Ana Menü

Son Bomba Durant!

Başlatan ERHUN, Ağustos 10, 2011, 03:06:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

açıkcası ben denizliden her fırsatta basket maçlarını izlemeye gitmeyi düşünüyorum..
arkadaşım ingilterede şuan o da aynısını dedi.kobe gelsin pahalıya mal olacak ama gelecem diye.
herkes bu anı bekliyor..ve herkes kobe forması alır!..
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ilhan mansız_melis

Sevmiyorum ben bu adamı ya :D

Dünya şampiyonasındaki hareketleri nedeniyle soğumuştum :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

saldır beşiktaş

Ne yaptı soğudun anlamadım turnuvayı başından sonunu kadar takip ettim
hiçbir antipatik hareketini görmedim takır takır basketbolunu oynadı başka hiçbir şey yapmadı.
Nba'nin Kobe Brayant'tan sonraki en iyi oyuncusu Oklahamayı tutma sebebim bu adam  :D
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Ya final maçındaki hareketleri falan hoşuma gitmedi,kendini beğenmişliği vs. Saygısı yoktu final maçında. Ama bunlar benim düşüncem. :)
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 10, 2011, 04:56:17
ıste her sene kotuye gıdıyor nasılsa
1 sene super olacak tarıh yazacak :)
*kesinlikle senin yoruma karşıt veya tepki olarak yazılmamıştır onu bi belirteyim :D

Her sene kötüye gidiyor diye bir düşünce olmamalı aslında. Evet durum kötü ama bu şekilde düzelmeyeceği de aşikar. Bu 2 adamda geldi diyelim sonra gittiler ne olacak o zaman. Takımda şu an sadece resmi olarak 4 oyuncu var yazıyla DÖRT. Nereye kadar susacak bu taraftar. Bu yönetim ne zaman adam gibi görevini yapacak reklam peşinde koşmayıp.

Dipnot: Beşiktaş'a akatlar yeter. Sinan Erdem'i dolduramayız. Basketbol seyircisi gelse dahi salon dolmaz. Iverson'da gördük bunu.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Iverson kaç maç oynadı cem?

Ayrıca Sinan Erdem Akatlar'dan çok daha merkezi. Orada olsaydı maçlarımız her maça giderdim.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Alıntı yapılan: CR7 - Ağustos 10, 2011, 15:09:02
Ayrıca Sinan Erdem Akatlar'dan çok daha merkezi. Orada olsaydı maçlarımız her maça giderdim.

Katılıyorum, geçen sene maça gidememe nedenim Akatlar'da oynanması. Iverson'ın imzasına da çok gitmek istiyordum ama yetişemedim.

Cem Goren

Alıntı yapılan: CR7 - Ağustos 10, 2011, 15:09:02
Iverson kaç maç oynadı cem?

Iverson'un oynadığı ve salonun boş olduğu maçıda biliyorum ben Yiğit. Bknz: Medical Park Trabzon en basit örnek bu.

Akatlar uzak tamam orda hemfikirizde göz var nizam var Beşiktaş daha elindeki 3500 kişilik salonu dolduramazken Sinan Erdem'i nasıl dolduracak.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

o salon dolar bak görürsün. Deron + Kobe diyoruz olmazsa Deron + Durant diyoruz. çok kişi gider çok.

NoPasaran

Atakoyde olsun rakip takim taraftarida akar

Efes bile full cekiyo avrupa maclarinda

Atakoy
Sirinevler metrobus ve metro guzargahlari ile akatlara 10 basar
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ağustos 10, 2011, 16:22:06

Atakoy

Fener maçına hiç gitmedim ama Efes'in özellikle Avrupa maçları çok güzel oluyor. Diğer basketbol maçlarıyla kıyaslayınca güzel tezahürat yapıyor millet.  :ok

CR7

Atakoy

10 değil 1000 basar.

Alıntı yapılan: ErhuN - Ağustos 10, 2011, 16:26:23

Atakoy

Fener maçına hiç gitmedim ama Efes'in özellikle Avrupa maçları çok güzel oluyor. Diğer basketbol maçlarıyla kıyaslayınca güzel tezahürat yapıyor millet.  :ok

Efes'in fb maçına gitmiştim son maça yani. çok güzel abi. adamlar organizasyon işini filan baya çözmüşler. müthiş.

NoPasaran

Biz niye akatlara yaptık  ???
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Beşiktaş'ta olsun diye sanırım. keşke Seba'nın yerine yapsalardı tekrar.

ERHUN

Beşiktaş basketbol takımı için NBA yıldızlarına saldırmaya devam ediyor. Kobe Bryant'a teklifleri ilettikleri ve yıldız oyuncunun cevabı beklenirken Beşiktaş'ın Amerika'da Kevint Durant için görüştüğü ortaya çıktı.

ESPN konuşan oyuncunun menajeri Aaron Goodwin'in Beşiktaş'ın çok iyi bir teklif sunduğunu açıkladı. Goodwin  "Türkler bize çok merak uyandırıcı bir seçenek sundalar. Biz de diğer ülkelerden teklifleri görüşüyoruz ama Kevin henüz başka bir yerde oynamak için bir anlaşma yapmadı. Şu an en iyi çözümü arıyoruz. Eğer NBA sahipleri ve oyuncular arasında görüşmeler bir sonuca varmaz ise Durant ciddi olarak Avrupa'da oynamayı düşünüyor" dedi.

Oyuncuya Türkiye dışında İspanya, Yunanistan ve Çin'den ciddi teklifler geldiği ama oyuncunun Çin'e gitmek istemediği söyleniyor. Haberde beşiktaş tarafının bu transferin gerçekleşmesiiçin çok saldırgan gözüktüğü belirtilmiş. Beşiktaş'ın bu transfer için yeterli kaynak ayırdığı ayrıca haberde paylaşılmış.

Kaynak: savassaridag.blogspot.com