıntılı. Biz pazartesi günü açıklanacak kararı bekliyoruz. Kobe Bryant, Deron Williams beni şu anda ilgilendirmiyor. Geçen sene Allen Iverson'dan çektiklerimiz belli. Beşiktaş, kendisine göre kuracağı bir basket takımıyla iyi mücadele eder. Bizde yeterli oyuncu var. Bunlarla bu işi yürütmemiz gerekir. Ben öbür tarafı bir reklam filmi gibi görüyorum.

Federasyon doğruyu yaptı

Federasyon, yabancı sınırlamasını kaldırmakla yerinde bir karar aldı. Beşiktaş ve çoğu kulübün bazı yabancılarla sorunları var. Sözleşmeleri olduğu için kulüplerin eli kolu bağlı kalıyordu ve fazlalık konumuna düştükleri zaman daha da şımarıyorlardı. Bu kararla onlarla pazarlık şansımız daha fazla oldu. Bu açıdan sözleşme serbestliğini savunuyorum.

Carvalhal için bir şey söylemem

Carlos Carvalhal ile ilgili herhangi bir şey söyleyemem. Portekiz'in bilinen bir teknik adamıymış. Kendisi biz de altyapının başına getirildi. Umarım, Tayfur Havutçu'nun omuzlarındaki bu yük kalkar ve biz onu omuzlarımıza alıp, tekrar Ümraniye'ye götürür, takımın başına koyarız. Serdal Adalı, Tayfur Havutçu, Ahmet Ateş'in yerleri boş duruyor. Tekrar gelip, görevlerine başlamaları temennim.

Avrupa için 'Evet' dedik

Menajer Jorge Mendes'in başında bulunduğu fon, Necip, Muhammet Demirci ve Atınç için ortaklık teklif etti. Bunlar, oyuncularımızın Avrupa'da çok iyi kulüpler bulmalarını sağlayacak. Avrupa'ya futbolcu göndermekte ülke olarak zorlandığımız için bu teklife prensipte evet dedik, henüz sonuçlandırmadık.

Kaynak: Hürriyet
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Bu tarz adamları sevmiyorum

Vizyonsuz herifler.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

daha bir de yabancı kaldırılmalı diye devam ediyor bu açıklama :sopa

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)