Ana Menü

Voleybolcu kıza İETT otobüsünde kısa şort dayağı

Başlatan erdibatmaz, Ağustos 09, 2011, 11:55:04

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BJK_Kübra

böylelerine karşı biliceksin bir iki hareket işi kimseye bırakmadan çakıp yatırıcaksın işte. sanane ki kim ne giyerse giyer. millete kıyafeti için laf yapan bu tipler çok müslüman gibi takılıp ellerinde sigarayla geziyolar. şmdi onu dövdün olay tamam dimi gerisi önemli diil
Elbet Bir Gün Toprak Olup Gideceğiz, BEŞİKTAŞLI Doğduk BEŞİKTAŞLI Öleceğiz...

www.bbskd.org

NoPasaran

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Ağustos 10, 2011, 10:17:24
böylelerine karşı biliceksin bir iki hareket işi kimseye bırakmadan çakıp yatırıcaksın işte. sanane ki kim ne giyerse giyer.
:ahaha :ahaha

Sakin ol sampiyon
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

BJK_Kübra

www.bbskd.org

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: BJK_Kübra - Ağustos 10, 2011, 10:17:24
böylelerine karşı biliceksin bir iki hareket işi kimseye bırakmadan çakıp yatırıcaksın işte.

Senden bunu bekliyoruz Kübra Abla :D
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Yazın ortasında şort giydi diye -kış olsa da giyer bundan bizene-  dayak yiyen bir kızın yaşadığı ülke Türkiye.

Oruç tutmuyor sigara içiyor diye tartaklanan bir kadının yaşadığı ülke Türkiye.

Hoşgörü dini olan İslam'ın adının kirledniği ülke Türkiye.

Dinde zorlama yoktu ibaresinin yazıldığı kutsal kitabımıza aykırı durumların olduğu ülke Türkiye.

Neyse bu uzar gider. Nereye gidiyoruz bilmiyorum aslında biliyoruz da korkuyorum söylemeye. Böyle devam Türkiye.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

Alıntı yapılan: Cem Goren - Ağustos 10, 2011, 16:10:19
Nereye gidiyoruz bilmiyorum aslında biliyoruz da korkuyorum söylemeye.
Türkiye İslam Cumhuriyeti   :-X

Cem Goren

Kadın voleybolcular, ŞORTLA, Cumartesi saat 14.00'te Beşiktaş iskelesinden karşıya, Nurcan'ın bindiği 42M hatlı İETT otobüsüne binecek!
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Since 1903

Simurg

o maksatla link payaşıldığını sanmıyorum andaç :)
bjklimi değilmi diye konu geçmiş ondan hemen asabi olmayın :D

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

melankolizm

- düşündüm aslında böyle tepki gelebilir mi diye, geliyomuş.

-yapılanı hayvanlığı kim tasvip edebilir ki ?

anlıntı: yapılanı tasvif etmemekle birlikte yapılanıda herkese indirgememek lazım .

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Simurg - Ağustos 10, 2011, 18:29:44
o maksatla link payaşıldığını sanmıyorum andaç :)
bjklimi değilmi diye konu geçmiş ondan hemen asabi olmayın :D

Yok ben zaten onun için demedim dayak yiyen kişinin Beşiktaş,Fenerbahçe yada Galatasaraylı olması önemli değil benim için onu söyledim sadece linke daha şimdi baktım kötü bir amaçla söylemedim yani  :)

Ayrıca bu tepkide değil :D
Since 1903

BJK_Kübra

Ya videosunu izleyince tanıdım kızı bu kız bizim okuldaydı benden 2 alt sınıftaydı son yılımda birlikte okul voleybol takımındaydık evet gsnin voleybolcusuydu. bu kız olunca şimdi kafam karıştı, konuşmasından tanıdım böyle hızlı hızlı ;D

www.bbskd.org

melankolizm

- bu konu derin bi konu aslında keza buna haklı olup sinirlenenler - ben de dahil -  http://www.gazeteport.com.tr/haber/46763/  bunu görmezden gelebiliyoruz. 29 Temmuzda olan olayı sırf Ramazan'da nifak sokmak için bekletme çabası var medyanın. bunu yapana kızıp -yorganı yakıyoruz- İslam bu kadar basit ve ucuz değil..! kimsenin tekelinde de değil...

bu haber klasik her Ramazan doğan medyasının ve diğer haberde laikliğe karşı olup alttan alttan giydirmeye çalışanların çabaları.

yapılanlar doğru değil tabiki ama oyuna gelmeyin!  sadece bu habere bağlı olmak yanlış madem tepkin var son 7 yılda kadına yönelik cinayet yüzde 1400 artmış, onun çözümleri aransın