Ana Menü

Voleybolcu kıza İETT otobüsünde kısa şort dayağı

Başlatan erdibatmaz, Ağustos 09, 2011, 11:55:04

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ersin Develi

El Maestro

Alıntı yapılan: eRe - Ağustos 09, 2011, 17:40:01
Alıntı yapılan: El Maestro - Ağustos 09, 2011, 17:36:29
Makyaj yaptın, dar giyindin dayağı,
Erkek çocukta küpe dayağı,
Sevgililerin el ele dolaşmasına tepki dayağı,
Protestoya polis dayağı,

Tüm Türkiye'nin 2023'te çarşaf giymesinin beklenmesi gerektiğinin haberidir. Müslüman Türk halkının yarısının demokrasiden beklentisi başımızda bir diktatörün olduğunu istemesidir heralde .

Bu eleştiri bile yarın falaka nedeni olacak bu ülkede..

o kadar uzun sürmez şu internetede el attıklarında hepimiz daha rahat fişlenicez..

ben bugün iş için mülakatlara gittiğimde bile fişlendiğimi çok rahat anlayabiliyorum veya onlardan olmadığımı..!

Burası Türkiye: Herkes sussun ve uslu koyunlar olsun isteniyor. .

Dediğin gibi çok değil kısa bir süre bunlar olağan birşeye dönücek gibi duruyor harbiden ..

Ama sonuçta bunu isteyen bu halktır. Bu halk bağnaz, yobaz ve gerici olmayı istemektedir. Evet bunun sonucunda özgürlüklerin çok saçma derecelerde kısıtlanacağının farkındayız ama bu millet gözünün kapatılmasını istemektedir..

Bunlar değil mi ki ufacık kızların tesettüre girmesini sağlayan?

Bunlar değil mi daha 15'indeki kızları kocaya veren?

Ramazanda oruç tutmuyor diye kafa yaran? Hangi dine mensup ki bunlar?

Kendi dinine ait olmayanın kanını dökmeleri peygamber tarafından mı söylenmiş?

40 yaşındaki adam 19 yaşındaki kıza bakıp sübyancılığını farkettiğinde kızı suçluyor. evet çok adam oldunuz da müslüman olacaksınız.

Nasıl sinirlendim yine ya ..   >:(
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Ağustos 09, 2011, 13:19:26
Lafa gelince muhafazakar sag. Yok adetlerimize , kulturumuze sahip cikiyoruz. Haha der her yerimle gulerim. Yakinda seriat gelir bazi kirsal alanlara. Sonrada buyuk sehirlere.

Turk Kulturu = İran Kültürü

Oldu cem..

Degisiyoruz..

Malezya gibi, İran gibi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

Malesef öyle hanzolar ile aynı havayı tenefüs etmek güç
otobüs sakinleride sesini çıkarmayarak çok büyük iş yapmışlar
rezillik bu başka birşey değil

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

saldır beşiktaş

"OTOBÜSTEKİLER BAŞIMIZA İŞ ÇIKARMA- DEDİ"

Otobüstekiler sonra bizi ayırdılar ama yardım isteyince bir kadın bana tamam uzatma artık akşam akşam başımıza bir iş çıkarma dedi. Üstüm başım kan içinde otobüsü durdurun ben polisi aramak istiyorum deyince elime vurup engelleyenler oldu. İETT şoförüne de durmamasını söylediler.

Şurayı okudum iyice kafam attı ulan siz nasıl insanlarsınız hiçmi kalmadı insanlık içinizde.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: El Maestro - Ağustos 09, 2011, 17:36:29
Makyaj yaptın, dar giyindin dayağı,
Erkek çocukta küpe dayağı,
Sevgililerin el ele dolaşmasına tepki dayağı,
Protestoya polis dayağı,

Burasını alıyorum Serkan.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Banucan

açık giyindi diye kınayan kişiliksiz acaba farkında mı o kızına çık giyinmesi sadece Allah ve kızın arasında ama o adam bu yaptığı için kul hakkını nasıl ödeyecek?

dini biliyoruz mantığında dolaşıp şalvar giyip sadece dizlerinde (mini değil) etek giydin diye kınayanlar ben sizi ramazan ayında sigara içerken görüyorum ama kınamıyorum çünkü ben insanım!
FEDA

Ersin Develi

Bahsi geçen oyuncu,Beşiktaş'ın oyuncusuymuş sanırım

ERHUN

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ağustos 09, 2011, 23:05:35

"Beşiktaş kadın voleybol takımı alt yapı oyuncusu 19 yaşındaki Nurcan İbrahimoğlu, 28 Temmuz akşamı antrenmandan çıkarak Bahçeköy- 4. Levent otobüsüne bindi."

diye başlıyor haber :)

RCA

ulan ben sizin diye girerdim de şuan yaşadığım yere bakıyorum da şöyle haberler okuyunca kanım donuyor. lanet gelsin sizin gibi insanlara 

bu ülkede yaşama hevesi bırakmıyorsunuz!
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Ersin Develi

Alıntı yapılan: ErhuN - Ağustos 09, 2011, 23:08:00
Alıntı yapılan: Ersin Develi - Ağustos 09, 2011, 23:05:35

"Beşiktaş kadın voleybol takımı alt yapı oyuncusu 19 yaşındaki Nurcan İbrahimoğlu, 28 Temmuz akşamı antrenmandan çıkarak Bahçeköy- 4. Levent otobüsüne bindi."

diye başlıyor haber :)

Ramazan bana yaramamış :D

Brestgerfich

Planlanan ve istenilen Türkiye kuruluyor yavaş yavaş.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

erdibatmaz

twitter'da bu olaya inanmayanlar türemiş. kız prim yapmak istiyor falan diyorlar. bunların komple zihniyet bozuk. akşam akşam yine sinirlendim
bitti, dağılın.

4-8-15-16-23-42 :P

ERHUN

Alıntı yapılan: Free Idea - Ağustos 10, 2011, 00:46:45
twitter'da bu olaya inanmayanlar türemiş. kız prim yapmak istiyor falan diyorlar. bunların komple zihniyet bozuk. akşam akşam yine sinirlendim

Her yerde var öyle tipler. Bir yerde okudum adamın biri "o kızla ona yumruk atan adamın tanıdık olmadığı, bilerek, müslümanları kötülemek için yapmadıkları ne malum? Ben inanmıyorum bu habere" yazmış. İnanmış yani bu yazdığına. Ne günlere kaldık ya. 19 yaşında kız işi gücü yok (hangi dinden olduğunu kendinden başka kimse bilemez) müslümanlığı kötülemek için biriyle anlaşıp yumruk yiyecek. Bu iddaayı ortaya atan adam Ramazan günü sağlam içmiş bence.

Cem Goren

Alıntı yapılan: Free Idea - Ağustos 10, 2011, 00:46:45
bunlar şimdi müslüman dimi.
altın kapılarımız kan oldu tayfun