Ana Menü

Ankara'da olay !

Başlatan Non Mollare Mai, Mart 11, 2007, 14:13:03

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Non Mollare Mai

Ankara'da taşlı sopalı kavga !

Ankaragücü – Beşiktaş maçı öncesinde taraftarlar taş ve sopalarla birbirlerine girdi.

Kenan Öner'in "Ankara'da olaylar çıkacak, önlem alın" iddiaları gerçek oldu. Ankaragücü – Beşiktaş maçının yapılacağı 19 Mayıs Stadı'nın yakınlarında taraftarlar taş ve sopalarla birbirlerine girdi.

Ankaragücü - Beşiktaş maçı öncesi gergin anlar yaşandı. 19 Mayıs Stadı'nın çevresinde yaşanan taşlı sopalı saldırıda yaralananlar oldu. Birbirlerine saldıran taraftarlar bir anda ortamı gererken, polis erken önlem alarak iki takımın taraftarlarının sıcak temasını ve olayların büyümesini önledi.

Stad çevresindeki gerginlik sonrası polis çok sayıda taraftarı göz altına alırken, yaralılar hastaneye kaldırıldı. Bazı Beşiktaşlı taraftarların alkollü oldukları gözlenirken, Ankaragücü-Beşiktaş maçı olmasına rağmen Bursa'dan Bursaspor taraftarlarının gelmesi de dikkat çekti. Bursa'dan 3 otobüs dolusu Bursasspor taraftarı Ankaragücü'nü destek için gelirken, Bursaspor taraftarlarını getiren 3 otobüste yapılan aramalarda bir çok kesici ve delici aletler bulundu. Bunun üzerine otobüsler ve taraftarlar şehre sokulmadan geri gönderildi ancak; buna rağmen bir çok Bursaspor taraftarı Ankara'ya geldi ve stad çevresinde görüldü.

Kaynak: Haber3.com
edit

SATUKBLADE

lanet olsun olay çıkaran insanlara

freedom forever

topunun küfür etmiş varsayın
Paris'te 72 gün boyunca fabrikalar çalıştı, atölyeler üretti, fırınlar yiğit Parislilere ekmek yetiştirdi. Paris'te 72 gün boyunca ücretin, sermayenin, karın, paranın olmadığı bir dünya kuruldu.

Dewi1TenGri

alaha havale ediyorum hepsini
RAMPALARIN USTASIYIM GÖZLERİNİN HASTASIYIM.61

gözzde_bjk

işte yaa su bursa yok mu adamların kuyruk acıları okdar buyukkııı yıllarcaa rezıllıklerını ızlıcezzzzz umarımmm FUTBOL FEDERASYONU bunu GORMEMEZLIKTEN GELMEZ!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

Delirdik

tribünden çıkan 50 bıçağı görmeyenLerden, stad dışında oLanLarı görmeLerini bekLemek gerçekçi oLmaz

güçLeri yetmiyor birLeşip geLiyorLar ;D utanmadan birde tribünde bağırıyorLar.
ankaraya 1 burasaya 2  ???
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

eRe

Ankara'da çirkin görüntüler!
Ankaragücü-Beşiktaş maçı öncesi taraftarlar arasında çıkan gerginlik, devre arasında tribünlere taşındı. Karşılaşmanın ilk yarısında birbirlerine sözlü sataşan taraftarlar, devre arasında olay çıkardı. Karşılıklı taş ve benzeri maddelerle birbirlerini yaralayan taraftarlar, maçın geç başlamasına da neden oldu. Olaylarda  3'ü polis, 18 taraftar yaralandı.

Tribünlerde yaralanan taraftarlardan 3'ünün ağır yaralandığı açıklanırken, bu taraftarlar ambulansla hastaneye götürüldü. Güvenlik güçleri tribünlere müdahale ederek olayları engellemeye çalıştı. Tribünlerden atılan maddelerden futbolcular da nasibini aldı. Ankaragücü'nün Bulgar futbolcusu Alex Yordanov tribünlerden atılan bir madde sonucu başından yaralandı. Bu arada Ankaragücü'ne destek vermek için gelen Bursaspor taraftarlarının da karıştığı maç öncesi çıkan olaylarda Bursasporlu bir taraftarın bacağından bıçaklandığı açıklandı.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

isyankar_ÇARŞI

bende maçtaydım bursankaralı korkaklar çevik kuvvete dua etsin kral çarşı
duysun alem böyle aşkı bu alemde kral çarşı

CHEm !

bursalı 1 kişi bıçaklanmış
ankara anca polisle çatışır öle
netteki haberler fazla abartı
bizimkiler yola çıkmışlar 1.5 saat önce
Allah kitap Beşiktaş

ismailcem

beter olsun bursankara evliliği

Dem@

neeeeeeeeeeee stadın çevresinde mi görülmüş ulan sağ tarafımızda lardı ne 3 otobüsü daha fazla girişte olay olmadı sadece maçta koltuklar söküldü fırlatıldı2.yarıda taraftar kışkırtması ile oldu ve o kolpalerın yüzünden beşiktaş taraftarı staddan anca 6 da dağıldı 1 30 saat staddan çıkartmadılar ama en komiğide bursalıları polisler götürüken ele ele çıkmaları dehşet küfür edildi.muakkak bizim yönetim iii bi caza alacak ama kolpalarda hakettiler

NoPasaran

Ne boş işler anlamıyorum..

Stadlardaki bayanları felan görünce nefret ediyorum şu kavgalardan..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Şerefsiz hepsi bunların :oklava
Bölünür senin için uykular!

ugur24

550 kişi gözaltına alınmış..bu hiç az bir rakam değil..bursa maçı seyircili olsaydı acaba neler olacaktı ?

2 dia 2 muerto

Böyle olayların yaşanacagı bılınıyordu fakat Alen abimizinde dediği gibi Biz Beşiktaşız kimsenin Ayagına Gitmeyiz Sorunu Olan Bizim Ayagımıza Gelir